Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

ISPRIKA o temi PREVARA???

Pročitajte zadnju ironičnu rečenicu, cura očito ima nekakav "obračun" sa Kosjenkom, iz kojeg razloga i zašto je mislila da je ova želi prevariti, ne znam, ne želi objasnit.
2019 02 12
> vedranapv: > Pročitajte zadnju ironičnu rečenicu, > cura očito ima nekakav "obračun" sa Kosjenkom, > iz kojeg razloga i zašto je mislila da je ova želi prevariti, ne znam, ne želi objasnit. A da gledam u grah ili bacam kosti sad da dokučim što se izdogađalo? Čitam ono što piše i uopće ne zauzimam stranu, a kada bih zauzela, obranila bih prodavačicu kojoj su podatci izneseni u javnost bez realne sumnje, ali neću podržati ovo vrijeđanje i napade. Ako cura pokaže još kakvu (ne)kvalitetu, iskomentirat ćemo. I opet me *ebete i spominjete nepismenost, a 95 % upisa su upitne kvalitete. Svi postali jezikoznalci.
2019 02 12
> Tamara5485: > > vedranapv: > > Pročitajte zadnju ironičnu rečenicu, > > cura očito ima nekakav "obračun" sa Kosjenkom, > > iz kojeg razloga i zašto je mislila da je ova želi prevariti, ne znam, ne želi objasnit. > A da gledam u grah ili bacam kosti sad da dokučim što se izdogađalo? Čitam ono što piše i uopće ne zauzimam stranu, a kada bih zauzela, obranila bih prodavačicu kojoj su podatci izneseni u javnost bez realne sumnje, ali neću podržati ovo vrijeđanje i napade. Ako cura pokaže još kakvu (ne)kvalitetu, iskomentirat ćemo. > I opet me *ebete i spominjete nepismenost, a 95 % upisa su upitne kvalitete. Svi postali jezikoznalci. Pa i ja čitam šta piše, zato mi i jesu sumnjivi postovi kupilice i zato i kažem da bi bilo dobro da objasni svoje postupke, bespotrebno iznošenje podataka i ne javljanje na prijašnjoj temi, kao ni na ovoj. I sigurno ne održavam nikakvo vrijeđanje i hajke na bilo koga (osim na stvarne, dokazane prevarantice)
2019 02 12
Dajte vedrana vi i prijateljica sonja jedva cekate kakvu bezazlenu situaciju da mozete dici hajku napasti insinuirati vrijeđati itd Nismo od jucer, necemo se lagati.
2019 02 12
> Springy: > Dajte vedrana vi i prijateljica sonja jedva cekate kakvu bezazlenu situaciju da mozete dici hajku napasti insinuirati vrijeđati itd > Nismo od jucer, necemo se lagati. Ja npr., prvi put vidim vaše ime, vi moje očito jako dobro poznajete. Pa bi vas molila da malo pobliže objasnite gdje sam ja to nekoga vrijeđala ili napadala.
2019 02 12
Evo u sta se pretvori svaki razgovor..tema...svi lingvisti svi pametni načitani i napisani ...u red stanu branit trola !!!zeni je objavljeno ime i prezime Iban svi podaci zato jer se nije javila dva dana?po čemu je to bezazlena situacija bas me interesira?kladim se prva prevara svi ce tražit dežurne prijateljice da im pomognu istjerat mak na konac....e ja onda namjerno nebi prstom makla ...pa se same snalazite kad ste tako mile i drage
2019 02 12
> brunabruna: > Evo obavještavam da svi koji su citali temu PREVARA??? > Zapravo nije prevara jer se gđa javila.Istina je da sam se mozda brzo zaletila iznjeti sve pdatke i javno se ispricavam zbog svega ( necu navoditi razloge zbog kojih sam posumnjala jer oni sad nisu bitni) > BITNO je da gđa s profilom KOSJENKA i dalje uspjesno posluje. Ovo bi bilo sve, samo ne isprika. Kažeš, nije prevara, jer se gđa javila. Mda.? Što je trebala ostaviti od petka do ponedjeljka otvorenu liniju i biti s tobom u kontaktu do vidljive uplate.? Dalje, možda si se brzo zaletjela i objavila sve podatke, ispričavaš se, a razloge zbog kojih si posumnjala nećeš navoditi jer oni sada nisu bitni, ali je bitno da gđa s profilom KOSJENKA i dalje uspješno posluje. Ako si već otvorila temu i htjela savjet, trebala si napisati xy korisnica, ne odmah sa svim podacima.
