Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

Pomoc oko kuce

Bok curke trebala bi Vasu pomoc naime trebaju mi sobna vrata bez dovratnika i mora biti po mjeri jer je kuca malo starija obisla sam skoro sve u zgu i nisu normalni znaci trebam najobicnija vrata nista ekstra jel imate koji savjet?
2019 05 22
Eurolam radi i po narudžbi.. Na našem tržištu su po meni bestbuy. Računajte da ispod 2000kn po mjeri teško naći...(naša su s futer štokom pa ne znam kako su bez njega).
2019 05 22
Vrata po mjeri oko 2500 kn i to najobičnija. I nije pravo drvo. Od pravog drva, punog, cijena ide u nebo.
2019 05 22
Neki dućani u Splitu, ako više ne naručuju određeni tip vrata, prodaju izložbene primjerke i to čak i do 90% jeftinije. Možda možete pitati i po Zagrebu
2019 05 22
Nitko u tvojoj blizini ne ruši stariju kuću? Kupili smo prastaru kuću koju imamo u planu srušiti..izmjeriti ću vrata, pa ukoliko ti dimenzije budu odgovarale, šenkam ti ih. Bitno je da kuća nema nikakve "duhe" (vlaga i sl..a naša nema). A ti ih lako prefarbaš/ osvježiš (nisu oštećena, ni loša..). Ili..na LetGo-u si pogledala?
2019 05 23
Stavi neke mjere...nešto od podataka što tražiš...imam jedna..
2019 05 23
Sve znam Come na koji nacin raste cijena 😄🔫 Sace jesu unutra, a sva su po mjeri...jer niti jedan otvor nije standardan...a i štokova je bilo svakakvih.
2019 05 24
Mene bilo strah tih sača... :D Malo malo zapnem s nečim u vrata pa da ne budu rupe (karikiram). :D
2019 05 25