Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Negativna - s razlogom ili bez?

Jel mozete ovdje linkat koji je to artikal bio na vasem profilu, jer imate nekih crnih majica prodanih, a i imate dosta artikala pa da se sad ne trazi. I curu tribate pitat slike tih navodnih nedostataka da vam.posalje, ovako je glupo nagadat. Vi kazete jedno, ona drugo. To je sad rekla-kazala bez slika.
2019 03 17
Mozda je najbolje artikal prije prodaje snimit mobitelom iz svih kuteva na danjem svjetlu pa ako i dode do toga da je neki nedostatak uvijek mozete pogledat na videu da li je zaista tako.
2019 03 17
Da, ovdje se i ne vidi bas najbolje. Tribala bi ona slikat te navodne nedostatke.
2019 03 17
Po ovim slikama izgleda super za 50kn te ne mogu reći da je izblijedilo, nisam znala o čemu se točno radi pa sam navela majicu kao primjer, nije to poanta nego je poanta da ne mora značiti da je nešto izrazito loše jer je kao jeftinija cijena.
2019 03 17
> kkorina: > Mozda je najbolje artikal prije prodaje snimit mobitelom iz svih kuteva na danjem svjetlu pa ako i dode do toga da je neki nedostatak uvijek mozete pogledat na videu da li je zaista tako. To cu sigurno poceti. 👍
2019 03 17
Ma da, kako da ne. Sad bi trebalo snimati robu iz svih kuteva pa snimati dok se pakira pa snimati dok se šalje... To je bez veze. Tko hoće raditi probleme, raditi će ih uvijek. Jer su to takvi ljudi. Zašto se kupac ne javi ovdje sa svojim slikama??? Bez filtera i petljanja po slikama. Stav vezan uz cijene je isto bez veze i ne znači ništa. 50 kn je za hudicu i malo i puno. Ovisi o gledištu. Ja sam markirane stvari prodavala za bagatelu samo da se riješim i svejedno je bilo onih koje su tražile još nižu cijenu Od 10-20 kn jer im je bilo žao dati 10 kn za vesticu i još 15 za Tisak pa je onda najbolje da ja dam za badava, a Tisak zaradi 15 kn. Ma...
2019 03 17
Ne kužim kako nekima nije jasno? (pritom se prvenstveno obraćam curi koja je odgovorila na moj post tako da ga očito nije ni pročitala do kraja). 1. Krivo oglašen artikl, artikl s greškom, krive mjere, ugl. POGREŠKA PRODAVAČA - vraćaš iznos koji ti je uplatila kupilica i dodatnu poštarinu za povrat (u cijelosti, dakle ako je koštao 50 + 15 pt, vraćaš to i poštarinu koju će kupac platiti da ti vrati stvar) ili možeš uplatiti samo njezin iznos i ostaviti joj artikl. 2. Kupcu se artikl ne sviđa, ne odgovara, dogovorio bi se s tobom da ti to vrati - možeš mu vratiti samo iznos koji si tražila za tu stvar, bez ijedne poštarine. ALI! Samo pod uvjetom da ne snosiš ni dio krivnje što kupac vraća stvar, dakle ako je to do njegove procjene da mu nešto (ne) stoji, ne odgovara itd. Ovdje uopće ne znam što je slučaj. Kupilica tvrdi da je duksa iznošena, a prodavač da je skroz okej, a svejedno vraća novac, ali ne želi vratiti jednu od dvije poštarine (a ne mora nijednu ako je artikl dobro oglašen i nije onakav kakav tvrdi kupac da jest).