2019 02 12
> Sanja8888: > Evo u sta se pretvori svaki razgovor..tema...svi lingvisti svi pametni načitani i napisani ...u red stanu branit trola !!!zeni je objavljeno ime i prezime Iban svi podaci zato jer se nije javila dva dana?po čemu je to bezazlena situacija bas me interesira?kladim se prva prevara svi ce tražit dežurne prijateljice da im pomognu istjerat mak na konac....e ja onda namjerno nebi prstom makla ...pa se same snalazite kad ste tako mile i drage Ma daj se ščilaj. Tema je obrisana, podataka nema. Isprika je javna. Nadajmo se da će tako to sve i ostati, bez novih komplikacija. Kosjenka, nažalost nikako. Treba imati sreće i nabasari na dobre i normalne kupce i prodavače.
2019 02 12
Mislim da u vecini ovakvih tema ljudi cesto zaborave tko je ostecen ili, druga krajnost, rade jos vecu zrtvu od ostecene osobe. Znam da postoji neugodnost pri javnom objavljivanju podataka, ali najgore sto se moglo dogoditi je da netko prebaci novce na Kosjenkin racun ili da ju nade na nekoj drustvenoj mrezi. Ovo je javna platforma, svi imaju pravo iznijeti svoje misljenje, ali i dalje mi nikada nije bilo jasno cemu potreba za vrijedanjem drugih korisnika i gledanje svisoka? Pogotovo kada je u pitanju gramatika. Pa sto? Vjerujem da ovdje ima kucanica, osoba sa zavrsenom strukovnom i u konacnici osoba s fakultetskim obrazovanjem. I zasto bi jedna spremacica ili konobarica (ovo nije vrijedanje, ja sam osobno radila kao konobarica!) trebala znati knjizevni hrvatski? Ispricavam se na ovako rastrkanoj bibliji, htjela sam samo, eto, iskazati postovanje Kosjenki i nadodati neke svoje misli koje vi slobodno mozete komentirati i, dapace, argumentirati.
2019 02 14
> IvanaPita: > Pogotovo kada je u pitanju gramatika. Pa sto? Vjerujem da ovdje ima kucanica, osoba sa zavrsenom strukovnom i u konacnici osoba s fakultetskim obrazovanjem. I zasto bi jedna spremacica ili konobarica (ovo nije vrijedanje, ja sam osobno radila kao konobarica!) trebala znati knjizevni hrvatski? S ostatkom se u načelu slažem pa ću komentirati samo ovo: to je vaš materinski jezik i predstavlja osnove pismenosti i obrazovanja. Svatko treba biti pismen na osnovoj razini. Tomu teže sve kultrune zemlje pa bismo trebali i mi. A ako Vi sami govorite: "Pa ja sam samo konobarica, što će to meni?", potcjenjujete se. A da Vam netko drugi to kaže, uvrijedili biste se grdno. Trebaju nam svima osnove svega, pogotovo jezika kojim se služimo svaki dan u svakome obliku komunikacije.
2019 02 14
> Tamara5485: > > IvanaPita: > > Pogotovo kada je u pitanju gramatika. Pa sto? Vjerujem da ovdje ima kucanica, osoba sa zavrsenom strukovnom i u konacnici osoba s fakultetskim obrazovanjem. I zasto bi jedna spremacica ili konobarica (ovo nije vrijedanje, ja sam osobno radila kao konobarica!) trebala znati knjizevni hrvatski? > S ostatkom se u načelu slažem pa ću komentirati samo ovo: to je vaš materinski jezik i predstavlja osnove pismenosti i obrazovanja. Svatko treba biti pismen na osnovoj razini. Tomu teže sve kultrune zemlje pa bismo trebali i mi. A ako Vi sami govorite: "Pa ja sam samo konobarica, što će to meni?", potcjenjujete se. A da Vam netko drugi to kaže, uvrijedili biste se grdno. Trebaju nam svima osnove svega, pogotovo jezika kojim se služimo svaki dan u svakome obliku komunikacije. Slazem se sa time sto ste rekli, ali tome bih jos dodala kako i engleski jezik (koji se ipak smatra internacionalnim) ima sve vise i vise slanga i zargonizama te je protkan manama. O Bavarcima da ne pricam.... Napomenu za "konobaricu" sam dodala kako se netko nebi uvrijedio misleci da potcjenjujem posao. Slazem se kako bismo svi trebali znati svoj jezik, pri pisanju poruke sam konkretno mislila na ljude koji umjesto sto govore kaj, umjesto i od koga od ikoga i na takve, zaista, ceste pogreske. To je razgovorno i mislim da je takvo sto u redu na ovakvoj stranici jer se ne radi od sluzbenin dokumentima ili razgovorima. Naravno da je kompletno druga stvar ako netko bas prica kao da nikada nije isao u osnovnu. O tome nisam razmisljala pri pisanju. Moja je pogreska sto nisam konkretnije izrazila svoje misli i vidim kako je moglo doci do zabune i problema u komunikaciji.
