Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Povrat novaca?

Pa sad imate jos jedan Gucci u prodaji, ako je onaj bio takvi pa vredi te novce, iako je kopija pa gdje se moze original kupiti za 100kn glupost i a pogotovo kad proslo toliko pono dana kakvo vracanje novaca..
2019 02 16
Hi.. Evo drage da se i ja, o kojoj se priča, eto javim. Čitam ovo i ne mogu vjerovati... Slažem se s vama da sam teška naivka, ali što ja znam koliko košta Gucci novcanik... Gledajte... U 11 mjesecu sam došla na krpice... Novčanik kupujem Tommy Hilfiger, kožni je oko 400 kn na sniženju.. Koliko je Gucci, pojma nemam. Što je najžalosnije, prekičast mi je... Zašto sam kupila novčanik... Eto zašto i sve žene luduju na sniženju... Bio je povoljan. U međuvremenu sam upoznala divne ženice, tu na krpicama, koje, pazite prodaju ORIGINAL i naučile su me kako razlikovati original i kopiju.... Poludila sam je svakodnevno moram dokazivati da su stvari koje ja prodajem original a ove fejkuše ništa.. Ako napišem da prodajem Tommy hilfiger, onda naravno da je original. Pokušala sam ja ovaj novčanik prodati na krpicama, ali naravno da nisam jer nisam mogla lagati da je original... Ja ga nisam nosila jer ima onaj miris kineskih proizvoda, da se nitko ne uvrijedi, nisam mogla podnijeti. I na kraju i to je zadnje što ću reći za ovu temu... Draga kleo12, slobodno zadrži tih 120 kn... Idi na kavu... Sladoled... Što god... Meni ne trebaju... Ja sam dobila što sam htjela... Sama si se osramotila i više nećeš kopije prodavati pod original... I zapamti zadovoljan kupac je onaj koji se vraća... Ti očito moraš puno naučiti o prodaji kao i ja o kupnji
2019 02 16
Ja sam prije tj dana imala upit za parfem, koji imam kao poklon uz artikl, stvarno sam dobila na poklon i naravno ne znam da li je original tako sam curi i rekla , nisam ga prodala zato sto je curi bilo bitno da je original ali nekom nije bitno ali ako trazite original i zelite pa pitajte kao da vam je to bitno, a ne jedno pitanje i onda poslije ovo ono.
2019 02 16
> marijags: > Hi.. Evo drage da se i ja, o kojoj se priča, eto javim. Čitam ovo i ne mogu vjerovati... Slažem se s vama da sam teška naivka, ali što ja znam koliko košta Gucci novcanik... Gledajte... U 11 mjesecu sam došla na krpice... Novčanik kupujem Tommy Hilfiger, kožni je oko 400 kn na sniženju.. Koliko je Gucci, pojma nemam. Što je najžalosnije, prekičast mi je... Zašto sam kupila novčanik... Eto zašto i sve žene luduju na sniženju... Bio je povoljan. > U međuvremenu sam upoznala divne ženice, tu na krpicama, koje, pazite prodaju ORIGINAL i naučile su me kako razlikovati original i kopiju.... > Poludila sam je svakodnevno moram dokazivati da su stvari koje ja prodajem original a ove fejkuše ništa.. Ako napišem da prodajem Tommy hilfiger, onda naravno da je original. > Pokušala sam ja ovaj novčanik prodati na krpicama, ali naravno da nisam jer nisam mogla lagati da je original... > Ja ga nisam nosila jer ima onaj miris kineskih proizvoda, da se nitko ne uvrijedi, nisam mogla podnijeti. > I na kraju i to je zadnje što ću reći za ovu temu... Draga kleo12, slobodno zadrži tih 120 kn... Idi na kavu... Sladoled... Što god... Meni ne trebaju... Ja sam dobila što sam htjela... Sama si se osramotila i više nećeš kopije prodavati pod original... I zapamti zadovoljan kupac je onaj koji se vraća... Ti očito moraš puno naučiti o prodaji kao i ja o kupnji Sve je to ok..ali pokusali ste ga prodat i kad niste uspjeli trazite povrat novca..to nikako nije u redu..trebali ste odmah reagirati i kraj price
2019 02 16
> EMINNAD: > Ja sam prije tj dana imala upit za parfem, koji imam kao poklon uz artikl, stvarno sam dobila na poklon i naravno ne znam da li je original tako sam curi i rekla , nisam ga prodala zato sto je curi bilo bitno da je original ali nekom nije bitno ali ako trazite original i zelite pa pitajte kao da vam je to bitno, a ne jedno pitanje i onda poslije ovo ono. Parfem nije original, a i naočale mislim također da nisu original, a i šifra se uopće ne vidi, sad da li je to do kuta slikanja ili?
