Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

O djeci /

Dječji zubar

Molim preporuke za dječjeg zubara u Zagrebu, može i privatni i socijalni?
2019 03 04
Mene je naša socijalna poslala na stomatološki fakultet. najbolja odluka ikad!!! nikad neću otić od njih, hehe :) ne ozbiljno, stvarno su super ljudi, i profesori i studenti i atmosfera, puno djece odjednom se pregledava u velikoj ambulanti pa im je to super, uvijek dobiju svi poklončić za hrabrost, skupa se druže na stolcima :) ma fenomenalno, ali opet profesionalno, temeljito, ne samo da mi spašavaju djetetove KOMA zube, već se i oslobodio straha od zubara i s veseljem ide :)
2019 03 05
a reci mi u koje vrijeme je najbolje doći i koliko se čeka? otišla sam s njim jedno jutro oko 8:30 došli (nismo bili naručeni jer su nam rekli da dođemo od 8-12 bilo kada i ono kad sam vidjela punu čekaonu i hrpu ljudi na stepenicama otišli smo nazad, imala sam osjećaj da ćemo čekati satima
2019 03 21
hm...mi se uvijek naručimo...samo prvi put smo došli u 8 ujutro, a onda su nas počeli naručivat
2019 03 21
prvi put je samo pregled da vide u čemu je stvar i to se mora čekat, ali veliko je i puno ih je tak da se ne čeka dugo
2019 03 21
ok hvala ti :)
2019 03 27