Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

NEOVLAŠTENO KORIŠTENJE OSOBNIH PODATAKA

Pozdrav ljudi, Imam jedan veliki problem. Naime, igrom slučaja me kontaktirala jedna naša članica preko Facebooka u vezi jednog artikla koji sam joj "prodala". Nakon korespondencije porukama preko Facebooka došle smo do zaključka da jedna osoba neovlašteno koristi moje podatke - ime, prezime i adresu u svrhu "poslovanja" na Krpicama. Poslovanje je pod navodnicima jer se radi o čistim prevarama. Ovim putem Vas upozoravam, drage moje, da ako naiđete na podatke - DORA ROŽANKOVIĆ, LAĐARSKA 25, 44000 SISAK bježite glavom bez obzira!!! Ovo je moj jedini i pravi profil, te se uopće ne bavim prodajom i zamjenama već sam dva puta samo KUPILA nešto na Krpicama. Jako jako rijetko sam aktivna i ovo me ostavilo u šoku... Profil na kojem su korišteni moji podatci je xenomorphe_73. PAZITE SE!!! I ako naiđete na moje podatke, molim Vas javite mi da stanem na kraj tome. Hvala najljepša i uživajte mi, drage moje. Vaša PRAVA Dora Rožanković
2019 06 27
Na koji način se odvijaju te prevare? Ne pada mi na pamet ništa za što bi se samo ime, prezime i adresa mogli koristiti u tu svrhu :|
2019 06 28
> gitadevi: > Na koji način se odvijaju te prevare? Ne pada mi na pamet ništa za što bi se samo ime, prezime i adresa mogli koristiti u tu svrhu :| Ni meni nije jasno!
2019 06 28
Kupcu da njeno ime i svoj iban. I to prolazi ako se uplacuje mbankingom ili opcom uplatnicom jer se ne provjeri odgovaraju li podaci jedni drugima. I onda prevarena osoba ima njeno ime i adresu pa ju nalazi na fejsu, salje poruke, eventualno moze doci i doma, moze ju prijaviti policiji, svasta. Jako ruzno i bas me srese jeza kad cujem takve stvari
2019 06 28
Dora, kazes da si suradivala sa samo dvije osobe, a znas i s kojeg profila je koristeno tvoje ime. Jedino sto moze biti je da je to drugi profil od ove dvije kojima si dala adresu ili je to netko tebi manje ili vise blizak pa zna tvoje podatke. Ne daj da se to ponovi, istrazi koliko mozes jer koristenje tudih podataka je ozbiljan prekrsaj
2019 06 28
> Irena1919: > > gitadevi: > > Na koji način se odvijaju te prevare? Ne pada mi na pamet ništa za što bi se samo ime, prezime i adresa mogli koristiti u tu svrhu :| > Ni meni nije jasno! Evo tek sada vidim! TinTina987 objasnila, tako se i odvilo, nažalost. Prevarena korisnica me našla preko Facebooka i kontaktirala da javi da je uplatila i da joj pošaljem artikl, a ja ostala u čudu... Strašno... Eto čisto da vas upozorim ako naiđete na moje podatke 😓
2019 06 28
> TinTina987: > Dora, kazes da si suradivala sa samo dvije osobe, a znas i s kojeg profila je koristeno tvoje ime. Jedino sto moze biti je da je to drugi profil od ove dvije kojima si dala adresu ili je to netko tebi manje ili vise blizak pa zna tvoje podatke. Ne daj da se to ponovi, istrazi koliko mozes jer koristenje tudih podataka je ozbiljan prekrsaj Pozdrav! Apsolutno se slažem, radim u telekomunikacijama i sve znam o kršenju GDPRa i osobnim podatcima i ima ozbiljne posljedice. Možda sam naivna, ali mene je apsolutno šokiralo ovo sve, kako netko uopće može posegnuti za tako nečime.. Dvije djevojke s kojima sam veoma ugodno surađivala imaju mnogo pozitivnih ocjena i nekako mislim da nemaju razloga za time, tako da mislim da je ova druga opcija itetako izglednija. Istražim još, definitivno pa javim info :)
2019 06 28
Meni se ona za zamjenu javila kao Tea Jandric! Sad je blokirana
2019 07 04