Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

lazni profil ostavlja negativne

Lazni profil ostavlja negativne niti znam tko je ,niti smo ikad surađivali vjerojatno necu biti jedina kojoj ce ostavit
2019 03 06
Evo okine me s dvije :')
2019 03 06
Glumi nekog administratora 😂😂😂
2019 03 06
Meni to izgleda kao onaj lik kaj je tražio slike u sandalama - pa mu eventualno niste htjele poslati pa se sad sveti sa nekog xy profila! Ako Vas je netko tražio to u zadnje vrijeme , onda je to to! ,:) ,:)
2019 03 07
> Lonela1: > Meni to izgleda kao onaj lik kaj je tražio slike u sandalama - pa mu eventualno niste htjele poslati pa se sad sveti sa nekog xy profila! > Ako Vas je netko tražio to u zadnje vrijeme , onda je to to! ,:) ,:) A nisam dugo dobila ponudu za slikanje u sandalama :') :') :') :') i ja mislim da je neko frustrirano musko u pitanju eventualno moze biti i ona sa skladistem stvari,blokirana je i 2 put zbog mene,pa bi to moglo biti to
2019 03 07
A ma zašto se zamaraš, samo pošalji adminu da makne negativne i blokira profil i to je to
2019 03 07
> PigmyPuff: > A ma zašto se zamaraš, samo pošalji adminu da makne negativne i blokira profil i to je to Imaš pravo..
2019 03 07
> nika.bravdica: > > PigmyPuff: > > A ma zašto se zamaraš, samo pošalji adminu da makne negativne i blokira profil i to je to > Imaš pravo.. Mozemo samo cekat adminku da regira
2019 03 07
> kozmetika88: > > Lonela1: > > Meni to izgleda kao onaj lik kaj je tražio slike u sandalama - pa mu eventualno niste htjele poslati pa se sad sveti sa nekog xy profila! > > Ako Vas je netko tražio to u zadnje vrijeme , onda je to to! ,:) ,:) > A nisam dugo dobila ponudu za slikanje u sandalama :') :') :') :') > i ja mislim da je neko frustrirano musko u pitanju > eventualno moze biti i ona sa skladistem stvari,blokirana je i 2 put zbog mene,pa bi to moglo biti to Mene je neki dan preko njuskala zamolio za slike u sandalama 😂😂
2019 03 07
> Lina33: > > kozmetika88: > > > Lonela1: > > > Meni to izgleda kao onaj lik kaj je tražio slike u sandalama - pa mu eventualno niste htjele poslati pa se sad sveti sa nekog xy profila! > > > Ako Vas je netko tražio to u zadnje vrijeme , onda je to to! ,:) ,:) > > A nisam dugo dobila ponudu za slikanje u sandalama :') :') :') :') > > i ja mislim da je neko frustrirano musko u pitanju > > eventualno moze biti i ona sa skladistem stvari,blokirana je i 2 put zbog mene,pa bi to moglo biti to > Mene je neki dan preko njuskala zamolio za slike u sandalama 😂😂 Pa kad vas je već lijepo ZAMOLIO trebali ste mu i poslati?!? :') :') :') :') :')
2019 03 08
Lonela1 haha da ...ali zanimljivo tu na krpica me još nije pronašao a preko njuškala već nekoliko puta
2019 03 08
Nije lažan profil a i negativne su potpuno opravdane,znaju djevojke o čemu pričam!
2019 03 09
Pa daj dokaži da i mi vidimo što je to opravdano, ili se ne smije komentirati, svi dobimo palac dolje, uuuu.
2019 03 09
> kozmetika88: > Lazni profil ostavlja negativne > niti znam tko je ,niti smo ikad surađivali > vjerojatno necu biti jedina kojoj ce ostavit Profil nije lažan! Znaš ti dobro zašto negativna.
2019 03 09
> IvanaHercegovac: > Pa daj dokaži da i mi vidimo što je to opravdano, ili se ne smije komentirati, svi dobimo palac dolje, uuuu. A zašto tebe zanima nešto što se tebe ne tiče.... babo jedna,vodila bi tuđu brigu. Nađi temu o kuhanju pa tamo razglabaj..... Tko je dobio negativnu zna dobro zašto ju je dobio.....
2019 03 09
1 2