Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Crest trakice za izbjeljivanje zubi

Pozdrav svima :) Zanimaju me vaša iskustva sa crest trakicama za izbjeljivanje? Već dulje vrijeme razmišljam o kupovini istih, no malo me i strah pa želim sve dobro proučiti prije. Ima li rezultata, koje su se pokazale najboljima? Je li koja imala nekih loših posljedica? Također, dobrodošli su i pouzdani linkovi za narudžbe, ne želim i strah me onih iz Kine.
2019 04 22
Ja sam to koristila davno..nista posebno. Radije odem stomatologu, očistim kamenac i ispoliram zube.. bijele se vise nego s tim trakicama 🙄
2019 04 22
Odlične su, meni su zubi ko biseri nakon korištenja istih i to već godinama. Tu i tamo stavim koju da ih malo osvježi. Posljedice u vidu osjetljivosti zubi jedno vrijeme. Kupila sam u americi pa ne znam stranice za narudžbe.
2019 04 23
Ja sam ih koristila i super su mi bile, baš sam zadovoljna s njima, isto tu i tamo stavim neku da ih osvježim. Nisam imala problema niti sa preosjetljivošću niti sa ičim drugim. Olovku sam recimo isto probala i ona mi nije bila dobra. Kao da nisam ništa ni koristila.
2019 04 23
Hvala što ste podijelile svoja iskustva, mislim da ću ih probati svakako!:)
2019 04 23