Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Što se događa s poštom?

U zadnjih cca 8 dana već su mi se 2 cure javile da ih je poštar tražio 5 kn kad je donio paket. To mi uopće nije jasno, nisam tražila dostavu na adresu nego slala kao paket za 18 kn. Oni ostave obavijest da je dosao, treba ga pokupiti u posti i to je to. Tako sam do sada i slala i primala pakete, a ovo mi je novost i ne znam zašto to rade jer ta usluga nije niti tražena? Zna li netko nešto o ovome?
2019 06 19
I mene je prosli tjedan postar trazio 5kn kad je donio paket :s
2019 06 19
Meni je navodno donio paket na vrata ,nije ostavio papiric.Slucajno pitam u posti i naravno platim lezarinu 3 kn po danu....devet kn.Bijesna sam ko pas...
2019 06 19
Nemam pojma, meni je stiglo zadnjih par dana nekoliko paketa, što iz hr što izvana, i nisam morala ništa platiti poštaru.
2019 06 19
Nekad kad naručim s aliexpresa neku sitnicu poštar donese paketic i zvoni na vrata traži isto tako 5kn, a nekad samo ostavi u sanducicu, možda već godinu dana tako 🤷🏻‍♀️
2019 06 19
Meni se vratio paket, ništa nisam platila ...ali nekad se treba platiti..u čemu je kvaka... neznam..vajlda u vratima... x-)
2019 06 19
Svejedno jeste li tražili dostavu ili ne, ako pošta ima dostavu, onda donesu i traže 5kn. To vrijedi za pakete poslane bez uplaćene dostave. Preuzimanje u pt je besplatno, a primatelj može odbiti preuzimanje na kućnu adresu i dr dan prošetati do pošte.
2019 06 19
Ja prošećem do pošte i ne platim ništa bez obzira da li im je tamo stajalo dan ili tri. :-)
2019 06 19
Ako se vratila preporuka, onda se ne plaća, a paket bi se trebao platiti. Ako niste baš paket platili, super! 😅
2019 06 19
> xennab: > Ja prošećem do pošte i ne platim ništa bez obzira da li im je tamo stajalo dan ili tri. :-) Baš paket ili preporuka?
2019 06 19
Nedavno je bila tema kako je Tisak poskupio jer se dodatno naplaćuju kutije pa se pisalo kako se odustaje od slanja Tiskom itd. Ne branim Tisak, ali barem na stranici piše cjenik i nema odstupanja. Nema razmišljanja o tome zašto je nekima naplaćeno nešto dodatno pri podizanju paketa kao u pošti. Pošta stvarno ima tih dodatnih opcija, zapravo, kao da svaki poštanski ured postupa kako ga volja.
2019 06 19
> petra3007: > Nekad kad naručim s aliexpresa neku sitnicu poštar donese paketic i zvoni na vrata traži isto tako 5kn, a nekad samo ostavi u sanducicu, možda već godinu dana tako 🤷🏻‍♀️ Skuzila sam da neke pakete ne moramo platit postaru ako vec platimo na aliexpressu postarinu. Meni inace neke naplati 4,50 kn. Nije mi samo jasno po kojoj logici nekad moram platit te 4,50,a nekad ne? 🤔🤔
2019 06 19
> Eisen77: > Nedavno je bila tema kako je Tisak poskupio jer se dodatno naplaćuju kutije pa se pisalo kako se odustaje od slanja Tiskom itd. > Ne branim Tisak, ali barem na stranici piše cjenik i nema odstupanja. > Nema razmišljanja o tome zašto je nekima naplaćeno nešto dodatno pri podizanju paketa kao u pošti. Pošta stvarno ima tih dodatnih opcija, zapravo, kao da svaki poštanski ured postupa kako ga volja. Daa, oni imaju odstupanja tj rade kako god žele. 😩
2019 06 19
> AnamariaFunduk: > > petra3007: > > Nekad kad naručim s aliexpresa neku sitnicu poštar donese paketic i zvoni na vrata traži isto tako 5kn, a nekad samo ostavi u sanducicu, možda već godinu dana tako 🤷🏻‍♀️ > Skuzila sam da neke pakete ne moramo platit postaru ako vec platimo na aliexpressu postarinu. Meni inace neke naplati 4,50 kn. Nije mi samo jasno po kojoj logici nekad moram platit te 4,50,a nekad ne? 🤔🤔 Razlika je u tome kako su označeni. Small packet, gift...
2019 06 19
Nema pošta odstupanja u cjeniku, nego kako kome koju uslugu uspiju uvaliti. 😂 Isti paket kad sam ja slala bio je 18, a kad je dečko slao bio je 29kn. Jer mu je uvalila preporuku. Savršeno kockasti paket, temeljito ispunjen i poštarica ga prevesla na preporuku. Doslovno, treba imati cjenik u malom prstu i ne se dati omesti. 😂😂
2019 06 19
1 2 3