Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Trazim haljinu

Pozdrav cure Treba mi savjet i ideju. Uskoro trebam ici decku na obranu doktorata i trebam haljinu bez dekoltea, da nije kratka jako, da nije zelene boje, crne (pod mozda ali prije ne). Ne smije bit pree svecana tj. sa sljokicama ne, takodjer dugu ne. M- veličina. Pa eto ponudite mi pa se dogovorimo za cijenu i sve ostalo. Takodjer bi da mi pomognete oko ideje oko poklona. Da nije pre skupo, inace je dosta izbirljiv i neda mi bas da trošim na njega novce, a opet ne mogu da mu nista ne dam. Sto se zapravo kupuje u toj prigodi za musku osobu? Nakit bas i ne nosi, a i kazem da je izbirljiv pa mislim da bi tu svugdje pogriješila, pa bi mu bilo zao novaca i to mu se nebi svidjelo 😔.. Parfeme ima hrpu, nije za alkohol, tako da ne znam 😭.. Pomoziteee
2019 03 04
Hm... Pa mozda da mu kupis dobar novcanik i ispintas u obliku novcanice nesto tipa: nikad ne zaboravi naplatit svoje vrijeme... Sa muskarcima je to puno teze nego sa zenama...
2019 03 04
> Tortica24: > Hm... Pa mozda da mu kupis dobar novcanik i ispintas u obliku novcanice nesto tipa: nikad ne zaboravi naplatit svoje vrijeme... > Sa muskarcima je to puno teze nego sa zenama... Vidis dobra ideja. 😉 Bas cu pogledati ako nadjem koji bi mu se svidio. Hvala ti
2019 03 04
Ne znam šta dečko voli i koji je doktorat u pitanju,ali dobra knjiga uvijek prolazi.Neka knjiga u njegovoj struci,enciklopedija...Moj muž voli istorijske knjige,kupila sam mu za rođendan "Velike civilizacije".A bila je neka i o 1. Svjetskom ratu,ali sam se odlučila za ovu :).
2019 03 04
Ne znam šta dečko voli i koji je doktorat u pitanju,ali dobra knjiga uvijek prolazi.Neka knjiga u njegovoj struci,enciklopedija...Moj muž voli istorijske knjige,kupila sam mu za rođendan "Velike civilizacije".A bila je neka i o 1. Svjetskom ratu,ali sam se odlučila za ovu :).
2019 03 04
> silkica: > Ne znam šta dečko voli i koji je doktorat u pitanju,ali dobra knjiga uvijek prolazi.Neka knjiga u njegovoj struci,enciklopedija...Moj muž voli istorijske knjige,kupila sam mu za rođendan "Velike civilizacije".A bila je neka i o 1. Svjetskom ratu,ali sam se odlučila za ovu :). Knjiga je isto super ideja 👏😀.. Hvala ti i to cu pogledati ☺️
2019 03 04
Za poklon bi možda bilo dobro neko putovanje, ima puno povoljnih ponuda ili masaža za dvoje
2019 03 04
> Ivana_J44: > Za poklon bi možda bilo dobro neko putovanje, ima puno povoljnih ponuda ili masaža za dvoje Hmm.. Masaža nikako to ne voli a putovanje to mi je rizicno. 🙄 Dobra ideja isto jer to i planiramo ove god.. Ali bi bilo dosta novaca za oboje da platim pa mu se zbog tog nebi svidjelo jer bi puno love dala. 🙁
2019 03 04
Tnx. Je i meni se čini predugom pa si ju razmišljam skratiti. MM je predložio da ju furam najprije ovakvu pa kad mi dosadi da ju skratim :)
2019 03 05
> teehee: > Tnx. Je i meni se čini predugom pa si ju razmišljam skratiti. MM je predložio da ju furam najprije ovakvu pa kad mi dosadi da ju skratim :) Ma da, možes kako hoces 😎 kad ti dosadi skratis 😉
2019 03 05
Teehee haljina je izuzetno lijepa i moderna, pravi primjer sto se nosi i sto istice zenstvenost a da je primjereno. I ne, ne bih je kratila osim ako vam zaista ne stoji ta duljina nikako. Orsay! Nasla :D
2019 03 05
Sonja90, znam da se fura tak. Ljepše mi pristaje kraća, ali bit ću sada sigurno (barem neko vrijeme) malo moderna ;)
2019 03 05
> teehee: > Sonja90, znam da se fura tak. Ljepše mi pristaje kraća, ali bit ću sada sigurno (barem neko vrijeme) malo moderna ;) I meni stoje bolje krace, tako da mi je sve jasno..Ipak neke mi je zao kratiti jer je to jednostavno to (al to ne znaci da nece biti lijepa i kraca; bit ce, samo ovak je "Bum vid sto sam si moderna" :P )
2019 03 05
Cisto znatizelno, ste odlucila? ;)
2019 03 09
Hei! Nemam namjeru reklamirati se haha. Ali ako ti frendica treba platnenu torbu, mogu nešto unikatno naslikati. Sve se dogovorimo na @agape_hanna! 💋🤗
2019 03 09