Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

BRISANJE PRODANIH STVARI

Naravno, slazem se sa svkim komentarom. Sto se tice podataka, zasto bi netko uzeo podatke ako nece uplatit, seto ja zmam zeli li ih zloupotrijebiti i slicno, ili mene googlat di san sta san. Svakako mislim da se podaci ne uzimaju ako nisi 100% siguran u kupnju. Znam da ce se ovo tesko realizirati, ali bi voljela da cure malo procitaju nase misljenje, em sto ce sve izgledati urednije, em ce biti lakse pronaci artikle, em ako je prodano onda nek ne stoji na profilu. Samo ideja, ne bi li nas vise bilo ovakvih ko sto smo tu na ovoj temi :) Puno hvala curama koje ce ovo procitati ali i realizirati kod sebe na profilu ❤
2019 02 20
Pa al nije pravilo da kad se kupac javi da je ok da tek onda brisemo oglas?! Ja bar tako radim... ako se ne javi, prva se javim da li je stiglo i da li je sve ok i da li mogu brisati.
2019 02 20
> Daniela47: > Pa al nije pravilo da kad se kupac javi da je ok da tek onda brisemo oglas?! Ja bar tako radim... ako se ne javi, prva se javim da li je stiglo i da li je sve ok i da li mogu brisati. Kao sto je vec napisano odnosi se na oglase koji mjesecima stoje prodani naravno da svatko normalan obrise oglas tek kad kupac javi da je stiglo i da je sve ok
2019 02 20
> kozmetika88: > > Daniela47: > > Pa al nije pravilo da kad se kupac javi da je ok da tek onda brisemo oglas?! Ja bar tako radim... ako se ne javi, prva se javim da li je stiglo i da li je sve ok i da li mogu brisati. > Kao sto je vec napisano odnosi se na oglase koji mjesecima stoje prodani > naravno da svatko normalan obrise oglas tek kad kupac javi da je stiglo i da je sve ok Ma jasno..kuzim.
2019 02 20
Bilo bi dobro da se automatski brisu stari prodani oglasi ovako je zivi kaos a stare i neaktivne profile da ne spominjem
2019 02 20
Ja bi za početak, bila zadovoljna da krpičarke kad već otvore profil, prvo pročitaju pravila stranice na kojoj žele poslovat ,:)
2019 02 20
Ja nikada ne oznacujem artikal da je prodan samo zato jer me je netko trazio podatke za uplatu. Tek kada mi novac sjedne na racun ili dobijem kopiju uplate oznacim da je rezerviran. Kada kupac javi da je stiglo i da je sve ok onda oznacim prodano i brišem.
2019 02 20
Apsolutno podrzavam!
2019 02 20
Meni nije jasno kada u naslov artikla upisu da je prodan, a postoji jasna i precizna opcija za to... i takvi stoje mjesecima. Ne razumijem svrhu istoga.
2019 02 20
> AnDra411: > Meni nije jasno kada u naslov artikla upisu da je prodan, a postoji jasna i precizna opcija za to... i takvi stoje mjesecima. Ne razumijem svrhu istoga. Pogurajmo dq sto vise cura razmisli o tome da brise prodane artikle koji stoje danima, mjesecima kod nekih i godinama :)
2019 02 21
> AnDra411: > Meni nije jasno kada u naslov artikla upisu da je prodan, a postoji jasna i precizna opcija za to... i takvi stoje mjesecima. Ne razumijem svrhu istoga. Mislim da su to navlakuše na profil, čini mi se da je već bilo govora o tome. Artikl je veoma popularan vjerojatno pa im to služi za skretanje na njihov profil. Ali slažem se da baš takve treba obrisati.
2019 02 21
Odlicna ideja😊
2019 02 21
> GOLD_FASHION: > Odlicna ideja😊 Hvala, da nas je barem vise ovakvih :)
2019 02 21
Ja sam tek 2 dana na mk.. I vec sam poludila... Neoznacen artikal da je prodat... Posaljes upit nema odgovora... Po meni jako ruzno.. Kao da molis da ti proda.... Oznacit ako je prodano, pobrisat.. Ili budi fer pa odgovori na upit!
2019 02 22
> Rossana: > Ja sam tek 2 dana na mk.. I vec sam poludila... Neoznacen artikal da je prodat... Posaljes upit nema odgovora... Po meni jako ruzno.. Kao da molis da ti proda.... Oznacit ako je prodano, pobrisat.. Ili budi fer pa odgovori na upit! Da, da o tome i pričamo, ima cura koje navlače na profil jer su to neke “ljepše” stvari, slike i slicno, al ako je prodano ne treba biti tu, samo nam svima oduzima vrijeme i volju kad nešto tražimo :)
2019 02 22