Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Muke po preseljenju - previše obuće (!?)

Ne znam di bi ovu temu ubacila al mislim da je ok da bude ovdje... Selim sredinom 6 mj kod dečka (150km od mjesta gdje sad živim) imam gomilu obuće cca 40 pari -čizme, sandale, cipele, tenisice sve što jednoj ženi treba JEL. E sad nedavno smo imali jedan veoma NEKONSTRUKTIVAN razgovor u kojem mi je radi moje dobrobiti (jer govori da sam ovisnik o obući) ''naredio'' da smijem ponjeti dupolo više obuće nego što on ima, to bi znači onda bilo 2 para LOL. :') :') :') OK to je bila zajebancija ali na kraju mi je rekao da mogu ponjeti 6 pari obuće. Toliko ide u ekstreme da mi broji i par roznih gumenih čizmi koje imam kod njega kad idem u bašču. Kaj da ja sad radim? Svu obuću naravno nosim i ne mogu se odreći ni jednog para. On živi sam u kući znači mjesta ima za SVE, tj. našlo bi se, s obzirom da imam još 15 torbica i dosta odjeće KOJU NOSIM. Jel problem u meni ili da ga probam nagovoriti bar da donesem 20-ak pari jer je rekao da će bacati u smeće ako izborji više od 6 pari kak je rekao da mogu ponjeti!? Mislim njemu su sve moje čizme iste samo zato što su ISTE boje, tenisice se nose dok se ne poderu. On ima 2x tenisica i hrpu crnih majici jer samo to nosi...simple guy Nemrem mu objasniti da sam ja žensko i DA MI TO SVE TREBA, o parfemima, šminki i preparativi I nakitu nismo još ni pričali... On ima 2 brata koji furaju slično kao i on, okružen je mahom muškarcima, znači nema sestru niti nekog bližeg člana obitelji da je žensko pa da skonta neke stvari kaj se ženskih potreba tiče. Nismo u vezi od jučer i znamo se jako dobro. SITUACIJA JE KRAJNJE OZBILJNA, kaj bi vi napravile na mojem mjestu!? :,'( :,'( :,'( ____________________________________________________________________________ BTW. ako ima koja curka iz Osijeka da mi pomogne skovati plan i napraviti mu sačekušu, potanko mu pojasniti, uvesti ga u svijet ženske mode pliz nek se javi mislim da neću ovo moći sama. ____________________________________________________________________________
2019 05 15
Samo polako, donesete 3-4 para, pa se nekim čudom :D nakon mjesec dana "stvore" još 2, i tako nekoliko puta ,:) Ionako će to primijetit tek nakon nekog vremena, malo prigovarat, ali nema veze, bacit neće sigurno.
2019 05 16
🤣🤣🤣 Tako je malo po malo donosi, ili nek ti netko šalje.. Pa spremi koji par ispod kreveta, u podrum, pa u neke kutije.. I tako.. Bitno da nije pred očima 😂
2019 05 16
😂😂😂 slican "problem" sam i ja imala doduse ne tako ozbiljne prijetnje. Ugl doneses sto sad nosis.. pa prebacujes kao ljetno zimsko.. pa ti se na zimu neda nosit ljetno a vracat zimsko i samo zimsko doneses. Ljetno negdje spremis po ormarima, ispod kreveta. Sigurno on sprema pa zna gdje mu sta stoji mos mislit.. ugl ja sam svoje sve donijela na kraju a brojim veci broj obuce😂😂. Iako smo mi vise vodili borbu sa mojim velikim brojem jakni i torbi.. musko kao musko stalno u istom skoro i nista nama ne treba a vole kad si sredjen..
2019 05 16
Ma čuj to. On postavlja uslove jer se seliš ti kod njega, jel'? Ako me voliš, voliš i moje cipele i popratni sadržaj😁 Ili živi sam. Kakva skrivanja ili bilo šta slično. Ako te takvu zna i voli i odlučili ste se za taj korak - zajednički život, čemu uvjeti? Ne bi li ti trebala biti sretna i zadovoljna isto? Ja bih mu tako rekla pa kakav god materijalista i koliko god površna ispala.
2019 05 16
Meni ovo nije smiješno. Još niste ni počeli živjeti zajedno, a on određuje, zahtijeva, zabranjuje... Ja se ne bih zamarala obućom, već s njim. Odnosno, ja bih ga ostavila pa nek nekoj drugoj zapovijeda i prebrojava.
