Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Tagovi za neznalice

Molim pomoc, jedno glupo pitanje: kako stavite vise rijeci u jedan tag, tj.kako stavite razmak a da ne ide u drugu rijec🙁🤔 Unaprijed hvala
2019 05 21
osobno stavljam preko tableta i kad hoću da prihvati tag moram ponovno dodirnuti prozor za tagove, inače mi kompletno sav tekst stavi kao jedan tag bez obzira na razmake :s
2019 05 21
Kopiram :).Onda više riječi stane u jedan tag.
2019 05 21
A tako znaci. Hvala 😍
2019 05 21
Nova sam, ali kad pretražujem stvari po ključnoj riječi asos, izbacuje mi zara stvari i obrnuto? Je li to zloupotreba tagova? Ili sam ja nešto krivo pokopčala 😂😂
2019 05 21
> b_carry: > Nova sam, ali kad pretražujem stvari po ključnoj riječi asos, izbacuje mi zara stvari i obrnuto? Je li to zloupotreba tagova? Ili sam ja nešto krivo pokopčala 😂😂 Je, nagledat ces se toga jos, ne brini haha
2019 05 21
Znači ja sam na mobitelu,upišem riječ u tag, stisnem razmak ,ono za crveni i prebaci me na veličinu ,a ja se vratim gore i upišem novu riječ i tako ponovo ,lp
2019 05 21
> iIvan007: > Znači ja sam na mobitelu,upišem riječ u tag, stisnem razmak ,ono za crveni i prebaci me na veličinu ,a ja se vratim gore i upišem novu riječ i tako ponovo ,lp Ispravak,ne prebaci me sam na veličinu nego ja odem pa se vratim gore ponovo, sory
2019 05 21
> iIvan007: > > iIvan007: > > Znači ja sam na mobitelu,upišem riječ u tag, stisnem razmak ,ono za crveni i prebaci me na veličinu ,a ja se vratim gore i upišem novu riječ i tako ponovo ,lp > Ispravak,ne prebaci me sam na veličinu nego ja odem pa se vratim gore ponovo, sory To i meni radi, bug u aplikaciji, ja se jednostavno vratim natrag i trudim se ne živcirati 😊
2019 05 21
Ja uspijem preko mobitela upisati po više riječi, klikom izvan kućice se spremi pojam
2019 05 23
ja to ne uspijevam ni napraviti kako treba pa mi je Big Star odvojen u dva taga...tko traži nešto veliko ili zvijezdu, nać će me:)
2019 05 26