Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Tisak - nova cijena paketa?!☹️

> SilaVila: > Danas mi je rekla teta na kiosku Tiska da sa 1.4. cijene za slanje paketa idu za 3 kune gore...☹️ Teta na Tisku ne govori istinu.!! Od 1.4. mijenja se naziv u Tisak plus, cijene ostaju iste. Danas sam bila na Tisku i vidjela novu obavijest o promjeni naziva, ali cijene nisu mijenjali. I da, neke, ne znam je li sve, trgovine Konzuma sutra neće raditi.
2019 03 30
> katarinamartina: > > SilaVila: > > Danas mi je rekla teta na kiosku Tiska da sa 1.4. cijene za slanje paketa idu za 3 kune gore...☹️ > Teta na Tisku ne govori istinu.!! > Od 1.4. mijenja se naziv u Tisak plus, cijene ostaju iste. Danas sam bila na Tisku i vidjela novu obavijest o promjeni naziva, ali cijene nisu mijenjali. > I da, neke, ne znam je li sve, trgovine Konzuma sutra neće raditi. Kako kad su stavili obavijest na web stranicu Tiska? haha
2019 03 30
> InesLagancic: > > katarinamartina: > > > SilaVila: > > > Danas mi je rekla teta na kiosku Tiska da sa 1.4. cijene za slanje paketa idu za 3 kune gore...☹️ > > Teta na Tisku ne govori istinu.!! > > Od 1.4. mijenja se naziv u Tisak plus, cijene ostaju iste. Danas sam bila na Tisku i vidjela novu obavijest o promjeni naziva, ali cijene nisu mijenjali. > > I da, neke, ne znam je li sve, trgovine Konzuma sutra neće raditi. > Kako kad su stavili obavijest na web stranicu Tiska? haha Ne znam, nisam gledala, teta na Tisku mi je pokazala najnoviju obavijest.
2019 03 30
1.4.2017. su podigli cijene paketa za 5 kn, a 1.4.2019. dižu za 3 kn ]:(
2019 03 30
Tek mi sada nista nije jasno. Skuplji ako napravis preko weba?????
2019 03 30
> furMadchen: > Tek mi sada nista nije jasno. > Skuplji ako napravis preko weba????? To ni meni nije jasno! Lud zbunjenog!
2019 03 30
> furMadchen: > Tek mi sada nista nije jasno. > Skuplji ako napravis preko weba????? Da, samo za web dižu cijene jer većina najavljuje svoje pakete pa će im biti lakše izgubiti 2 kn nego 5 kn, ako me razumijete..
2019 03 30
Cure, jel moze vidjet status paketa? Ja i dalje nee
2019 03 30
> suzana222: > Cure, jel moze vidjet status paketa? Ja i dalje nee Do ponedjeljka se nece moc vidjet.to je sigurno
2019 03 30
> furMadchen: > Tek mi sada nista nije jasno. > Skuplji ako napravis preko weba????? skuplji ako najavis preko weba u odnosu na cijenu po kojoj su do sada bili. Bez najave cijene ostaju iste, tako da je i dalje S kutija beznajave 20 kn, a s najavom je do sada bila 15 kn, ali ce biti 18...opet isplativije ali samo za nekoga kome je pošta bas daleko ili za onoga tko salje jako teške stvari ,:(
2019 03 30
Meni je kreiranje paketa osobno spas, sve puno brže ide pogoto kod slanja nekoliko paketa ali eto
2019 03 30
> Sovuljagica: > Iskreno mislila sam da će biti i skuplje s obzirom da je Pošta kupila Tisak. > U tijeku je preuzimanje pa je nastala mala zbrka i zastoj, nemaju ni sve veličine kutija jer ništa ne naručuju dok se ne završi prelaz. > Vjerujem da je točna informacija koju sam dobila od tete na Tisku. Ipak mislim da HP nije kupila Tisak, nego nizozemska kompanija AISLE HoldCo.
2019 03 30
slanje tiskom je prakticnije ali ovo je stvarno sramota kolko su digli cijene 😡
2019 03 31
> lovefashion27: > Pozdrav svima! > Obzirom na temu htjela bi se samo informirati ako netko zna nesto vise...danas sam poslala dva paketa tiskom i kad upisem sifru paketa u trazilici izbacuje mi kako paket nije pronadjen...ispada kao da paket nisam poslala, a on je s tiska mozda vec i otisao 😐 > Hvala na pomoci! > Tea Da tako i meni, ne znam jesu li na odredisnom tisku vec, ili kasni i transport kao i uvodenje novog sustava?
2019 03 31
> trouhgmyeyes: > Da bar dopuste neke sitnije stvari kovertom pa nekako pregrmis te 3kn kada saljes nesto vece... Slažem se. Kod mene baš provjeravaju jesu li dokumenti i ništa drugo ne žele da ide u kuvertu. :@
2019 03 31