2019 02 14
Malo je sumanuto da netko tko je uplatio u petak navečer proganja prodavača koji mu se 2 dana nije javio, a vikend je i po nekoj logici treba znati da uplata ionako neće proći prije ponedjeljka. Eventualno prođe u subotu ujutro uplata ako i samo ako ste ista banka, a i to ne mora biti jer meni se znalo dešavati da ne prođe. Ali prozivati nekoga da je prevarant odmah otvarati temu sa svim podacima, žena vam je ionako javila tek u pon da su novci sjeli, znači javila je i da šalje čim sjedne. Znači gdje je logika? Niste valjda mislila da će vam poslati bez vidljive uplate? bez obzira na ne znam ako ste poslala potvrdu, svi dobro znamo kako pojedinke operiraju s tim potvrdama. Ovo vam je škola drugi put pametnije u suradnjama jer ne znam gdje će te doći ako budete svaki put prozivali prodavača i otvarali temu s njegovim podacima jer vam netko nije svakih 5 min dostupan da vam odgovori na poruku.
2019 02 15
> supergirlR31: > Malo je sumanuto da netko tko je uplatio u petak navečer proganja prodavača koji mu se 2 dana nije javio, a vikend je i po nekoj logici treba znati da uplata ionako neće proći prije ponedjeljka. Eventualno prođe u subotu ujutro uplata ako i samo ako ste ista banka, a i to ne mora biti jer meni se znalo dešavati da ne prođe. Ali prozivati nekoga da je prevarant odmah otvarati temu sa svim podacima, žena vam je ionako javila tek u pon da su novci sjeli, znači javila je i da šalje čim sjedne. Znači gdje je logika? Niste valjda mislila da će vam poslati bez vidljive uplate? bez obzira na ne znam ako ste poslala potvrdu, svi dobro znamo kako pojedinke operiraju s tim potvrdama. Ovo vam je škola drugi put pametnije u suradnjama jer ne znam gdje će te doći ako budete svaki put prozivali prodavača i otvarali temu s njegovim podacima jer vam netko nije svakih 5 min dostupan da vam odgovori na poruku. Apsolutno se slažem ... Bit ce ipak neki misle drugačije,to sto je nekima logicno nekima nije.valjda treba kosjenka biti sretna sto je prozvana ,a mi se trebamo ispričati otvaracici teme jer smo je “nagazili “.
2019 02 15
> Tamara5485: > > IvanaPita: > > Pogotovo kada je u pitanju gramatika. Pa sto? Vjerujem da ovdje ima kucanica, osoba sa zavrsenom strukovnom i u konacnici osoba s fakultetskim obrazovanjem. I zasto bi jedna spremacica ili konobarica (ovo nije vrijedanje, ja sam osobno radila kao konobarica!) trebala znati knjizevni hrvatski? > S ostatkom se u načelu slažem pa ću komentirati samo ovo: to je vaš materinski jezik i predstavlja osnove pismenosti i obrazovanja. Svatko treba biti pismen na osnovoj razini. Tomu teže sve kultrune zemlje pa bismo trebali i mi. A ako Vi sami govorite: "Pa ja sam samo konobarica, što će to meni?", potcjenjujete se. A da Vam netko drugi to kaže, uvrijedili biste se grdno. Trebaju nam svima osnove svega, pogotovo jezika kojim se služimo svaki dan u svakome obliku komunikacije. Joj, kako volim kad netko pametuje vezano uz pravopis, a sam očito nije upoznat s osnovama. Dakle, nije 'potcjenjujete' nego 'poDcjenjujete'. Inače, u tih nekoliko rečenica što ste ih napisali ima još pravopisnih pogrešaka, no ne bih se upuštala u daljnje ispravljanje, nema potrebe. U načelu slažem se s navedenim, ali savjetovala bih vam da počnete od sebe!
2019 02 15
> Bit ce ipak neki misle drugačije,to sto je nekima logicno nekima nije.valjda treba kosjenka biti sretna sto je prozvana ,a mi se trebamo ispričati otvaracici teme jer smo je “nagazili “. iskreno Sanja, ja kad mi netko kaže da je uplatio uvijek mu uzvratim porukom, javiti ću kad uplata sjedne i odmah šaljem. Znači potvrde me ne interesiraju, tek kad je na računu.. A sad ak će mi neko naskakivati na inboxu i tu me crniti jer mu nisam odgovorila na poruku svakih 5 min... istog trena bi mu vratila novce na račun i ne bih uopće surađivala s tom osobom. Žena ju nije oštetila, javila joj je da je uplata sjela u ponedjeljak i prema tome je i poslala... Kosjenka je možda isto tako trebala postupiti, vratiti korisnici novce i doviđenja, a ne se upuštati u suradnju s dotičnom.
2019 02 15