Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Prijava prevare na policiju

Je li itko od prevarenih korisnica prijavio prevaru na policiju? Obzirom da postoje podaci o broju i vlasniku računa i zabilježen razgovor iz kojeg je evidentno da plaćen artikl nije poslan. Poduzme li policija išta za iznose od svega par sto kuna?
2019 06 13
Ma kakva policija, njima se nista ne radi ako niste prevareni za iznos od 1.000 kn na dalje mislim... a i za neke druge stvari nista ne poduzimaju. Samo saltaju iz sobe u sobu pa treba pricati istu pricu vise puta i na kraju nista od toga. Najbolje da sami rijesite svoj slucaj
2019 06 13
> Minnie: > Je li itko od prevarenih korisnica prijavio prevaru na policiju? Obzirom da postoje podaci o broju i vlasniku računa i zabilježen razgovor iz kojeg je evidentno da plaćen artikl nije poslan. > Poduzme li policija išta za iznose od svega par sto kuna? Liliwhitw je tocno rekla, nam smisla ic na policiju... meni se dogodila prevara al ja sam svojih 600 kn uspijela vratit, nazalost gospoda nije znala da postoji ludi od ludih... dali ti je dala svoje podatke i br. Racuna?
2019 06 13
Ma nije na krpicama, preko matketplacea. A sama sam se kriva, ugazila sam ko budala u govno. Imam samo broj računa i ime i prezime
2019 06 14
> Minnie: > Ma nije na krpicama, preko matketplacea. A sama sam se kriva, ugazila sam ko budala u govno. > Imam samo broj računa i ime i prezime Slobodno stavite te podatke ovdje, sigurno ima profil
2019 06 14
možete se udružiti sa još nekim prevarenima jer za dizanje tužbe iznos mora biti minimalno 2.000kn. Nije bitno jesu li te 2000kn sakupljene od dvadeset korisnica koje su bile prevarene za 100kn ili je u pitanju samo jedna osoba, gleda se iznos. Tad policija postupa po prijavi...ime i prezime te broj računa bi trebali biti dovoljni podaci za policiju
2019 06 15
> Minnie: > Ma nije na krpicama, preko matketplacea. A sama sam se kriva, ugazila sam ko budala u govno. > Imam samo broj računa i ime i prezime imate na fejsu nekoliko grupa tipa crne liste, adminke se potrude pomoći maksimalno pa savjetujem da tamo probate napisati situaciju
2019 06 15
> Slobodno stavite te podatke ovdje, sigurno ima profil Obavezno.
2019 06 15