2019 05 16
> Tanči14: > Meni ovo nije smiješno. > Još niste ni počeli živjeti zajedno, a on određuje, zahtijeva, zabranjuje... > Ja se ne bih zamarala obućom, već s njim. > Odnosno, ja bih ga ostavila pa nek nekoj drugoj zapovijeda i prebrojava. Nije niti meni više smiješno, možda je bilo na početku al sad ne. On nije osoba koja inače meni nešto zapovjeda ili naređuje. Brine ga gdje je kraj tom nekom broju cipela čak mi je rekao da moram reći jedan broj i zadržati se na tome broju cipela naravno ako on pristane. Pitanje "šta će ti toliko obuće?" je postavio već najmanje 26 x jer su nju sve cipele, čizme a bome i sandale iste. Ovo sa ostavljanjem, da to ću mu reći svakako. Mada kažem nismo od jučer zajedno i zna me jako dobro isto tako je znao cijelo vrijeme i za to sa obućom ali naravno nije to bio nikad problem jer se nikad nije suočio sa tim brojem obuće face to face. Planiramo napustiti državu u skorije vrijeme pa ga također brine i to tegnjenje mojih stvari. 😪
2019 05 16
> sanja85: > Ma čuj to. > On postavlja uslove jer se seliš ti kod njega, jel'? > Ako me voliš, voliš i moje cipele i popratni sadržaj😁 > Ili živi sam. > Kakva skrivanja ili bilo šta slično. > Ako te takvu zna i voli i odlučili ste se za taj korak - zajednički život, čemu uvjeti? > Ne bi li ti trebala biti sretna i zadovoljna isto? > Ja bih mu tako rekla pa kakav god materijalista i koliko god površna ispala. > Da jasno - vjerujem da će biti tako tj. ne planiram se odreći ni jednog para obuće (sakrivanje možda al vjerujem da bi ga to razljutilo samo).
2019 05 16
Cure dal Vama Vaši dečki/muževi prigovaraju kaj se tiče količine odjeće /obuće/ kozmetike koju imate? 😊
2019 05 16
Meni je moj prvih 10g.prigovarao a sad suti...😂 Postoji prispodoba o nasem dragom O. Dragojevicu, navodno je svakog svog gosta vodio u sobu pokazati koliko mu zena ima robe/obuce i da li je to ikome normalno ??! 😂😂
2019 05 16
Ne vidim svrhu da mi dragi određuje koliko cu pari cipela imati ili odjece ne reagiram na to ionako samo je rekao da u slucaju selidbe njegove sve stvari stanu u auto a s mojim stvarima je druga prica realno imam previse stvari sto odjece ,sto obuce,kao i svako zensko kad nam sve treba
2019 05 16
> Lonela1: > Cure dal Vama Vaši dečki/muževi prigovaraju kaj se tiče količine odjeće /obuće/ kozmetike koju imate? 😊 28 godina sam u braku. Radim, kupujem sebi, kćerki, mužu i nikad me nije pitao koliko sam nešto platila, a kamoli da mi je zbrajao ili prigovarao. Ne prigovara ni za što drugo, kao ni ja njemu. I to je normalan odnos. Ništa drugo nego normalan odnos. Onaj koji prigovara već sad, kad počnete zajednički život, prigovarati će još i više. Meni to nikako ne bi odgovaralo. O skrivanju cipela i muljanju neću uopće jer mi je to glupo i uistinu nepotrebno.
2019 05 16
> Lonela1: > Cure dal Vama Vaši dečki/muževi prigovaraju kaj se tiče količine odjeće /obuće/ kozmetike koju imate? 😊 Ja recimo imam fetis na sportske tenisice i hlace i uvijek kupim,a kaj mogu imam problem hahahha. Inace kaze mi da sam bolesna i nek kupujem nekaj ko normalne zene. A na stranu da je on totalno ovisnik o tehnici i da u radnok sobi ima 4 kompa(laptope i Ipade ne zbrajam) i kao svi mu trebaju i na svim on radi. I da ovisnost nasljeduju djeca,al samo kad je tehnika u pitanju. Ne znam koliko smatrate ozbiljnim to sto vam govori,ali bojim se da ce s vremenom to biti gore,a vi cete imat manje tolerancije. I ne znam dal on postavlja uvjete jer je kucu njegova i da li bi isto bilo da idete negdje zajedno na stan. Bojim se da ce poslije za sve bit moja kuca moja pravila.
2019 05 16
> Lonela1: > Cure dal Vama Vaši dečki/muževi prigovaraju kaj se tiče količine odjeće /obuće/ kozmetike koju imate? 😊 Ma uvijek ima nest za reci. A najbolje je jel nemas vec takvu/takvo? Pa naravno da nee.. al ne moze on pricat koliko ja mogu nakupovat🤗🤗
2019 05 16
I de mu reci da ne prica glupost, isla sam na brzinu prebrojat svoje tenisice i imam ih 30. Samo tenisica, ostalo ni necu boljeee.. i da mi netko kaze nr mozes to donositi grdno bi se posvadjali jer to je dio mene za menw to nije samo obuca/odjeca nego moje stvari. Eto nemam niti jedan set tanjura za donijeti jer je to ne zanima..
2019 05 16
1 2 3 4 5