2019 02 16
Zanimljivo kak svi u slučaju 120 kuna vele da prodavačica ne treba vratiti novce (iako je jako dobro znala da prodaje fejk), a na temi o famoznoj torbi su 3 prodavačice vraćale lovu jer se naknadno skužilo da je torba fejk i to je svima bilo normalno.
2019 02 16
> andrejama: > > EMINNAD: > > Ja sam prije tj dana imala upit za parfem, koji imam kao poklon uz artikl, stvarno sam dobila na poklon i naravno ne znam da li je original tako sam curi i rekla , nisam ga prodala zato sto je curi bilo bitno da je original ali nekom nije bitno ali ako trazite original i zelite pa pitajte kao da vam je to bitno, a ne jedno pitanje i onda poslije ovo ono. > Parfem nije original, a i naočale mislim također da nisu original, a i šifra se uopće ne vidi, sad da li je to do kuta slikanja ili? Naocale jesu, saznala sam a parfem eto nek i nije ali je zato za poklon mislim da je to posteno ali kazem treba vise komunikacije svakako itd hvala na pomoci ocito ste veci znalac hvala.
2019 02 16
> LeSock: > Zanimljivo kak svi u slučaju 120 kuna vele da prodavačica ne treba vratiti novce (iako je jako dobro znala da prodaje fejk), a na temi o famoznoj torbi su 3 prodavačice vraćale lovu jer se naknadno skužilo da je torba fejk i to je svima bilo normalno. Nije stvar u povratu novca..nego sta je cekala dva mj?jer cim joj je stigao ona je shvatila da nije orginal..a vezano za torbu se tek kod trece kupilice ispostavilo da je feik..u tome je razlika..ako je znala da je feik zasto nije odma trazila povrat a ne cekala dva mj jer ga ona nije mogla prodati
2019 02 16
Ok... Ovdje netko ne čita dobro... Ili ja nisam objasnila dobro... Pa moram reagirati iako sam rekla da neću... Ne pravim se ja tu neko jadno nevinašce... Mislim da se nikada nikoga ne optužuje bez dokaza... I zašto još se uvijek vodi rasprava... Rekla sam da ne želim povrat... Boli me džon... I za novčanik i za kopije... Kada je novčanik došao... Sumnjala sam, tako sam i rekla prvoj osobi koja je imala upit za njega... Nakon foruma o parfemu na krpicama neki dan, i nakon što sam poslala slike jednoj poznanici koja se u Gucci razumije... Postala sam sigurna da nije original. Ljutito sam reagirala i poslala upit o povratu, za koji sam znala da nakon mjesec dana nemam pravo. Da je prodavačica bila imalo pristojnija i da se ispričala... Mi se sada ovdje svi me bi bavili fejkovima nego puno pametnijim stvarima, ok?
2019 02 17
A usporedujete TH i Gucci.. on je na snizenju 400 a Gucci mozda 4000 cak i vise? Toliko se fejkovi prodaju, 100 kn i vise (zalosno ali istinito) pa fejkovi guess novcanika se prodaju po 200 kn, a guess je za gucci nista, cijene ja ne odredujem jednostavno je tako, sto skuplji original skuplji i fejk.. ne gledajmo sad tko bi dao tko ne bi, ja prva ne bi al je tako.. I nakon 2 mj traziti povrat je po meni malo bezveze.. ode ne vidim nista pogresno
2019 02 17
Ljudi, vi koji govorite da je mjesec dana previše za povrat, ok, ali u kojemu slučaju? Evo ovako: Slučaj 1 - kupilica dobije odjevni predmet/novčanik/šal/cipele/nakit i nakon mjesec dana se javi da ima oštećenje i želi povrat - NEĆEMO VRATITI NOVAC jer je u mjesec dana koliko je kod kupilice oštećenje moglo nastati. Slučaj 2 - kupilica dobije odjevni predmet/novčanik/šal/cipele/nakit i nakon mjesec dana se javi da ono što je prodano kao original to nije i želi povrat - DA, VRATIT ĆEMO JOJ NOVAC jer novčanik ne prelazi iz originala u fejk ni u kojemu vremenskom roku. Plus, cijena odgovara fejku, imamo razgovor u kojemu vidimo da se prodavačica napravila blesav na pitanje o originalnosti proizvoda i to je dovoljno. Dakle ne postoji mogućnost da je žena za 100 kuna kupila original, NOVI Gucci novčanik pa da je sad nabavila fejk i želi i ovce i novce.
