Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Lažljiva i vrlo neugodna korisnica

Samo sam htjela reći da je prodavačica mučaljiva i nikak se više nije oglasila.
2019 03 20
> PetiElement: > Samo sam htjela reći da je prodavačica mučaljiva i nikak se više nije oglasila. Jeste prijavili to adminki?
2019 03 20
Prijavila. Obrisala mi negativnu i rekla- njoj ostaje. I vidi danas glupača mi ponovo ostavila negativnu! koja bolesnica, stisnula bi joj blok samo tak
2019 03 21
> PetiElement: > Prijavila. Obrisala mi negativnu i rekla- njoj ostaje. I vidi danas glupača mi ponovo ostavila negativnu! koja bolesnica, stisnula bi joj blok samo tak A niš, opet prijavite adminki.
2019 03 21
Imali smo nedavno sličnu biserku koja je IreniAR uvaljala krivo oglašenu haljinu pa joj više puta lijepila negativnu. I dalje posluje na portalu. Nedavno se i sama požalila na vlastitoj temi. Ta je tek zaslužila blok.
2019 03 21
teehee <3 nije mi odgovorila na zadnji upis u svojoj temi PetiElement ima li kakvog glasa od prodavačice o povratu novca ili i vaša komunicira samo preko povratnih?
2019 03 22
Ovo: "ne radim povrat" treba zabraniti, zaista nekad pomislim da se tu sve vrti samo oko zarade, a ne međusobne razmjene i rješavanja viška stvari. Ne razumijem zašto uopće ulaziti u suradnje sa takvim osobama koje svjesno na svom profilu daju do znanja da novac ne vraćaju i praktički od potencijalnih kupaca rade budale jer znaju da su se one tom izjavom "ogradile" pa što bude - bude. Znam, i ja radim isto ponekad (impulzivne kupnje) bez da se uopće sjetim pročitati opise pojedinih, ali mislim da su takve korisnice s takvim opisima itekako alarm za uzbunu i nekako mi ne ulijevaju sigurnost.
2019 03 22
> IrenaAR: > teehee <3 nije mi odgovorila na zadnji upis u svojoj temi > PetiElement ima li kakvog glasa od prodavačice o povratu novca ili i vaša komunicira samo preko povratnih? Ma kakav povrat, to je zlo, pa vidite da je ponovo napisala negativnu... Ja bi takve maknula sa stranice, em ti uvali i nije ju briga, em se za to osvećuje višekratno, bolest za liječenje
2019 03 22
Evo moja vrebačica uredno posjeti moj profil svakodnevno i provjeri da li njezina negativna stoji, adminka mi je danas maknula njezinu ponovljenu, i kaj nije spodoba odmah po treći put napisala?? Svaki put sve dužu i lažljiviju, ne znam jel se budemo tak natezali dovijeka ili postoji blok za nerazumne?
2019 04 10
Oooo stvarno ne razumijem kako se nekome da, a ne razumijem ni ovo- "Svaki puta je trazila administratora da to obrise. Pa zasto.... ako nije kriva?? " evo sad ja imam upitnike nad glavom ?????
2019 04 11
To je za cisti blok. Višestruko kršenje pravila. Adminka bi trebala tome stati na kraj.
2019 04 11
Meni je vrh ovo "Pa zasto.... ako nije kriva??" :') Po njenoj logici ako PetiElement nije kriva trebala bi si ostaviti tu negativnu da stoji na profilu x-) Prijavite to adminki i tražite blok.
2019 04 11
> Tanči14: > To je za cisti blok. > Višestruko kršenje pravila. > Adminka bi trebala tome stati na kraj. Adminka bi trebala stati na kraj i onoj čije ime nije vrijedno spomena. Onoj koja prodaje poliestersko smeće pod pamuk i javno vrijeđa korisnice na forumu. I tome bi se trebalo stati na kraj pa se ne staje. Nažalost.
2019 04 11
> teehee: > > Tanči14: > > To je za cisti blok. > > Višestruko kršenje pravila. > > Adminka bi trebala tome stati na kraj. > Adminka bi trebala stati na kraj i onoj čije ime nije vrijedno spomena. Onoj koja prodaje poliestersko smeće pod pamuk i javno vrijeđa korisnice na forumu. I tome bi se trebalo stati na kraj pa se ne staje. Nažalost. Ja se slažem da se tome treba stati na kraj, a eto za drugu je trebalo 3 tjedna da mi makne, ne znam hoće li micati ovu i kolko će trajati, za to vrijeme negativka stoji , a isti dan kad ju adminka makne, lažljiva i svakako trknuta spodoba koja očito više puta dnevno visi na mom profilu, napiše novu, stalno ju produžuje i nadodaje. Meni je to za čisti blok, ali eto je , dela i dalje...
2019 04 11
> monadamon: > Meni je vrh ovo "Pa zasto.... ako nije kriva??" :') > Po njenoj logici ako PetiElement nije kriva trebala bi si ostaviti tu negativnu da stoji na profilu x-) > Prijavite to adminki i tražite blok. Da , kad nisi kriv onda baš želiš buljiti u nečiju čistu osvetu i zlobu :s
2019 04 11