Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Kako organizirati “buvljak” za prodaju odjeće, obuće, krpica?

Drage cure, pogotovo cure iz Dubrovnika i okolice :) vec neko vrijeme gledam kako se cure okupe i organiziraju “buvljak” za prodaju krpica. E pa sad me zanima, kako to organizirati, kome se obratiti, ima li uopce interesa za takve stvari? Imam veliku kolicinu nove odjece i obuce i mislim da bi to bio najbrzi nacin da ode u ruke nekome tko bi je zaista nosio.
2019 03 28
I mene zanima isto 🙂 ja sam neko vrijeme prodavala teti u zupi koja je imala secondhand, ali nije dugo opstala.. bas fali nesto tako kod nas
2019 03 28
Bilo bi super kad bi se okupilo nekoliko cura pa da organiziramo takvo nesto...
2019 03 28
I ja o toj ideji razmisljam , amo cure iz Splita , javite se da organiziramo buvljak i jedno lipo druženje ❣️☺️
2019 03 28
Amooooooo!
2019 03 29
pozdrav. zanima me imate li iskustva s takvim organiziranim buvljacima... vidim ovj link za prijavu u zg... zanima me je se to zaista isplati ic , ima li dovljno izlagaca i posjecenosti... imam hrpu stvari koja je nenonosena ili malo nosena a nemam vise kuda s njom voljela bi ju rasprodat... ovdje na krpicama je ok ali opet mislim da bi mozda bolje bilo kad se vidi u zivo???? ozbiljno razmisljam da se prijavim... pomozite ...isplati li se ic?
2019 03 31
Mojih par prijateljica je organiziralo garage sale, cure su sve rasprodale, bilo je svega, ko s krpica al sve se puno brze odvilo... oglasile su na faceu, skupile se u necijoj garazi, poslozile i prodale... eto primjer pa kom se da organizirat...
2019 03 31
Odlična ideja!
2019 04 01
Isplati se jer buvljake posjecuju ljudi koji planiraju nesto kupiti, a takodjer su i dobrodosle zamjene.. sve po dogovoru. Osobno nisam za takve prodaje jer nemam puno stvari, no cim je veci izbor i vise je zainteresiranih eventualnih kupaca, moje misljenje.
2019 04 01
Obozavam buvljake, ali nazalost ih je premalo. Ako tko organizira u rijeci javite mi :D Garage sale je super ideja, osim odjeće nađe se i drugih korisnih predmeta
2019 04 02
Mene zanima ako ima zainteresiranih u Zadru. Super je ideja za druzenje, cistku ormara i neku zaradu, stvaranje novih prijateljstava. Ako ima cura u Zadru koje bi htjele bilo bi lijepo organizirati taman ide toplije vrijeme. Pozz
2019 04 06
Ja sam za Split :-)
2019 04 07
Jooooj odlična ideja!! Obožavam takve stvari... Samo što nažalost,u mojoj blizi tako nečega nemaa :( Svi ste mi dalekoo! 😢
2019 04 07
> Maajaa08: > Jooooj odlična ideja!! Obožavam takve stvari... > Samo što nažalost,u mojoj blizi tako nečega nemaa :( > Svi ste mi dalekoo! 😢 Probajte vi pokrenuti svoju sredinu i organizirati jedan buvljak/garage sale 😊 Ako probate, sretno 😊
2019 04 07
> Epona386: > Obozavam buvljake, ali nazalost ih je premalo. Ako tko organizira u rijeci javite mi :D > Garage sale je super ideja, osim odjeće nađe se i drugih korisnih predmeta Daaaaaa, sad je bila ona razmjena u Rijeci, ali nisam uspjela ići.
2019 04 07
1 2