Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

SNAŽAN lak za kosu

Bok! Trebala bih preporuku za lak za kosu koji stvarno drži - imam ravne šiške koje trebam na 12 sati "zacementirati" na stranu (što im je totalno neprirodno jer prirodno padaju ravno) a da ne izgledaju ljepljivo. S obzirom da ne koristim inače lak nemam pojma otkud krenuti... Hvala 😊
2019 05 15
Moj vam je savjet da ih i susite na tu stranu na koju zelite da vam idu. ako imate peglu, mozete i ispeglati prije pa onda staviti lak. Za lak nemam preporuku, ne koristim ga previse bas, okej mi je ovaj koji koristim got2be.
2019 05 15
Mislim da pegla neće napraviti dobru stavr, mogle bi samo stršati, ali za feniranje se slažem. Lak je dosta dobar INTESA. Ili da uđeš u neki salon koji ujedno i prodaje proizvode tipa L'oreal proffesionel ili tako nešto i pitaš za savjet pa kupiš. Ali ti lakovi i dosta koštaju. Ovaj INTESA je jeftin a ok
2019 05 16
Obavezno sušenje i feniranje odmah nakon pranja i poslije toga lak (ovaj Intesa sto se spominje je dobar i jeftin). Ja izgledam kao pingvin kad pustim šiške da se same osuše na zraku ali kad ih odmah osusim i smjestim tamo gdje zelim da stoje - tako i ostanu. 😄
2019 05 16
Ja koristim taft zeleni 5-icu i odličan je, super fiksira, ali ne slijepi kosu i može se i pročešljati poslije bez tragova laka 😉
2019 05 17
Syoss 5, onaj najjaci zeleni ne lijepi kosu.
2019 05 18