Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Zdravlje /

Lijekovi /

Upala grla - lijek

Hej cure, grlo mi se jako upalilo, plače mi se kad i slinu gutam. [:ljut] I limfni čvorovi su mi jako natečeni. Imam neke pastile od kadulje, al čini mi se ko da će trebati cijela vječnost da poboljšaju situaciju. Imate preporuku za neki lijek ili nešto bez recepta? Ili nešto domaće? I da, u studentskom domu sam pa za spravljanje nekih pripravaka baš i nemam mogućnost.
2013 09 23
Meni to zvuči kao gnojna angina....trebaju ti antibiotici
2013 09 23
Antibiotik, nikakvi čajevi te neće spasit.
2013 09 23
jedna kasika jabucinog ocata i jedna kasika meda sve lijepo izmjesas dobro i to samo isperes grlo ono znas grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr u ustima 1min i to 3do 4 pua na dan i proce sretno.. [:poljubac]
2013 09 23
Upale lifnih cvorova nisu bezazlene,trk kod doktora
2013 09 23
ja sam ju imala dva puta i jedino što mi je odmah pomoglo su bile injekcije penicilina,jedno što sam mogla jesti je bio puding i juha
2013 09 23
Za ublazit Bol I dezinficirat napravi caj od kadulje, Ali da-anitibiotici definitivno
2013 09 23
Ja sam bila kod doktorice zbog upale grla i doktorica mi je prepisala antibiotik Amoksicilin. Izdaje se na recept,tako da svakako posjeti doktoricu.
2013 09 23
znači bolje da odletim kod doktora. [:sramezljiv] ja sam alergična inače na penicilin pa tako i amoksicilin. [:ljut] ništa, morat ću onda čim prije doma. hvala svima! [:zaljubljen]
2013 09 23
pa doktor je ipak strucnjak,sigurno ce znat neko rijesenje..... [:smijesi] [:smijesi] [:smijesi]
2013 09 23
Morat će ti dati neku alternativu odmah,jer ti jedino može biti gore...ma znam kako je to užasno,kao da gutaš žilete
2013 09 23
Imala iste simptome- nikakvi antibiotici pošto nisam imala temperaturu. Prođe ali bolje ostati doma!
2013 09 23
ja sam imala i temperaturu. [:tuzan] popila sam tabletu sinoć pa je spala. comestai, baš mi je jedna cura preporučila angal pastile, navodno su dobre. [:smijesi] ma problem je što ne mogu ostat doma. [:tuzan] došla sam u zg jer imam obranu završnog popodne i sad tu umirem.
2013 09 23
za prvu pomoć - otopiti puno soli u toploj vodi (da je jako, jako slano) i time grglati. ubija bakterijice po logici osmotskog tlaka.
2013 09 23
Ako biraš između pastila i spreja uzmi sprej, bolje je. :) Nažalost ako si imala temperaturu onda će ti ovo bit prva pomoć do liječnika. Piše u receptu. No ublažit će bol zbog lidokaina. :)
2013 09 23
1 2 3