Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Trajni lakovi i lampe

Cure, imate prijedloge za led lampe i trajne lakove? Samo za osobnu upotrebu, ne treba mi za salon, ali bi da su kvalitetni, ebay/aliexpress ne bi! Mislite da ima u Mulleru i Dmu? Hvalaaa
2019 06 23
> furMadchen: > Cure, > imate prijedloge za led lampe i trajne lakove? > Samo za osobnu upotrebu, ne treba mi za salon, ali bi da su kvalitetni, ebay/aliexpress ne bi! > Mislite da ima u Mulleru i Dmu? > Hvalaaa Pozz,ja koristim bipinu lampicu za nokte ,vec preko godinu dana.Takoder sam cula da je odlicna i depend lampa ( ima je u bipi i dm -u za kupiti).Inace koristim njihove lakove ,cijene su ok i kvaliteta isto.😊
2019 06 23
Ja imam lampu sa aliexpressa i stvarno sam zadovoljna. Platila sam je oko 200kn. Lakove isto od tamo naručujem, ali jedino one sa dobrom ocjenom i komentarima nakon korištenja. Kupovala sam u dućanu u Splitu gelish lakove po puno većoj cijeni. Iste sam kupila preko ali expressa i nemogu reci da vidim razliku u kvaliteti, a ni postojanosti. Znam da su dosta dobri Jana nails. Sve ovisi koliko ste spremni izdvojiti
2019 06 23
Ja sam kupila jednu preko ebaya, imala je dobre i ocjene i nije baš bila najjeftinija, oko 250kn. Kupila sam i reforma lakove(108kn svaki) no kada nalaliram ne budu mi skroz onako debeli i lijepi kao u salonu(u mom salonu isto koriste reforma lakove) nego budu tanki i iskreno izgledaju skoro kao i nalakirani obicnim lakom. Pa pretpostavljam da je do lampe. Hvala cure na preporukama
2019 06 24