Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Društvena događanja /

Velika Gorica-trazim drustvo!

Poz cure :) Naime doselila sam se u Veliku Goricu prije nekoliko mjeseci i nisam od tad nasla neku frendicu s kojom bi mogla na kavu, u kino, shopping, setnju..ma bilosta. Cimerica mi je samo vikendom tu,a i tad ima predavanja tako da sam vecinu vremena sama. Evo na ovaj nacin pokusavam upoznati nekoga, jer stv.ne znam kako bih drugacije 😂 naglasit cu da imam 19 godina pa bi i htjela nekog mojih godina ili starije :)
2019 04 09
heej...ako jso uvijek trazis prijatelje...ja se javljam :) i ja, mi, imamo slican problem...naime ja i seka smo doselili zajedno u zgb pred dvje god..i nemamo bas drustvo neko....mislim ako ti je bed jer sam musko...ona je bez frendica isto oprilicno...pa bi njoj napravio nesto lijepo i spoji vas dveije..ili svi troje idemo..hh :))
2019 08 30
Kod mene je situacija da sam se odselila iz Zagreba gdje su mi sve frendice i vidim ih samo vikendom. Ako ima neka krpičarka koja želi jedan dan poslijepodne na kavicu u Zadru, neka mi se slobodno javi u inbox.
2019 09 16
Ja sam iz Gorice, ali imam 27. Ako ti to ne smeta, javi se
2019 10 23
Ja sam iz zg i imam 28 godina
2019 11 16