Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Strah od operacije

Za par dana idem na operaciju nosa, te sam zadnjih par dana u velikoj panici. Strah me anestezije i svega nakon operacije. Dali je itko bio i kako je proslo sve? Jako me strah, danima ne spavam. Ovo je moja prva operacija ikada, i jednostavno ne znam kako da se smirim...
2019 05 26
Rinoplastika?
2019 05 26
> theweeknd: > Za par dana idem na operaciju nosa, te sam zadnjih par dana u velikoj panici. Strah me anestezije i svega nakon operacije. Dali je itko bio i kako je proslo sve? Jako me strah, danima ne spavam. Ovo je moja prva operacija ikada, i jednostavno ne znam kako da se smirim... Mozete od svoje doktorice trazit tablete za smirenje,pa ih pit par dana,a u svakom slucaju ce vam dati navecer u bolnici prije spavanja i ujutro prije operacije. Normabel je cisto ok,ljudi ga piju i za kicmu i zivce kad im se ukljeste tako da nije problem par dana piti. Za slucaj da ne slobodno pitajte. Ne znam sto je tocno u pitanju,ali pretpostavljam da bije nesto komplicirano tako da necete dugo bit u anesteziji. Ja sam vec bila.na jednoj(nije nos u pitanhu)i sad me ceka druga. Meni se uzasno spava poslije jer imam i nizak tlak pa budem uslagirana. A sto se tice oporavka danas je to toliko napredovalo da ne bi trebali imat nekih poteskoca. Moja teta je isla al prije deset godina i jedino sto joj je nos kao bio utrnut i sto je grozno spavat sa zacepljenim nosom. Oporavak je bio brz i cak je i modrica brzo prosla. Operirala ga je jer je imala grbu i polipe pa je sve odjednom rijesila.
2019 05 26
P.S. nije ni meni svejedno kaj se tice operacije meni vade stitnjacu,al ja se ne brinem do zadnjeg dana operacije. Mene anestezija ne brine toliko oni znaju kaj rade,gore mi je kaj bu mi netko vrat otkinuo. Al sam uzicala doktora da mi poskida sve madeze usput tak da se tome veselim.
2019 05 26
P.S.S. I miomi su mi poceli rasti sad idem i to pregledat,a kakve sam srece ni to mi ne gine jer su mama i sestra vec operirane(kod sestre su ih 13 izvadili,nisu ni znali da ih toliko ima dok je nisu otvorili).
2019 05 26
P.S.S.S. A i meniskus na koljenu mi je otisao pa sad za par dana imam i mr koljena pa ak jos i to budem morala operirat ufff. Ovo je cisto da vidite da ima i gore...., a mogu ja i da nastavim ima toga jos hahah. U svakom slucaju drzim fige da bu sve ok proslo
2019 05 26
> kkorina: > P.S.S.S. A i meniskus na koljenu mi je otisao pa sad za par dana imam i mr koljena pa ak jos i to budem morala operirat ufff. Ovo je cisto da vidite da ima i gore...., a mogu ja i da nastavim ima toga jos hahah. U svakom slucaju drzim fige da bu sve ok proslo Been there done that 😥 koljeno me boli na svaku promjenu vremena...
2019 05 27
> fashionrumours: > > kkorina: > > P.S.S.S. A i meniskus na koljenu mi je otisao pa sad za par dana imam i mr koljena pa ak jos i to budem morala operirat ufff. Ovo je cisto da vidite da ima i gore...., a mogu ja i da nastavim ima toga jos hahah. U svakom slucaju drzim fige da bu sve ok proslo > Been there done that 😥 koljeno me boli na svaku promjenu vremena... O jbt nadam se da me ne bu jos i to ulovilo. Imam jos i Bekerovu cistu pa sam da mi je to maknut iz koljena na konju sam :-(
2019 05 27
> kkorina: > P.S.S.S. A i meniskus na koljenu mi je otisao pa sad za par dana imam i mr koljena pa ak jos i to budem morala operirat ufff. Ovo je cisto da vidite da ima i gore...., a mogu ja i da nastavim ima toga jos hahah. U svakom slucaju drzim fige da bu sve ok proslo Joooj zeno ko da sebe slusam, nikad kraja uvijek nesto. Taman jedno prodje i dodje nesto drugo.. drzim ti fige 💪💪
2019 05 30