Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Njega kose nakon posvijetljivanja

Nedavno sam presla iz tamne boje kose u svijetlu i frizerka mi je dala kao popis sta bi trebala kupiti za njegu kose. Maslinovo ulje i kokosovo je rekla da ne koristim jer ce mi se kao teze posvijetljivati. Zato su na popisu dva sampona i maska. Jedan sampon za ubijanje zutila i ostalih nepozeljnih tonova kosta 160kn, drugi za zastitu kosta 120kn a ta maska 130kn. Bas nemam 400kn za dva sampona i masku pa jel mi mozete predloziti neku jeftiniju zamjenu?
2019 04 16
1. Moja preporuka je swiss o par silver šampon, moze se kupiti u mulleru, cijena oko 20kn. Sampon je za ubijanje žutila i ne isušuje kosu kao neki drugi samponi. 2. Ako je kosa ostecena super je Balea mlijeko za kosu od manga ako se ne varam. Cijena cca 20-30kn. 3. Za kraj meni fenomenalno ulje - Macadamia Healing Oil Treatment. Ono je nesto skuplje no moze se kupiti u malim kolicinama pa nije tako strasno, 30ml 100kn. Jako je malo ulja potrebno tako da dugo potraje. Pozz☺️
2019 04 16
Imala sam balayage, najboljim mi se pokazao Kerastase kojega koristim i sada na prirodnu kosu. Nista drogerijskog mi nije pomoglo. Posvjetljena kosa je skupa i teska za odrzavanje. Iz Muller-a, definitivno gore spomenuti sampon, Inecto maska/regenerator za hidrataciju, isto tako Loreal maske za kosu total repair 5. :-)
2019 04 16
Hvala na savjetima :) a je kosa mi je ostecena nakon svega toga i osjecam pod rukama a tek sam od frizerke dosla tako da ce to jos gore bit kad prvi put sama operem kosu. Probat cu onda taj silver sampon svakako i nesto od ovoga sta ste preporucile za njegu kose
2019 04 16
> Chinchilla: > Hvala na savjetima :) a je kosa mi je ostecena nakon svega toga i osjecam pod rukama a tek sam od frizerke dosla tako da ce to jos gore bit kad prvi put sama operem kosu. Probat cu onda taj silver sampon svakako i nesto od ovoga sta ste preporucile za njegu kose Silver šamponi dodatno isušuju kosu. Ja sam vise od 15god plavusa i nikad nisam koristila.Boja mi je predivna pepeljasta. Koristim loreal repair sampon i masku,i la Croa arganovo ulje i kosa je super. Ako vec morate stavljati silver sampon moj savjet je da ga mjesate sa običnim samponom i da ga ne koristite kod svakog pranja kose.
2019 04 16
L’oreal silver sampon, Alverde sampon od avokada, Naturebox regenerator od marelice (doduse, sad se povlaci s trzista, navodno je od kokosa dobra zamjena) i maska Garnier Fructis Goji hair food. Ja radim jako plavi flamboyage vec 3-4 godine zaredom, imam kosu dulju od pola leda i skroz je zdrava i mekana, nimalo onistena od blajha. Jako su bitni sastojci, treba izbjegavati silikone koji samo povrsinski zagladuju kosu :) Preporucam profile na ig: diamaramakeup i treasures_of_nature za kvalitetnu(a jeftini kozmetiku). :) Silver sampon koji koristim nije bas najbolji po sastojcima no koristim ga 1x tjedno, placam 500ml oko 100 kn i traje mi skoro godinu dana. Alverde sampon je 15 kn; naturebox regeneratori 30 kn, garnier maska 50 kn.
2019 04 16
> gaso74: > > Chinchilla: > > Hvala na savjetima :) a je kosa mi je ostecena nakon svega toga i osjecam pod rukama a tek sam od frizerke dosla tako da ce to jos gore bit kad prvi put sama operem kosu. Probat cu onda taj silver sampon svakako i nesto od ovoga sta ste preporucile za njegu kose > Silver šamponi dodatno isušuju kosu. > Ja sam vise od 15god plavusa i nikad nisam koristila.Boja mi je predivna pepeljasta. > Koristim loreal repair sampon i masku,i la Croa arganovo ulje i kosa je super. > Ako vec morate stavljati silver sampon moj savjet je da ga mjesate sa običnim samponom i da ga ne koristite kod svakog pranja kose. A tako mi je rekla frizerka. Ostao mi je crvenkasti dio tako da to nece samo od sebe nestati. E to nisam znala da ga se treba mjesati i ne koristiti svako pranje. To mi je bit ce zaboravila reci :s
2019 04 16
> anas28: > L’oreal silver sampon, Alverde sampon od manga, Naturebox regenerator od marelice (doduse, sad se povlaci s trzista, navodno je od kokosa dobra zamjena) i maska Garnier Fructis Goji hair food. Ja radim jako plavi flamboyage vec 3-4 godine zaredom, imam kosu dulju od pola leda i skroz je zdrava i mekana, nimalo onistena od blajha. Jako su bitni sastojci, treba izbjegavati silikone koji samo povrsinski zagladuju kosu :) Preporucam profile na ig: diamaramakeup i treasures_of_nature za kvalitetnu(a jeftini kozmetiku). :) Silver sampon koji koristim nije bas najbolji po sastojcima no koristim ga 1x tjedno, placam 500ml oko 100 kn i traje mi skoro godinu dana. Alverde sampon je 15 kn; naturebox regeneratori 30 kn, garnier maska 50 kn. Hvala, budem ih provjerila :)
2019 04 16
Keratinska maska dr. Sante, fenomenalna a povoljna, Loreal Silver onaj novi, ima je u drogerijama, i Loreal Repair šampon. Mislim da je cijena svega skupa cca 150 kn, pogledajte si za sve to i na netu(Lijepa. hr,Notino). Imam izblajhanu kosu do ramena i zasad mi je OK. E da i tekući kristali od Alfaparfa, daju divan sjaj i hrane kosu:)
2019 04 16
Od višeg cjenovnog ranga preporučam Milk shake ampule (ima ih na Notino hr), a od jeftinijih verzija Loreal bijela maska za kosu od kokosa. Pozdrav
2019 04 17
> Chinchilla: > Hvala na savjetima :) a je kosa mi je ostecena nakon svega toga i osjecam pod rukama a tek sam od frizerke dosla tako da ce to jos gore bit kad prvi put sama operem kosu. Probat cu onda taj silver sampon svakako i nesto od ovoga sta ste preporucile za njegu kose Meni je taj sampon jako isusivao kosu,ja ga ne bih preporucila...
