Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Scam poruke u inboxu

> Admin2nd: > Bok svima, > Primjetili ste da zadnja tri-četiri dana pojedini korisnici dobivaju scam poruke u inbox. > Nemojte ništa slati niti odgovarati na te mailove. Mi kao sajt ne tražimo niti osobne podatke niti bankovne, tako da pazite što i kome šaljete. Pozdrav, sinoć sam i ja dobila poruku od osobe koja se predstavila kao US državljanin na putu koji želi moj komad robice da pošaljem u Veliku Britaniju rodici. Traži daljnju komunikaciju preko mailova van ove platforme. Prijavila sam Službi cyber kriminala unutar naše Krim policije što se događa, oni ne mogu po tome postupati, ali su predložili da se javim administratoru pa da on upozori članove i evo to činim, a gospodinu sam napisala da ću ga prijaviti jer je prevarant i da mi ne pada na pamet svoje podatke ostavljat nepoznatim i osobito stranim državljanima.
2019 05 06
Meni je poslao 10 poruka, zar se ne moze blokirati IP adresa? :O
2019 05 06
Nažalost uvijek će biti prevaranata i onih koji nasjedaju na prevare. Opet se vraćamo na problem registracije na Krpice. Dok god će biti potrebna samo e-mail adresa, tih budala a i ovih domaćih klošarica će biti u izobilju. Međutim, nije mi jasno kako neke objave, linkovi za filmove, stoje po sedam dana. Čime se točno administratorica bavi? Guli duple smjene u tvornici da to ne može obrisati? Ako se ne stigne, onda bi po meni to trebalo biti prioritet, a ne rješavanje međusobnih prepucavanja, tzv. "osvetničke negativne" itd. Nismo svi jednako informatički pismeni i uvijek netko nasjedne, što je kombinacija neznanja, lakomosti i gluposti.
2019 05 06
Uvesti OIB za registraciju. I problem rijesen.
2019 05 07
Na Letgo mi svaki dan stižu takve poruke.. Ignoriram 😡😡
2019 05 08
Masovno se javljaju i na let go jer tamo nema povratnih inf pa misle da ce netko nasjest...tako da cure ako i tamo prodajete pripazite jer ih je puno puno ,:(
2019 05 08
Curke, i meni došlo, kontaktirala sam i tu stranu banku koju navode i poslala im koje stranice zlorabe.
2019 05 09
Ista stvar.. ShuenKate Pozdrav, imate li ovo još na prodaju? ako da molim odgovorite mi natrag na email ([email protected]) s ukupnom cijenom EUR? Zašto korinik nije blokiran sa 120 negativnih. Trebalo bi uvest malo drugačiji login na stranicu, ovo je smiješno.
2019 05 10
Pozdrav, konstantno dobivam takve poruke od različitih ljudi za vjenčanicu ili trenerku (koje su naravno najskuplje), ali sam odmah vidjela ocjene pa nisam reagirala osim kod jedne kod koje sam rekla da sam prodala vjenčanicu jer je vec bilo 5× da me pita a odgovor trazi na mail, i naravno nisam odgovorila na mail.
2019 05 17
Evo još jedne..dokle više LorenzKluge Pozdrav, imate li ovo još na prodaju? Ako da, molim vas odgovorite mi na email ([email protected]) ili whatsapp me na ovaj broj +15168644961 s ukupnom cijenom .......
2019 05 30
Dobar dan svima! Nova sam na krpicama i dobila sam ovu poruku, izgleda mi kao scam. Da li je još netko dobio nešto slično? Zdravo, Ja sam gospođica Hazel Parker iz SAD-a, voljela bih s vama povjerljivo razgovarati, kontaktirati me izravno na moju privatnu e-poštu XXXXX vrlo važno! Korisnik hazelzo
2019 06 01
I meni stiglo. AlexDavid, ista poruka kao i gore, samo drugi mail. "Pozdrav, imate li ovo još na prodaju? ako da molim odgovorite mi natrag na e-mail ([email protected]) s ukupnom cijenom .."
2019 06 04
Podatke za takve (ako ne prestaju sa tim): Iva Ivić (bubam bezveze), Ilica 335, 10000 Zagreb, e-mail: [email protected] a ako pitaju gdje da uplate pošaljite im: - IBAN: HR12 1001 0051 8630 00160 - SWIFT CODE: NBHRHR2X :')
2019 06 04
I meni,nakon dvije poruke preko e-maila odustala sam > ljubicasta: > I meni stiglo. > AlexDavid, ista poruka kao i gore, samo drugi mail. > "Pozdrav, imate li ovo još na prodaju? ako da molim odgovorite mi natrag na e-mail ([email protected]) s ukupnom cijenom .."
2019 06 04
Evo i ova WiliamsNaomy Pozdrav, imate li ovo još na prodaju? ako da molim odgovorite mi natrag na e-mail ([email protected]) s ukupnom cijenom ...
2019 06 05
1 2 3 4 5 6 7 ... 22