Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Za buduće mame /

Rodilišta u Zg

Nikako vinogradska! Rodila sam prije 6 mjeseci tamo i ne bih nikad vise u zivotu...Doktori i anesteziologinja su divni, ali sestre.. Sobe stare, skucene, umiovaonik zahrdjao, stvari se drze na podu a zajednicka kupaona je gora nego na kolodvoru..Posteljinu ti ne mijenjaju tokom cijelog boravka tamo cak ni u slucaju da prokrvaris. Oko bebe ti doslovno nista ne zele pomoci, o dojenju da i ne govorim..Sestre drske i ne zainteresirane, a sto se tice hrane tj direktno vecere imas 15-20 min vremena da pojedes jer ti pokupe tanjur i odnesu bez obzira na to sto si recimo dojila bebu jer place pa nisi stigla pojesti (razlog: nemaju dovoljno posudja pa se nece stici oprati do dorucka?!)...Sve u svemu meni su unistile te dane koji su trebali biti najljepsi u zivotu. (P. S. Ako zelis jos ruznih detalja javi se u inbox) 😊
2019 06 09
Grozno🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ hvala svima puno ma odgovorima. Odlucila sam se nekako po svemu i svima sta sam se raspitala za Merkur❤️
2019 06 12
Rodila sam u Vinogradskoj i definitivno bih se vratila opet i preporučila svima. Trudovi počeli u ponoć, u rađaoni sam bila u pola 3, rodila u podne hitnim carskim rezom. Ne ću sada pisati detalje radi curka koje tek trebaju roditi, ali uz svu bol i muku, a radi ljubaznih sestara i doktorica koje su me obilazile, išla bih ponovno roditi odmah sad. Naravno, to je i radi male ljepotice, muka i bol se isplate :) <3 i da.. bila sam kao protiv epiduralne, a onda sam molila da mi daju što prije :D i idući puta uzimam odmah. :)
2019 06 30
1 2