2019 03 17
> Tamara5485: > Ne kužim kako nekima nije jasno? (pritom se prvenstveno obraćam curi koja je odgovorila na moj post tako da ga očito nije ni pročitala do kraja). > 1. Krivo oglašen artikl, artikl s greškom, krive mjere, ugl. POGREŠKA PRODAVAČA - vraćaš iznos koji ti je uplatila kupilica i dodatnu poštarinu za povrat (u cijelosti, dakle ako je koštao 50 + 15 pt, vraćaš to i poštarinu koju će kupac platiti da ti vrati stvar) ili možeš uplatiti samo njezin iznos i ostaviti joj artikl. > 2. Kupcu se artikl ne sviđa, ne odgovara, dogovorio bi se s tobom da ti to vrati - možeš mu vratiti samo iznos koji si tražila za tu stvar, bez ijedne poštarine. ALI! Samo pod uvjetom da ne snosiš ni dio krivnje što kupac vraća stvar, dakle ako je to do njegove procjene da mu nešto (ne) stoji, ne odgovara itd. > Ovdje uopće ne znam što je slučaj. Kupilica tvrdi da je duksa iznošena, a prodavač da je skroz okej, a svejedno vraća novac, ali ne želi vratiti jednu od dvije poštarine (a ne mora nijednu ako je artikl dobro oglašen i nije onakav kakav tvrdi kupac da jest). Tamara hvala. Ja sam s ovom temom naucila da se povrat u tom slucaju radi s duplom postarinom. Nisam znala. Jednom sam vracala jer se curi nije svidjalo, a drugi put sam zamijenila artikl za 3 druge stvari. Nisam nikoga zakinula kao sto neki insinuiraju. Da jesam, ne bih trazila misljenje drugih i izlagala se tome da me na forumu napadaju. Kupilica mi se javila s izjavom da bas imam vremena za gluposti, da ide u setnju i da ce uzivati u nedjelji. Tako da ne znam hoce li u temu staviti fotke majice ili ne. Ne mogu ju natjerati.
2019 03 17
> StefiVidic: > > Tamara5485: > > Ne kužim kako nekima nije jasno? (pritom se prvenstveno obraćam curi koja je odgovorila na moj post tako da ga očito nije ni pročitala do kraja). > > 1. Krivo oglašen artikl, artikl s greškom, krive mjere, ugl. POGREŠKA PRODAVAČA - vraćaš iznos koji ti je uplatila kupilica i dodatnu poštarinu za povrat (u cijelosti, dakle ako je koštao 50 + 15 pt, vraćaš to i poštarinu koju će kupac platiti da ti vrati stvar) ili možeš uplatiti samo njezin iznos i ostaviti joj artikl. > > 2. Kupcu se artikl ne sviđa, ne odgovara, dogovorio bi se s tobom da ti to vrati - možeš mu vratiti samo iznos koji si tražila za tu stvar, bez ijedne poštarine. ALI! Samo pod uvjetom da ne snosiš ni dio krivnje što kupac vraća stvar, dakle ako je to do njegove procjene da mu nešto (ne) stoji, ne odgovara itd. > > Ovdje uopće ne znam što je slučaj. Kupilica tvrdi da je duksa iznošena, a prodavač da je skroz okej, a svejedno vraća novac, ali ne želi vratiti jednu od dvije poštarine (a ne mora nijednu ako je artikl dobro oglašen i nije onakav kakav tvrdi kupac da jest). > Tamara hvala. Ja sam s ovom temom naucila da se povrat u tom slucaju radi s duplom postarinom. Nisam znala. Jednom sam vracala jer se curi nije svidjalo, a drugi put sam zamijenila artikl za 3 druge stvari. Nisam nikoga zakinula kao sto neki insinuiraju. Da jesam, ne bih trazila misljenje drugih i izlagala se tome da me na forumu napadaju. > Kupilica mi se javila s izjavom da bas imam vremena za gluposti, da ide u setnju i da ce uzivati u nedjelji. Tako da ne znam hoce li u temu staviti fotke majice ili ne. Ne mogu ju natjerati. Uzas, jos je i bezobrazna.
