Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

BRISANJE PRODANIH STVARI

Zanimljivo kako Vi svaku raspravu spuštate na osobnu razinu. To što uvijek zagovarate profile koji se ne drže pravila je jako interesantno. Da na linkanim profilu nisu marke, pomislila bih da je Vaš alter ego. Jasno mi je da ne znate što je The Core i kakvu robu prodaje. Ostalo što ste napisali je prejadno od jedne odrasle osobe. Peglajte svoje dijete ako ga imate i svoje plastične krpe, a u moje se ne dirajte. Stručna pomoć Vam ne bi škodila. Kao i poduka iz kulturnog ophođenja. Toliko od mene. Više uistinu ne mslim niti sekundu vremena potrošiti na nekoga toliko jadnog i ispraznog kao što ste Vi.
2019 02 23
Ja uopće ne posjedujem peglu, pa sam još živa, nije bila tema al eto, kad se već spominje...
2019 02 23
> Tanči14: > Zanimljivo kako Vi svaku raspravu spuštate na osobnu razinu. > To što uvijek zagovarate profile koji se ne drže pravila je jako interesantno. > Da na linkanim profilu nisu marke, pomislila bih da je Vaš alter ego. > Jasno mi je da ne znate što je The Core i kakvu robu prodaje. > Ostalo što ste napisali je prejadno od jedne odrasle osobe. > Peglajte svoje dijete ako ga imate i svoje plastične krpe, a u moje se ne dirajte. > Stručna pomoć Vam ne bi škodila. > Kao i poduka iz kulturnog ophođenja. > Toliko od mene. > Više uistinu ne mslim niti sekundu vremena potrošiti na nekoga toliko jadnog i ispraznog kao što ste Vi. A vi kao znate koje brendove imam, a sve iz razloga jer ih tu ne objavljujem. ? Smiješna ste gospođo, vrlo smiješna, a i vidovita. Nemojte me nasmijavati. Kulturna jesam, ali za one koji to zaslužuju. Jadna i isprazna, kažete. Opet i ponovo nasmijavate. Niste drugo zaslužila, nego reći vam, dalje od mene, što dalje. Nastavite šetati po krpicama i bacajte udicu, što se mene tiče, stavite je na jezik pa lovite žrtve.
2019 02 23
> IvanaHercegovac: > Ja uopće ne posjedujem peglu, pa sam još živa, nije bila tema al eto, kad se već spominje... Ja imam, ali se pravim da je ne vidim :')
2019 02 23
Slažem se s početnom tematikom o brisanju prodanih artikala, ali svakako kada artikl stigne kupcu i on se povratno javi 😉 ionako imam toliko stvari da ostavljam prodane nitko mi ne bi imao volje ni gledat profil 😆 a i patim od urednosti i organiziranosti sto se i vidi na profilu 🤪. Zao mi je samo sto svaka tema na forumu iz dobre namjere jedne od nas uvijek preraste u nečije prepucavanje o drugoj temi 😳😕
2019 02 24
Svoje brisem prodane oglase. Kad kupac podigne paket brisem prodano. Samo u zadnje vrijeme .kupcu se ne zuri preuteti paket ......
2019 02 24
> B_Fashion: > Slažem se s početnom tematikom o brisanju prodanih artikala, ali svakako kada artikl stigne kupcu i on se povratno javi 😉 ionako imam toliko stvari da ostavljam prodane nitko mi ne bi imao volje ni gledat profil 😆 a i patim od urednosti i organiziranosti sto se i vidi na profilu 🤪. > Zao mi je samo sto svaka tema na forumu iz dobre namjere jedne od nas uvijek preraste u nečije prepucavanje o drugoj temi 😳😕 Slažem se skroz, bez svađi jednostavno ajmo potaknuti svih da u roku par dana od prodanog naravno brišemo artikal, puno je urednije još je moj cijeli po bojama :) laku noc cure
2019 02 25
Čemu uopće ostavljati PRODAN artikl? Prodan i nemaš ga više, pa-pa..manje listanja, manje traženja..
2019 02 25
> nika.bravdica: > Čemu uopće ostavljati PRODAN artikl? Prodan i nemaš ga više, pa-pa..manje listanja, manje traženja.. Da bar svi tako ovdje razmisljaju x-)
2019 02 25
> InesLagancic: > > nika.bravdica: > > Čemu uopće ostavljati PRODAN artikl? Prodan i nemaš ga više, pa-pa..manje listanja, manje traženja.. > Da bar svi tako ovdje razmisljaju x-) Bilo bi nam svima lakše i preglednije :D
2019 02 26
> nika.bravdica: > > InesLagancic: > > > nika.bravdica: > > > Čemu uopće ostavljati PRODAN artikl? Prodan i nemaš ga više, pa-pa..manje listanja, manje traženja.. > > Da bar svi tako ovdje razmisljaju x-) > Bilo bi nam svima lakše i preglednije :D Potaknite i vi cure u kojih kupite da brišemo artikle :) možda proširimo malo
2019 03 01
Ma nema tu pomoci,ako netko hoce brisat obrisat ce vecinom mjesecima stoji prodano nije mi jasno kako im to ne smeta ako je prodano cemu drzat to na profilu ali buduci da je dosta stvari naopako na ovoj stranici nista me vise ne cudi,pa ni to gori su mi ovi sto se ne jave vise nakon sto preuzmu kupljeno
2019 03 01
Prodaja 151, jesi se dosla reklamirati malo ovdje ili sto? Otvorila si javnu temu i pises konkretno o problemu krsenja pravila o nepravilnom oznacavanju i nebrisanju prodanog. Kad netko prozove odredjenu sto je logican slijed dogadjaja onda se 'NEBI SVADJALA' 😂😂😂 A sto ocekujes drugo?! Nema tu lijepo i milom jer ih nastavljaju krsiti. Ideja da adminka brise prodano je pa pa mozak. I sto si ocekivala molim te postici temom na kraju? Sto mi sad radimo kao kad to vidimo? Jel mi ne vjerujes u ovo sti pricam? Pogledaj prozvanu antonelu, nije joj palo na pamet nakon svega ovog obrisati krive tagove, sve je Zara, Replay, Guess..
2019 03 01
Jel ti jasno kolika je to bahatost i samopouzdanje? Jel ti jasno kolilo je isto kod onih koje je brane? Ne dozivljavaju administratora ni 5%. Lakse je reci naravno da sam ja zmija, barakuda, tralala vec poceti postovati pravila i ostati prizeman. I takvih je more..tako ih bas briga sto tebe nervira sto je neprodano u biti prodano. AKO te nervira jer ja vise svrhu teme ne vidim.
2019 03 01
> sonja90: > Jel ti jasno kolika je to bahatost i samopouzdanje? Jel ti jasno kolilo je isto kod onih koje je brane? Ne dozivljavaju administratora ni 5%. > Lakse je reci naravno da sam ja zmija, barakuda, tralala vec poceti postovati pravila i ostati prizeman. I takvih je more..tako ih bas briga sto tebe nervira sto je neprodano u biti prodano. AKO te nervira jer ja vise svrhu teme ne vidim. Pane mene, konkretno svima bi bilo lakse pronaci sto trazimo ako obrisemo stvari kojesuprodane jer kad upises ne znam zara. Elfs nesto i trazis ponadas se a sve sta je tebi dobro je prodano. O tome ja pricam, krpice bi se ocistile i lakse bi nasli trazeno. Nije mi do svade a ni promocije prijo :)
2019 03 02