Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

BRISANJE PRODANIH STVARI

Postovane cure i decki ukoliko ih ima :) Imam jedan prijedlog vjerujem da ce se vecini svidjeti radi lakseg snalazenja i pronalazenja odredenih stvari koje zlite. Naime, ne znam da li vas nervira (ali zato mene je uzasno), kad se ponadam da sam nasla idealnu stvar za kupnju i ugledam prodano, posaljem u nadi (posto pise na nekim d aje cak bilo rezervirano) poruku, i dobijem da je prodano a oglas tu od 9. Mjeseca jos.. Ako slucajno povirite na moj profil, ima trenutno tri stvari prodano,to su cure koje su me pitale podatke rekle uplatiti kroz koji dan i ostavile svoje, dakako, ako zeznu dajem negativnu ali proizvod je prodan cim sjedne ja ga brisem s profila. Mislim da bi nam svima bilo puno lakse kad bi brisale proizvode, ili sam admin nakon tip 10-15 dana kad stoji prodano da proizvod se obrise. Kakve ste za ideju?
2019 02 20
> Prodaja151: > Postovane cure i decki ukoliko ih ima :) > Imam jedan prijedlog vjerujem da ce se vecini svidjeti radi lakseg snalazenja i pronalazenja odredenih stvari koje zlite. > Naime, ne znam da li vas nervira (ali zato mene je uzasno), kad se ponadam da sam nasla idealnu stvar za kupnju i ugledam prodano, posaljem u nadi (posto pise na nekim d aje cak bilo rezervirano) poruku, i dobijem da je prodano a oglas tu od 9. Mjeseca jos.. > Ako slucajno povirite na moj profil, ima trenutno tri stvari prodano,to su cure koje su me pitale podatke rekle uplatiti kroz koji dan i ostavile svoje, dakako, ako zeznu dajem negativnu ali proizvod je prodan cim sjedne ja ga brisem s profila. Mislim da bi nam svima bilo puno lakse kad bi brisale proizvode, ili sam admin nakon tip 10-15 dana kad stoji prodano da proizvod se obrise. > Kakve ste za ideju? Ima smisla, da, ja brisem svoje prodane artikle cim kupilica javi da je stiglo i da je sve oke. Ne podnosim kaos na profilu, pere me OKP :') makar, kada bi itko ulagao novce u ovu stranicu, dao bi se napraviti algoritam da se automatski brisu prodane stvari nakon odredenog perioda... samo treba platiti nekome da takvo sto nakuca
2019 02 20
Super ideja, podržavam
2019 02 20
Super ideja
2019 02 20
Super ideja. Nece se desiti :) Pa u strabicu nije nista ulozeno vec godinama, a da admini idu jedan po jedan i brisu - nema sanse. Ja brisem kad ljudi jave da je stiglo.
2019 02 20
Ideja je dobra ali neostvariva admini ne brisu prodane stvari nije mi jasno zasto je tesko obrisat stvar,kad kupac javi da je stiglo i da je sve ok ima tu puno onih koje mjesecima nisu u stanju obrisat prodano dali je to lijenost ili nemarnost ili nesto trece
2019 02 20
Super ideja, ja odmah cim dođe do kupca obrisem jer me inace zivcira 😂
2019 02 20
To baš i nije nova ideja, mislim da je generalno zamišljeno da krpice tako funkcioniraju, već je bilo puno tema o tome... ali nažalost, čini mi se da je to borba sa vjetrenjačama. Meni se čini da cure namjerno ne stavljaju oznaku "prodano" i ne brišu krpice koje su atraktivne, tj. ostavljaju ih da bi i dalje privlačile druge da uđu na njihov profil...
2019 02 20
Negativna se ne ostavlja za uzimanje podataka, može i poželjno je samo neutralna prema pravilima. Negativna se ostavlja za laž o uplati i prevaru bilo koje vrste. Kako mislite da bi admin pratio prodane artikle? Mislite program bi automatski brisao? Ova stranica nije toliko dobro razrađena, vlasnici iste nisu u RH ii ista ne postoji samo kod nas što znači kako svima tako i nama. Pretpostavljam da ove zahtjeve nitko ne sluša, uzalud vam trud svirači.. I to ne ovisi o adminu, ne slušaju ni nju. Osim tog..Postoji bug. Obrisem artikl nakon prodaje, završim slučajno na profilu cure koja je stavila like i artikl stoji u njenim omilljenima. Dakle nema ga, ali ima..greška. Nije do brisanja i prodavača već stranice i tehničara koji ne obavljaju taj posao baš jako dobro... i opet dolazimo do istog problema.
2019 02 20
Meni je najdraži dio ovdje pobrisati prodano kad se kupac javi 🤗
2019 02 20
> jackrussel: > Meni je najdraži dio ovdje pobrisati prodano kad se kupac javi 🤗 Bas to! Pogotovo kada kupac jos napise kako je sretan s kupljenim u poruci, bas me razveseli i onda s uzitkom obrisem artikl jer znam da su svi sretni i da je toj prici kraj :') Malo cudan "uzitak", ali stvarno se potrudim oko svake stvari koju prodajem, od ciscenja, motanja u bubblewrap, pisanja zahvalnica za kupnju do dodatka pokloncica, bez obzira na cijenu. I bude mi bas toplo oko srca kada netko to cijeni, pa onda mogu zavrsiti pricu s tim artiklom i obrisati ga (kao tocka na kraju price).
2019 02 20
> sonja90: > Negativna se ne ostavlja za uzimanje podataka, može i poželjno je samo neutralna prema pravilima. Negativna se ostavlja za laž o uplati i prevaru bilo koje vrste. > Kako mislite da bi admin pratio prodane artikle? Mislite program bi automatski brisao? Ova stranica nije toliko dobro razrađena, vlasnici iste nisu u RH ii ista ne postoji samo kod nas što znači kako svima tako i nama. Pretpostavljam da ove zahtjeve nitko ne sluša, uzalud vam trud svirači.. I to ne ovisi o adminu, ne slušaju ni nju. > Osim tog..Postoji bug. Obrisem artikl nakon prodaje, završim slučajno na profilu cure koja je stavila like i artikl stoji u njenim omilljenima. Dakle nema ga, ali ima..greška. Nije do brisanja i prodavača već stranice i tehničara koji ne obavljaju taj posao baš jako dobro... i opet dolazimo do istog problema. U pravu ste... stranica je lose napravljena i nemaju potrebu ulagati dodatne novce kako bi ista popravili. Pogotovo kod nas, nazalost, ovoj stranici ne postoji konkurencija.
2019 02 20
Nedavno sam zeljwla kupiti kaput, prvo cekam da se javi dva dana prodavacica i kad se javila rekla da je prodan, a nije ni oznacila zaboravila kaze nije to prvi put one koje zaborave i prodani artikl oznacit to me uzasno ljuti, rezervaciju razumijem ali ako je prodano, treba pisati.
2019 02 20
Daleko više me nerviraju tagovi i preprodaja stvari sa ebaya ;) Kad bi svi poštovali pravila stranica bi bila savršena, i ne, nema konkurenciju.
2019 02 20
Prodano treba brisati kad stigne do kupca i kupac javi da je zadovoljan, a ne prije. Uvijek kad nestane artikl sa stranice prodavača pri uplati imam osjećaj da se nešto skriva. Dobro je to me naučilo screenati oglase u suradnji, ali svejedno. Brišite kad stigne i ako je nakraju sve u redu.
2019 02 20
1 2 3 4