Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Tisak - nova cijena paketa?!☹️

Cijene sve veće, kutije sve manje ,:(
2019 03 31
> lovefashion27: > Pozdrav svima! > Obzirom na temu htjela bi se samo informirati ako netko zna nesto vise...danas sam poslala dva paketa tiskom i kad upisem sifru paketa u trazilici izbacuje mi kako paket nije pronadjen...ispada kao da paket nisam poslala, a on je s tiska mozda vec i otisao 😐 > Hvala na pomoci! > Tea Ja sam u subotu poslala 3 paketa, pratim status i dalje piše da paket nije pronađen. No teta je meni i rekla da se neće vidjeti ništa dok ne proradi taj sustav :/
2019 04 01
A kad ce sistav proradit?
2019 04 01
Dakle, cijene paketa ostaju iste ako se radi o slanju bez najave?
2019 04 01
Što se mene tiče,meni je Tiskom jednostavnije nego poštom.Tiskom mogu poslati ujutro, a pošta radi tek kasnije.Tisak mi je usput.Ne moram čekati u pošti i tamo popunjavati papirić. A što se tiče statusa paketa, i meni su neki paketi u zastoju.Stići će...
2019 04 01
> suzana222: > A kad ce sistav proradit? Nemam pojma to mi nije rekla, možda niti one ne znaju.
2019 04 01
Poz ja pitala na tisku danas za svoj paket, jel nemam uvid na tražilici rekla da firma mjenja ime da stoje svi paketi valjda sutra kreću ne zna ni ona točno.
2019 04 01
> EMINNAD: > Poz ja pitala na tisku danas za svoj paket, jel nemam uvid na tražilici rekla da firma mjenja ime da stoje svi paketi valjda sutra kreću ne zna ni ona točno. Paketi su normalno, kao i do sada, distribuirani. Sustav danas radi. Ja sam poslala pakete 28.3., danas su već zaprimljeni na prodajnom mjestu.
2019 04 01
> iskrica83: > Ne moram čekati u pošti i tamo popunjavati papirić. Ne moraš u pošti se gnjaviti s tim, uzmi 10-ak ili više obrazaca, isto tako i sa Tiska i doma ispuni.
2019 04 01
Ja sam danas slala. Uvijek idem na mail kojim sam dobila obrazac i kliknem na polje u kojem se provjerava status, ne upisujem broj pošiljke. I sve mi piše ok, čim sam poslala nije više stajalo da nije pronađen.
2019 04 01
Ima li tko da danas nije uspio poslati paket,? Ja sam bila na 2 tiska i receno mi je da danas sustav za slanje paketa ne radi
2019 04 01
Niti meni nisu htjeli uzeti pakete sada na Tisku, rekla je djelatnica da im ne radi niti za pakete niti za plaćanje računa. Pitala sam za sutra, rekla je da ne zna... :|
2019 04 01
A kak sam ja uspjela onda? Ok, može biti da ne radi "sustav" svugdje, ali se meni prije čini da je do prodavačice, možda nije htjela prvi "novi" dan nešto zeznuti. I btw.slala sam iz jednog sela u Lici :rofl:.
2019 04 01
> supergirlR31: > Znači sutra pošaljem zadnje pakete tiskom i više ne šaljem njime, a bome niti primam. Ispasti će da je u pošti paket do 2kg koji je 18 kn (šifra s praćenjem i vrijednosti do 100kn) ipak jeftinija opcija. Koliko ćeš pošti platiti ako navedeš vrijednost 500kn, a koliko u Tisku.? U svakom slučaju, Tisak plus je jeftinija opcija.
2019 04 01
Ja jučer poslala bez ikakvih problema.
2019 04 02