Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

SOLARIJ-iskustva

poooozzz :) nakon koliko odlaska i minuta mogu očekivati lijepu bojicu?molim iskustva
2019 05 12
Ja sam isla 3 ili 4 puta po 10 min i primila taman boju cak i nakon drugog puta dobijem bojicu..a bijele sam puti...i onda dalje na sunce i kupanje :) sve ovisi o kozi ...znam zene koje su isle nekoliko puta vise minuta i nikakvog efekta.
2019 05 13
Ovisi o koži, ali i o solariju, ne idite u svakakav solarij (svaki bi trebao imat certifikat ispravnosti pored) Par savjeta za bolju boju: 1. Napraviti peeling tijela (odstraniti mrtve stanice koze) prije suncanja u solariju, te nakon peelinga ne nanositi nikakvu kremu nakon tusiranja, tj.otici "gole" koze 2. Krenuti s manjom minutazom npr. po 5-6 min, svakih 48 h, a zatim minutazu postepeno povecati do idealne, a broj odlazaka u solarij postepeno smanjiti, tj.prorijediti. za odrzavanje boje, kad postignete zeljenu, dovoljno je 1 do 2 puta tjedno otici u solarij na manju minutazu. 3. Nakon solarija najbolje se ne tusirati 5-6 h, sto je meni osobno najteze za izdrzati, ali iznimno korisno jer boja prekrasno sjedne. 4. Nakon tusiranja poslije solarija namazati se hidratantnom kremom. 5. Zastiti u solariju osjetljive dijelove tijela. I to je, mislim, to. Nikako ne pretjerivati, narocito na pocetku.
2019 05 13
Isla 2 puta i dobila boju,iako sam tamnoputa ali tesko primam boju narocito na nogama.mazala se maslacem za brzo tamnjenje i zadovoljna😊
2019 05 15
Mexico sun na Kaptolu 10 puta stojeci solarij svaka dva dana 6 minuta ni b od boje. Ocito je da je solarij los. Da frendica nije isla svaki pit samnom ne bi mi vjerovala da sam toliko puta bila. Iako sam svijetle puti nije u tome problem. Poslije sam otisla na drugo mjesto i boja se pocela primat nakon 3 puta isto stojeci solarij.
2019 05 15
Svijetle sam puti, otisla par puta i super mi se primilo, tj. meni i lagana promjena dosta znaci. Nisam izgorila, a mazala sam se sa nekom njihovom kremicom za hidrataciju ili uljem od mrkve. Moj trik je ( bar sam tako cula) da odem u solarij nakon treninga jer je tad jako dobra cirkulacija u tijelu i mislim da to ima neki efekt za kozu i brze primanje boje.
2019 05 15