Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Kolesterol

> Tanči14: > Prijateljski savjet: pothitno na dijetu. > Masno izbaciti odmah! Zbog žući i sirovo. > Žučna vrećica Vam je već ugrožena i lako može doći do upale gušterače što može postati životna ugroza. > Žućni kamenci su najčešće kolesterolski i vidite i sami kako je to sve, zapravo, povezano. Puno vam hvala pocela jesam nadam se da cu kile izgubiti mada mi i nejde bas stvarno nejedem masno slano ne jedem puno ali kile jako tesko skidam😭😭😔 Dal postoje ikakve tablete koje se mogu kupit na slobodno da bar malo snize taj kolesterol dok ne skinem kile i ne uhodam se u to
2019 04 06
Jako me uplasila doktorica a nije mi nista objasnila ni rekla kao spada i sad me jako strah
2019 04 06
Nema tableta koje se mogu kupiti. Lijekovi idu isključivo na recept i Vama ne trebaju. Kolesterol nije strašno visok i to se može riješiti promjenom prehrane. Šećer je ok i to je dobro. Kile nisu Vaš primarni problem. Problem je krvna slika i žučnjak. Premladi ste za ovakve probleme.
2019 04 06
I nema razloga za strah, ali se treba ozbiljno primiti posla i korigirati prehranu. I uvedite neku fizičku aktivnost, već i šetnja pomaže.
2019 04 06
> Tanči14: > I nema razloga za strah, ali se treba ozbiljno primiti posla i korigirati prehranu. > I uvedite neku fizičku aktivnost, već i šetnja pomaže. Aktivna sam vecinu dana imam klinca od 2.5 god tak da smo stalno u pokretu Puno puno vam hvala na savjetima jer me doktorica jako uplasila a nije mi nist objasnila ni rekla hvala vam jos jednom
2019 04 06
način prehrane je pola zdravlja, stara je godinama imala žućni kamenac u mirovanju pazeći na prehranu, tek jako rijetko bi joj nešto od hrane zasmetalo i izazivalo mučninu, ali ne i bolni napad žući radi sasvim druge bolesti na magnetskoj se otkrilo i kolki je taj kamenac...7cm...pa si vi mislite onda da prehrana nema veze, ima itekako
2019 04 07
> tratinchica123: > način prehrane je pola zdravlja, stara je godinama imala žućni kamenac u mirovanju pazeći na prehranu, tek jako rijetko bi joj nešto od hrane zasmetalo i izazivalo mučninu, ali ne i bolni napad žući > radi sasvim druge bolesti na magnetskoj se otkrilo i kolki je taj kamenac...7cm...pa si vi mislite onda da prehrana nema veze, ima itekako Moj kamenac je 1cm i nemam nikakve napade ni mucnine nista al apsolutno nista takodre je odkriven radi sasvim drugih razloga
2019 04 08
Moja mama je za kolesterol pila zeleni čaj svako jutro i smanjilo joj se. Iako je prvo dobila tablete od kojih joj nije bilo dobro, nisu baš preporučljive. Ima i za kupiti zeleni čaj sa limunom, koji isto valja.
2019 04 09
Hvala cula sam da je dobar zeleni caj al nisam bila sigurna
2019 04 09
> linacokolina: > Pomoc savjeti kako ga smanjti???? Probajte napraviti napitak od limuna i češnjaka. Izrežite limun na kolutiće, a češnjak malo zgnječite i dodajte u vodu kada zakuha i tako još prokuhajte sve oko 2 min i kada se ohladi, ocjedite i držite napitak u frižderu. Također, kupite sjemenke lana i pospite žličicu tih sjemenki na bilo koje jelo, npr.na kuhani krumpir, ili dodajte u salate, jogurt s žitaricama i sl. To su provjereni recepti koje svakako mogu preporučiti. Ukoliko vas još nešto zanima u vezi kolesterola i prehrane, slobodno mi se i putem poruke javite. Dosta sam čitala o tome i istraživala, jer je jedan član obitelji također morao sniziti kolesterol i srećom uspjeli smo u tome.
2019 04 10
1 2