2019 02 17
> Liliwhite4539: > Zanima me dal bi i u neku trgovinu nakon 2 mjeseca isli vratiti neku stvar Da, Calvin Klein vraća novac i nakon 60 dana.
2019 02 17
> Tamara5485: > Ljudi, vi koji govorite da je mjesec dana previše za povrat, ok, ali u kojemu slučaju? Evo ovako: > Slučaj 1 - kupilica dobije odjevni predmet/novčanik/šal/cipele/nakit i nakon mjesec dana se javi da ima oštećenje i želi povrat - NEĆEMO VRATITI NOVAC jer je u mjesec dana koliko je kod kupilice oštećenje moglo nastati. > Slučaj 2 - kupilica dobije odjevni predmet/novčanik/šal/cipele/nakit i nakon mjesec dana se javi da ono što je prodano kao original to nije i želi povrat - DA, VRATIT ĆEMO JOJ NOVAC jer novčanik ne prelazi iz originala u fejk ni u kojemu vremenskom roku. Plus, cijena odgovara fejku, imamo razgovor u kojemu vidimo da se prodavačica napravila blesav na pitanje o originalnosti proizvoda i to je dovoljno. Dakle ne postoji mogućnost da je žena za 100 kuna kupila original, NOVI Gucci novčanik pa da je sad nabavila fejk i želi i ovce i novce. Ali ona je taj isti novcanik stavila u prodaju pa ga nije mogla prodati..tako je barem napisala..znaci znala je i cemu sad rasprava..kad je vidjela da ne moze prodat trazi novac nazad..i napisala je da joj je odmah smrdio..to su price za djecu..znala je i trebala je odmah reagirat i to je to
2019 02 17
> kleo12: > Vecer cure. Imam jedan upit vezano uz jednu korisnicu koja me trazi povrat novaca za kupljen artikal. > Prica ukratko ide ovako.. > Prodavala sam Gucci novcanik po 100 kn. Jedna gospođa se javila. Pitala je da li je original, sto ja nikad nisam tvrdila. Rekla sam da se nalazi u kutiji Gucci, ali to je sve. Certifikate o originalnosti nisam imala i nije ih pitala. Novcanik je kupila i sve okej. Nakon skoro 2 mj mi se javila sa tvrdnjom da sam ju prevarila i da to nije original. Trazi povrat novaca jer navodno smrdi. > E sad, moja pitanja su: da li trebam vracat novac nakon 2 mjeseca? Nije li smrdio (ako vec smrdi) i do sada? I da sam imala certifikate o originalu, zar bi ga prodavala za 100 kn? > Pomognite mi u donosenju ispravne odluke. Sto biste vi napravile? > Pozdrav svima i ugodnu vecer Helou, na pitanje je li nešto original vi odgovarate da dolazi u Gucci kutiji, a ne napišete da je fake proizvod. Kod parfema vam stoji da su kopije, ali da su identične originalu po mirisu i dugotrajnosti. Pa zašto bi ljudi onda masno plaćali originale ako je to isto? Vratite ženi novac i ne sramotite se otvaranjem ovakve teme
2019 02 17
> Liliwhite4539: > Zanima me dal bi i u neku trgovinu nakon 2 mjeseca isli vratiti neku stvar Da!!!! Nakon 2mj i 3nosenja mi se sako sav pretvorio u mucice, rekalmirala sam i dobila povrat bez problema. I ne,nije rijec o Gucci, LV vec sakou od 500kn i dobila sam povrat jer nije opravdao cijenu ni ime. Svaka ozbiljna trgovina napravi povrat. Pitate i pricate gluposti. Ovo nema veze sa trgovinom jer je fake prodan pod 'original' sto se u trgovinama ne radi uopce.
2019 02 17