Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Tisak - nova cijena paketa?!☹️

Ne mogu se slati paket. Koma. Prodavačica na kiosku me odbila, jer joj se jučer automatski blokirala kasa čim je pokušala slati pakete. A dvije narudžbe čekaju. ]:( :'(
2019 04 02
Meni nije htjela predati moja 2 paketa, ja sam joj rekla da mi izvadi stvari iz kutije i da ostavi kutiju s tim barkodom koji kao mora skenirat, jer mi je to bilo bitno što je došlo - I NIJE HTJELA!!! Užas.... a taj dan sam samo bila doma i ne vraćam se do kraja tjedna, bezobrazno jako... samo sam tražila da mi preda moje stvari i počela nešto kemijat, kako ona ne smije vamo tamo... alo to je moje, -.- UŽAS; i meni su se zgadili hahaha :D
2019 04 02
> katarinamartina: > > EMINNAD: > > Poz ja pitala na tisku danas za svoj paket, jel nemam uvid na tražilici rekla da firma mjenja ime da stoje svi paketi valjda sutra kreću ne zna ni ona točno. > Paketi su normalno, kao i do sada, distribuirani. Sustav danas radi. > Ja sam poslala pakete 28.3., danas su već zaprimljeni na prodajnom mjestu. Moj je isto tad poslan,i stoji na istim mjestu do danas, ovisi možda do grada moj je zapeo u Splitu.
2019 04 02
> EMINNAD: > > katarinamartina: > > > EMINNAD: > > > Poz ja pitala na tisku danas za svoj paket, jel nemam uvid na tražilici rekla da firma mjenja ime da stoje svi paketi valjda sutra kreću ne zna ni ona točno. > > Paketi su normalno, kao i do sada, distribuirani. Sustav danas radi. > > Ja sam poslala pakete 28.3., danas su već zaprimljeni na prodajnom mjestu. > Moj je isto tad poslan,i stoji na istim mjestu do danas, ovisi možda do grada moj je zapeo u Splitu. Možda je već stigao, neka cura kojoj si poslala ode na kiosk Tiska provjeriti.
2019 04 02
> katarinamartina: > > Sovuljagica: > > Iskreno mislila sam da će biti i skuplje s obzirom da je Pošta kupila Tisak. > > U tijeku je preuzimanje pa je nastala mala zbrka i zastoj, nemaju ni sve veličine kutija jer ništa ne naručuju dok se ne završi prelaz. > > Vjerujem da je točna informacija koju sam dobila od tete na Tisku. > Ipak mislim da HP nije kupila Tisak, nego nizozemska kompanija AISLE HoldCo. Tako je, dobila sam pogrešnu informaciju 😉!
2019 04 02
Moj je poslan iz Zagreba pretproslu nedjelju 24.3 ..inace mi paketi stignu iz Zg-a za 2 dana.. paketa nema ne dolazi..i eto..na kraju bez paketa i dala sam novce nizasto..
2019 04 02
> Sovuljagica: > > katarinamartina: > > > Sovuljagica: > > > Iskreno mislila sam da će biti i skuplje s obzirom da je Pošta kupila Tisak. > > > U tijeku je preuzimanje pa je nastala mala zbrka i zastoj, nemaju ni sve veličine kutija jer ništa ne naručuju dok se ne završi prelaz. > > > Vjerujem da je točna informacija koju sam dobila od tete na Tisku. > > Ipak mislim da HP nije kupila Tisak, nego nizozemska kompanija AISLE HoldCo. > Tako je, dobila sam pogrešnu informaciju 😉! Ništa što bi iznenadilo, još će se dezinformacijama filati ljude. Ne odnosi se na tete sa kioska, one su se pogubile, a sve iz straha za radno mjesto, iako ne moraju brinuti.
2019 04 02
> turky5: > Moj je poslan iz Zagreba pretproslu nedjelju 24.3 ..inace mi paketi stignu iz Zg-a za 2 dana.. paketa nema ne dolazi..i eto..na kraju bez paketa i dala sam novce nizasto.. Nadajmo se da se neke cure neće početi izvlačiti na ovu situaciju promjene vlasnika/primopredaje, a niti poslale, još manje namjeru poslati pakete. Vjerujem da to kod tebe nije takav slučaj, ali..
2019 04 02
> suzana222: > Cure dal i vama kad ukucate sifru paketa, pise da nema paketa? Ne razumijem.. jucer mi cura poslala, a ne vuejrujem da laze ima preko 200 povratnih... a paketa nema na netu kad ukucam sifru Obicno Vam vikendom se ne moze uci u trag paketu jer ne azuriraju podatke na Tisku i ja sam se prepala proslu kupnju jer sam kupila u vrijednosti od 400kn skoro,al na kraju cura normalna i postena jos je poslala u subotu ujutro ali nije bilo podataka ,sve je proslo u redu
2019 04 02
> kristina2512: > Ima li tko da danas nije uspio poslati paket,? Ja sam bila na 2 tiska i receno mi je da danas sustav za slanje paketa ne radi Ja sam poslala normalno ST-ZG samo 18kn slanje umjesto 15😢
2019 04 02
Pozdrav, Meni pak sve normalno dolazi iz Zadra! Nadam se da će sutra stići, a poslano je jučer, no piše da je u distribuciji prema odredištu. > lovefashion27: > Pozdrav svima! > Obzirom na temu htjela bi se samo informirati ako netko zna nesto vise...danas sam poslala dva paketa tiskom i kad upisem sifru paketa u trazilici izbacuje mi kako paket nije pronadjen...ispada kao da paket nisam poslala, a on je s tiska mozda vec i otisao 😐 > Hvala na pomoci! > Tea
2019 04 03
> katarinamartina: > > iskrica83: > > Ne moram čekati u pošti i tamo popunjavati papirić. > Ne moraš u pošti se gnjaviti s tim, uzmi 10-ak ili više obrazaca, isto tako i sa Tiska i doma ispuni. Jednom sam tako napravila i došla u poštu,a oni izbacili nove listiće
2019 04 03
Slala sam skoro svaki dan paket, svi paketi uredno primljeni no stigli na odredište najmanje za pet dana. No sve je okej stiglo. Cijena za 3kn više, nije puno ali ću ih izbjegavati i gurati poštu ;) Hvala cure za ideju sa poštom i okrenutim kutijama tiska ;)
2019 04 03
GROZNO! Ja od prvog poskupljenja više ne koristim tisak pogotovo jer se bas tada nekako poavila i ona nestašica kutija.. od onda samo pošta s tim da pakete šaljem preporučeno i svojim kupcima dajem poštarinu gratis.
2019 04 03
> iskrica83: > > katarinamartina: > > > iskrica83: > > > Ne moram čekati u pošti i tamo popunjavati papirić. > > Ne moraš u pošti se gnjaviti s tim, uzmi 10-ak ili više obrazaca, isto tako i sa Tiska i doma ispuni. > Jednom sam tako napravila i došla u poštu,a oni izbacili nove listiće Ok, trebala si uzeti hrpu novih obrazaca. :')
2019 04 04
1 2 3 4 5
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija