Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Splićanke tražim preporuku za zubara!

Kao što se da zaključiti po naslovu, u potrazi sam za zubarom na području grada Splita. Ne radi se o nikakvim izrazito zahtjevnim procedurama, omanji karijes i plomba koja je ispala. Uglavnom bi to bio vrhunac, uz eventualno čišćenje kamenca. Tražim preporuku za zubara s kojim imate pozitivna iskustva, koji zbilja zna što radi, koji je pažljiv i detaljan. Po mogućnosti netko tko ima ugovor s hzzo-om, ali to nije uvjet. Nadalje, interesira me što točno pokriva dopunsko osiguranje u kontekstu usluga zubarske ordinacije. Koliko razumijem, ispuna je besplatna samo za jedinice, ili možda još i dvojke. A za ostale zube se naplaćuje, no postoji li nekakva granica, koliko ta cijena smije varirati? Injekcije, odnosno anestezija, naplaćuje li se? Podijelite svoja iskustva, ili primjedbe na zubare, barem da znam koga mogu izbjeći s obzirom na veliki broj ordinacija.
2019 02 21
Salona dental...sve preporuke za profesionalnost, ljubaznost, strpljenje, savjete...
2019 02 21
Stomatoloska ordinacija ABC DENT(dr.Ariana Crnic Bacic),od ❤ preporucam
2019 02 22
> Brdosuza: > Salona dental...sve preporuke za profesionalnost, ljubaznost, strpljenje, savjete... Slazem se! Odlicni su.
2019 02 22
Cure hvala na preporuci, divne ste :")
2019 02 23