Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Dobila sam negativnu za poklonjenu robu

Drage cure, prodavala sam stradovarius hlace sa malom flekicom za 30 kn. Korisnica mi se javila i pristala sam prodati joj hlače za 20 kn. Na profilu mi jasno pise da kupac placa postarinu stoga sam racunala da je jasno da doticna korisnica treba uplatiti 40 kn, odnosno da hlace nisu na poklon. Sto se flekice tiče, napisala sam u sam oglas da je na hlacama flekica, izmjerila velicinu te fleke te je poslikala. Korisnica me zamolila da hlace posaljem isti dan sto sam i ucinila, medutim kasnije je uplatila samo 20 kn, odnosno ja sam te svoje hlace poklonila. Rekla sam joj u inbox da mi to nije u redu, na sto je ona pristala platiti jos 10 kn (pola postarine). Buduci da sam stvarno mislila da postoji sansa da se nismo dobro razumjele, prihvatila sam ponudu. Ipak, korisnica nije nikad uplatila tih 10 kn, iako sam joj se kroz 5 dana periodicno javila kako mi nije stigla uplata. Nakon tog sam joj ostavila negativnu. Ova mi je na to ostavila negativnu (za poklonjenu stvar!), te me sad terorizira u inboxu. Sto napraviti?
2019 04 27
Stavite ss-ove razgovora i dogovora ovdje, ako cura i dalje odbija uplatiti, staviti komentar na temu Crna lista s linkom na ovu temu i podacima. Javiti se adminki za brisanje osvetničke povratne. Ne valja ljudima slati prije vidljive uplate, jer vrlo često završi ovako. Naravno sve ovo ako se u razgovorima vidi da je tako kako Vi kažete.
2019 04 27