2019 03 17
> StefiVidic: > > Tamara5485: > > Ne kužim kako nekima nije jasno? (pritom se prvenstveno obraćam curi koja je odgovorila na moj post tako da ga očito nije ni pročitala do kraja). > > 1. Krivo oglašen artikl, artikl s greškom, krive mjere, ugl. POGREŠKA PRODAVAČA - vraćaš iznos koji ti je uplatila kupilica i dodatnu poštarinu za povrat (u cijelosti, dakle ako je koštao 50 + 15 pt, vraćaš to i poštarinu koju će kupac platiti da ti vrati stvar) ili možeš uplatiti samo njezin iznos i ostaviti joj artikl. > > 2. Kupcu se artikl ne sviđa, ne odgovara, dogovorio bi se s tobom da ti to vrati - možeš mu vratiti samo iznos koji si tražila za tu stvar, bez ijedne poštarine. ALI! Samo pod uvjetom da ne snosiš ni dio krivnje što kupac vraća stvar, dakle ako je to do njegove procjene da mu nešto (ne) stoji, ne odgovara itd. > > Ovdje uopće ne znam što je slučaj. Kupilica tvrdi da je duksa iznošena, a prodavač da je skroz okej, a svejedno vraća novac, ali ne želi vratiti jednu od dvije poštarine (a ne mora nijednu ako je artikl dobro oglašen i nije onakav kakav tvrdi kupac da jest). > Tamara hvala. Ja sam s ovom temom naucila da se povrat u tom slucaju radi s duplom postarinom. Nisam znala. Jednom sam vracala jer se curi nije svidjalo, a drugi put sam zamijenila artikl za 3 druge stvari. Nisam nikoga zakinula kao sto neki insinuiraju. Da jesam, ne bih trazila misljenje drugih i izlagala se tome da me na forumu napadaju. > Kupilica mi se javila s izjavom da bas imam vremena za gluposti, da ide u setnju i da ce uzivati u nedjelji. Tako da ne znam hoce li u temu staviti fotke majice ili ne. Ne mogu ju natjerati. Mozda ide u duksi na planinarenje :')
2019 03 17
Brdosuza 🤣🤣 Sumnjam jer je rekla da je to za nju krpa koju bi bacila. Evo trazila je podatke tiska da ju vrati ali ne zelim da ju vraca o svom trosku, niti cu uplatiti vise. Pa neka bude po pravilima, jer tako ju nije obvezna vracati. Mogu ostati bez nje, prodavala sam ju jer mi je mala. A svako zlo za neko dobro, slijedeci put kad budem prodala krpu znam da moram platiti da mi se vrati 🤣 I dalje nemam nista protiv da stavi fotke majice u onakvom stanju u kakvom je dobila.
2019 03 17
Neka svoje tvrdnje opravda slikama ili neka sjasi. Koga briga za njene setnje i nedilju. Sad bi netko triba radit povrat jer se njoj sprdnilo tako. Ako postoji opravdan razlog da, a inace bi joj digla pozdrav. Znaci ona tvrdi da je majica isprana, nenosiva, sta ti ja znam. Neka prilozi slike pa da se vidi. Inace joj ja ne bi napravila povrat pod cijenu ne znam.koliko negativnih.
2019 03 17
Sad je u redu, kad Stefi ne traži povrat artikla. Onda ostanu dami pare i roba. Baš zbog ove izjave ne bi trebala izvršiti povrat i prekinut svaku komunikaciju
2019 03 17
> IvanaHercegovac: > Sad je u redu, kad Stefi ne traži povrat artikla. Onda ostanu dami pare i roba. Baš zbog ove izjave ne bi trebala izvršiti povrat i prekinut svaku komunikaciju To je izgleda i bio cilj. I ovce i novce. I nije ona prva koja se toga dosjetila. Ima ih dosta na MK
2019 03 17
> AnaKAna: > Na profilu ima sliku od adidas majice sto joj je moja mama prodala sa svog profila, znaci ima sliku sobe odn ormara gdje drzimo robu, pa jel to u redu tako raditi? 😡 Normalno da ne, uzimanje tuđih slika je isto krađa, neka fotka sama
2019 03 18