Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

SNAŽAN lak za kosu

Bok! Trebala bih preporuku za lak za kosu koji stvarno drži - imam ravne šiške koje trebam na 12 sati "zacementirati" na stranu (što im je totalno neprirodno jer prirodno padaju ravno) a da ne izgledaju ljepljivo. S obzirom da ne koristim inače lak nemam pojma otkud krenuti... Hvala 😊
prije 11 dana, 21:43
Moj vam je savjet da ih i susite na tu stranu na koju zelite da vam idu. ako imate peglu, mozete i ispeglati prije pa onda staviti lak. Za lak nemam preporuku, ne koristim ga previse bas, okej mi je ovaj koji koristim got2be.
prije 11 dana, 21:55
Mislim da pegla neće napraviti dobru stavr, mogle bi samo stršati, ali za feniranje se slažem. Lak je dosta dobar INTESA. Ili da uđeš u neki salon koji ujedno i prodaje proizvode tipa L'oreal proffesionel ili tako nešto i pitaš za savjet pa kupiš. Ali ti lakovi i dosta koštaju. Ovaj INTESA je jeftin a ok
prije 11 dana, 09:53
Obavezno sušenje i feniranje odmah nakon pranja i poslije toga lak (ovaj Intesa sto se spominje je dobar i jeftin). Ja izgledam kao pingvin kad pustim šiške da se same osuše na zraku ali kad ih odmah osusim i smjestim tamo gdje zelim da stoje - tako i ostanu. 😄
prije 11 dana, 16:25
Ja koristim taft zeleni 5-icu i odličan je, super fiksira, ali ne slijepi kosu i može se i pročešljati poslije bez tragova laka 😉
prije 10 dana, 15:29
Syoss 5, onaj najjaci zeleni ne lijepi kosu.
prije 9 dana, 11:58