2019 04 17
Meni mislim da samo bojanje kod frizerke koja koristi boje bez parabena, amonijaka i peroksida vjerojatno čini najveću razliku i za mekoću i za crveni ton. To i što ne sušim kosu sušilom. Sve iz Gliss Kur kolekcije mi omekša i zagladi kosu. Beauty Milk mi čini najveću razliku. S njim kosa više ne leti naokolo i mekana je. Što se tiče maski, probala sam od drogerijskih preko bio&bio stvari do diy kombinacija od ulja koje sam pokupovala u Kantarionu i Terra Organica. I ostavljala sam maske da djeluju preko noći. I na kraju najveći efekt opet imaju stvari koje ostavim na kosi nakon pranja - leave on regeneratori i mlijeko. Ovo sve što se ispire mi ima malen efekt. No, svaka kosa je drugačija. Za kovčavu, poroznu kosu je kokosovo ulje bogom dano. Meni za posvijetljenu nije bilo. Dakle, Gliss Kur, osobito Beauty Milk i neki frizeraj ala SHE.
2019 04 17
Ajoj mislim da cu si onda uzeti najmanju kolicinu tog silver sampona no yellow fanola sta mi je frizerka rekla, 100ml 40kn. Valjda je nekog vraga ipak bolji od ovih iz dma kad je skup ko vrag. Tolko cu si priustit i kupit neku od ovih maska sto ste preporucili jer ovo ostalo mi je preskupo i tome nema kraja. Te jos preljev pa pramenovi za koje frizerka nit ne zna koliko ce doc ni priblizno jer ona naplacuje po materijalu tak da dodes s 1000kn i nakon tretmana cujes cijenu. Bas nebi dizala manji kredit za frizuru.
2019 04 17
> Chinchilla: > Ajoj mislim da cu si onda uzeti najmanju kolicinu tog silver sampona no yellow fanola sta mi je frizerka rekla, 100ml 40kn. Valjda je nekog vraga ipak bolji od ovih iz dma kad je skup ko vrag. Tolko cu si priustit i kupit neku od ovih maska sto ste preporucili jer ovo ostalo mi je preskupo i tome nema kraja. Te jos preljev pa pramenovi za koje frizerka nit ne zna koliko ce doc ni priblizno jer ona naplacuje po materijalu tak da dodes s 1000kn i nakon tretmana cujes cijenu. Bas nebi dizala manji kredit za frizuru. Dobar Van je i silver šampon La Croa i njihova maska sa arganom...cijene su im ok a znaju biti ba akciji(bas je sad do 21.4. u Muleru 20% )
2019 04 18
> gaso74: > > Chinchilla: > > Ajoj mislim da cu si onda uzeti najmanju kolicinu tog silver sampona no yellow fanola sta mi je frizerka rekla, 100ml 40kn. Valjda je nekog vraga ipak bolji od ovih iz dma kad je skup ko vrag. Tolko cu si priustit i kupit neku od ovih maska sto ste preporucili jer ovo ostalo mi je preskupo i tome nema kraja. Te jos preljev pa pramenovi za koje frizerka nit ne zna koliko ce doc ni priblizno jer ona naplacuje po materijalu tak da dodes s 1000kn i nakon tretmana cujes cijenu. Bas nebi dizala manji kredit za frizuru. > Dobar Van je i silver šampon La Croa i njihova maska sa arganom...cijene su im ok a znaju biti ba akciji(bas je sad do 21.4. u Muleru 20% ) Super, hvala. Budem i to skicnula. Bas gledam recenzije cine mi se kao dobra firma, da su im dosta kvalitetni proizvodi
2019 04 18