Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Tisak - nova cijena paketa?!☹️

> SilaVila: > Mene samo zanima jel si neko dao truda i izmjerio sadašnju kutiju S i staru kutiju S - da vidimo u čemu je kvaka? Sigurno nisu istih dimenzija.... Jesam ja Izmjerila 20 20 15 je stara novu nemam
2019 03 29
Katastrofa...
2019 03 29
Znaci za sve losiju uslugu visa cijena 🤤😭 U posti ne mogu cekati pola dana da dodem na red ostaje nam primopredaja kad god mozemo najbolji izbor
2019 03 29
Ovo je stvarno sramota 😝😠😠
2019 03 30
Iskreno mislila sam da će biti i skuplje s obzirom da je Pošta kupila Tisak. U tijeku je preuzimanje pa je nastala mala zbrka i zastoj, nemaju ni sve veličine kutija jer ništa ne naručuju dok se ne završi prelaz. Vjerujem da je točna informacija koju sam dobila od tete na Tisku.
2019 03 30
Cure dal i vama kad ukucate sifru paketa, pise da nema paketa? Ne razumijem.. jucer mi cura poslala, a ne vuejrujem da laze ima preko 200 povratnih... a paketa nema na netu kad ukucam sifru
2019 03 30
Da! 4 paketa,nijedna sifra ne radi 😒 > suzana222: > Cure dal i vama kad ukucate sifru paketa, pise da nema paketa? Ne razumijem.. jucer mi cura poslala, a ne vuejrujem da laze ima preko 200 povratnih... a paketa nema na netu kad ukucam sifru
2019 03 30
Ajde saznali smo i nešto novo,da je zbrka sa paketima i šiframa. Da ne bude sad drame sa tim jesu li paketi poslani ili ne.☹️
2019 03 30
jako lose kutije neraspolozene teta pa sad i vece cijene mrzim postu i cekanja ali ovo je sramota :(
2019 03 30
Pitala sam danas na Tisku istina mjenjaju se cijene.. Uzas jos gore od toga npr saljes tanku ful malu majicu ili nesto jako malo i nedaju kuvertu.. Pa bolje mi je za 18kn poslat veliki paket postom nego S kutiju.. Ali ajd 👎
2019 03 30
> ElmaMujadic: > Pitala sam danas na Tisku istina mjenjaju se cijene.. Uzas jos gore od toga npr saljes tanku ful malu majicu ili nesto jako malo i nedaju kuvertu.. Pa bolje mi je za 18kn poslat veliki paket postom nego S kutiju.. Ali ajd 👎 Iz Njemacke mi dodje cudo robe u kuverti..ma lopovska posla.
2019 03 30
Ma sramota. Odsvad sve pakiram u kutijice i saljem postom kao paket, to je jedino isto ostalo, 18 kn.. to ispada sada najjeftinije slanje s pracenjem
2019 03 30
"od 01.04.2019. uvodimo novu cijenu usluge Tisak paket, isključivo za pakete kreirane putem weba-a." znaci da ako se rucno ispunjava na tisku, gubi vrijeme i stvara guzva onda nam je paket po staroj cijeni, a ne 3 kn skuplji x-)
2019 03 30
znači za stvari do 2 kg se više isplati poštom kao paket za 18 kn bez isporuke na adresu, a za one teže koje stanu u S kutiju tisak koji će isto biti 18 kn kao najjeftinija varijanta...veće kutije na tisku se neće ni isplatiti... znači jučer sam si u second handu za 20 kn ubola 4 nove krpice jer sam naletila na neku akciju, a isto toliko dodje sama postarina za 1 paket :s
2019 03 30
I sad pošto je njima zastoj i prelazak na novo, mi trebamo imat' razumijevanja i čekat' pakete tko zna koliko bez mogućnosti praćenja i slično, a uredno smo platili uslugu slanja?! 👎👎👎
2019 03 30
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija