Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Letgo odlazi iz Hrvatske

Ma jel to zbilja istina da odlaze!? Stalno su imali poboljšanja u ažuriranjima, u korak s komentarima kupaca. Šmrc. Ponuda od igle do lokomotive, a ne ovdje stotinu ograničenja i zabrana...
2019 03 21
Iskreno i neka ide... Meni osobno nepotrebna platforma, aplikacija ili što već je bila - uz Facebook i MojeKrpice, i Njuškalo, i siiiilne druge portale koji nude oglašavanje - mislim da je LetGo bio nepotreban. :D
2019 03 21
> Tanči14: > Ja mislim da je jedino Ana Mate bila zadovoljna s tim oglasnikom. XD XD XD Znači nemrem XD
2019 03 21
Ja sam masu stvari tamo prodala, baš mi žao sto se aplikacija gasi 😪😥😥
2019 03 21
> kkorina: > Letgo odlazi iz hr i vise ga nema nakon ozujka :( Meni je letgo bio super kao aplikacija,jednostavan za koristenje. Sad prodaja je tak tak ali je svejedno bio najbolji smrc Otkud uopće ta info?! Jel' negdje objavljenom službeno ili je fake vijest?
2019 03 21
> Bibarelli: > > kkorina: > > Letgo odlazi iz hr i vise ga nema nakon ozujka :( Meni je letgo bio super kao aplikacija,jednostavan za koristenje. Sad prodaja je tak tak ali je svejedno bio najbolji smrc > Otkud uopće ta info?! Jel' negdje objavljenom službeno ili je fake vijest? Kad pokušate nešto oglasiti za prodaju izadje vam prozorcic gdje piše da do kraja mjeseca prestaju da posluju u hrvatskoj
2019 03 21
Super, neka ide. Ionako u ovoj slavonskoj pustosi nikakve koristi od njega.
2019 03 21
> monadamon: > > SilaVila: > > Je li netko zna kako ugasiti račun na Letgo? > Moj račun > Podešavanja > Zatvori račun i izbriši moje podatke Hvaaaalaaaaa,jesam!🙂
2019 03 22
U početku je bila super, ali nakon što su ubacili ono selektiranje prema stvarima koje oni preporučuju za mene, a ne kao prije najnovije u mojoj blizini sve je otišlo k vragu. U početku odlično mi je išla prodaja i kupovina, a nakon nekoliko mjeseci su mi se počeli javljati neki ludi profili ili za upoznavanje ili da mi roba ništa ne valja ili da je preskupa. Zato, ne žalim što odlazi :D
2019 03 22
Ja juče stavila oglas i nisam dobila obavjest da ga ne bude više
2019 03 23
Ja vidim da ima novih oglasa ali ja isto ne mogu objaviti, iskoci prozorcic da ne objavljuju nove oglase...
2019 03 24
Meni je bio super na početku kad su prikazivali na početnoj oglase koji su objavljeni u blizini, s hrpom ljudi sam se našla na primopredaji i stvarno nisam imala negativnih iskustava. Otkako su promijenili nešto s tom početnom stranicom, primjetila sam da mi oglasi imaju uuuuno malnje pregleda i da mi se više ne javlja toliko ljudi. Imala sam dojam da se gase i da ih dosta korisnika napušta. Netko je spomenuo da je letgo nepotreban uz sve ostale portale za prodaju. Ja znam samo za krpice, njuškalo i marketplace. Postoji li još nešto? Aplikacija mislim da ne postoji druga, samo zato mi je žao jer mi je bio puno praktičniji za korištenje od krpica koje su mi noćna mora za korištenje preko mobitela.
2019 03 24
Pozdrav,letgo sam rasprodala garažu od robe..svjećnjaka,cipeka ...i koje čega.Moje cijene nisu bile visoke simbolične...ionako sam do prije godinu dana poklanjala.Neugodnih iskustava...možda jednom...ženi sam prodala pola crne vreće za smeće raznih rabljenih dječjih bojica flomića i takvih stvari i 20 kn nije platila..moja krivnja ja poslala a ona /on nije uplatila. A da je bilo svega bilo je...malo ću ovdje pogledati jer nisam do sada ni znala za ovu prodaju. A iskustava dobrih zaista puno,uglavnom jako puno mi je riješio cvijeće iz mamine garaže koje ona uzgaja a vrlo su rijetke vrste pa smo ih za neke novce udomili.Malo ću pogledti ovu stranicu i oglasiti ono što mi je ostalo veseli pozdravi svima. :-)
2019 03 25
I ja žalim za Letgo. Brzi dogovori, brza realizacija i dogovor. Puno stvari sam tamo prodala. Bilo je par pacijenata, ali njih ima svuda i na Njuškalu i na Mk.
2019 03 26
> tuznidabar: > > Bibarelli: > > > kkorina: > > > Letgo odlazi iz hr i vise ga nema nakon ozujka :( Meni je letgo bio super kao aplikacija,jednostavan za koristenje. Sad prodaja je tak tak ali je svejedno bio najbolji smrc > > Otkud uopće ta info?! Jel' negdje objavljenom službeno ili je fake vijest? > Kad pokušate nešto oglasiti za prodaju izadje vam prozorcic gdje piše da do kraja mjeseca prestaju da posluju u hrvatskoj Ja upravo obnovila neke oglase i nije mi se pojavio nikakav prozorčić.
2019 03 28