Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

ISPRIKA o temi PREVARA???

Kosjenka nije bila ni svjesna situacije .zeni je bio vikend ,petak je uplata bila navecer cini mi se ,znala je nema uplate do ponedjeljka.kosjenka je sve ok odradila ,pa zasto bi morala visiti na mailu vikendom?evo sad citam opet neku temu ,sličnu ovoj ...nekad stvarno ljudi ne promisle prije nego bubnu i ostanu zivi
2019 02 15
Da vidjela sam ali neću se uključivati, došlo mi je da joj zalijepim ovaj link od teme, žena joj dala više opcija, njoj nisu odgovarale, javi joj da ide na put da može poslati u pon, ona bam tema na forum :'( :'( :') :') :') Prozivaju te iskrene cure a onda uplate onoj s 0 pozitivnih i guči za po kući torbicama 500kn :') :')
2019 02 15
> supergirlR31: > Da vidjela sam ali neću se uključivati, došlo mi je da joj zalijepim ovaj link od teme, žena joj dala više opcija, njoj nisu odgovarale, javi joj da ide na put da može poslati u pon, ona bam tema na forum :'( :'( :') :') :') > Prozivaju te iskrene cure a onda uplate onoj s 0 pozitivnih i guči za po kući torbicama 500kn :') :') 🤣🤣🤣🤣🤣
2019 02 15
> Aneeka: > > Tamara5485: > > > IvanaPita: > > > Pogotovo kada je u pitanju gramatika. Pa sto? Vjerujem da ovdje ima kucanica, osoba sa zavrsenom strukovnom i u konacnici osoba s fakultetskim obrazovanjem. I zasto bi jedna spremacica ili konobarica (ovo nije vrijedanje, ja sam osobno radila kao konobarica!) trebala znati knjizevni hrvatski? > > S ostatkom se u načelu slažem pa ću komentirati samo ovo: to je vaš materinski jezik i predstavlja osnove pismenosti i obrazovanja. Svatko treba biti pismen na osnovoj razini. Tomu teže sve kultrune zemlje pa bismo trebali i mi. A ako Vi sami govorite: "Pa ja sam samo konobarica, što će to meni?", potcjenjujete se. A da Vam netko drugi to kaže, uvrijedili biste se grdno. Trebaju nam svima osnove svega, pogotovo jezika kojim se služimo svaki dan u svakome obliku komunikacije. > Joj, kako volim kad netko pametuje vezano uz pravopis, a sam očito nije upoznat s osnovama. Dakle, nije 'potcjenjujete' nego 'poDcjenjujete'. Inače, u tih nekoliko rečenica što ste ih napisali ima još pravopisnih pogrešaka, no ne bih se upuštala u daljnje ispravljanje, nema potrebe. U načelu slažem se s navedenim, ali savjetovala bih vam da počnete od sebe! Ti si baš promašila cijelu poantu rasprave o pravopisu, elde? Aj, pročitaj cijelu temu pa mi reci tko cjepidlači oko pravopisa? Poanta svega je bila da ne treba napadati nekoga i vrijeđati da je nepismen dok god to ne utječe na razumijevanje upisa jer se tako samo trola tema. A da je poanta da bi svi trebali biti pismeni na osnovnom nivou - je. I da, pronašla si mi tipfeler, bravo ti. Hoćeš medalju sad? - Dam ti jednu za detekciju, a drugu za prvo mjesto u nerazumijevanju pročitanoga. :)
2019 02 15
Ja sam curi ARIJELI9 uplatila 220.00 kn za sivu bundu, koju nisam dobila. Zapravo mi je rekla da uplatim na račun njene sestre Maje Banić iz Osijeka. To je bilo u peridu 16.1.2019. do sad nisam dobila ni bundu ni odgovor. Arila9 skinula je stvari sa krpica kao da ne postoji a slala sam joj bezbroj poruka. Eto toliko samo da znate da ima prevarantica na svojim profilima na krpicama, vjeruj te mi. Cak sam preko adrese došla do broja kućnog, ali javila se gospođa i rekla da nepostoji Maja Bajnić na toj adresi.Cure oprez sa kupovinom. Pozdrav
2019 02 16
> biser1234: > Ja sam curi ARIJELI9 uplatila 220.00 kn za sivu bundu, koju nisam dobila. > Zapravo mi je rekla da uplatim na račun njene sestre Maje Banić iz Osijeka. > To je bilo u peridu 16.1.2019. do sad nisam dobila ni bundu ni odgovor. > Arila9 skinula je stvari sa krpica kao da ne postoji a slala sam joj bezbroj poruka. > Eto toliko samo da znate da ima prevarantica na svojim profilima na krpicama, vjeruj te mi. > Cak sam preko adrese došla do broja kućnog, ali javila se gospođa i rekla da nepostoji Maja Bajnić na toj adresi.Cure oprez sa kupovinom. > Pozdrav A di joj ne negativna?
2019 02 16
> biser1234: > Ja sam curi ARIJELI9 uplatila 220.00 kn za sivu bundu, koju nisam dobila. > Zapravo mi je rekla da uplatim na račun njene sestre Maje Banić iz Osijeka. > To je bilo u peridu 16.1.2019. do sad nisam dobila ni bundu ni odgovor. > Arila9 skinula je stvari sa krpica kao da ne postoji a slala sam joj bezbroj poruka. > Eto toliko samo da znate da ima prevarantica na svojim profilima na krpicama, vjeruj te mi. > Cak sam preko adrese došla do broja kućnog, ali javila se gospođa i rekla da nepostoji Maja Bajnić na toj adresi.Cure oprez sa kupovinom. > Pozdrav Kao što rekoh, bez pardona uplate po 200kn onoj bez povratnih.
2019 02 18
> supergirlR31: > > biser1234: > > Ja sam curi ARIJELI9 uplatila 220.00 kn za sivu bundu, koju nisam dobila. > > Zapravo mi je rekla da uplatim na račun njene sestre Maje Banić iz Osijeka. > > To je bilo u peridu 16.1.2019. do sad nisam dobila ni bundu ni odgovor. > > Arila9 skinula je stvari sa krpica kao da ne postoji a slala sam joj bezbroj poruka. > > Eto toliko samo da znate da ima prevarantica na svojim profilima na krpicama, vjeruj te mi. > > Cak sam preko adrese došla do broja kućnog, ali javila se gospođa i rekla da nepostoji Maja Bajnić na toj adresi.Cure oprez sa kupovinom. > > Pozdrav > Kao što rekoh, bez pardona uplate po 200kn onoj bez povratnih. Baš tako
2019 02 18
1 2 3