Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Tisak- prevarena pomoć

Ajde inbox nemojte tu pisati,tko mi zna objasniti zasto je ovako dugo saljem pakete nikad nije bilo problema i odjednom več tri mjeseca skidaju mi s racuna 29 kn piše trošak paketa- a ja kada saljem platim karticom i uzmu dodatno tako da nebi smjeli to raditi- i platim nekad gotovinom pa ne razumijem zasto skidaju dodatnih 29 kn svaki mjesec malo mi je previše i van svake pameti nitko ništa na tisku nezna kome se obratiti u Zagrebu
2019 07 01
To vam sigurno ne skida Tisak, nemoguće je. Da bi vam itko išta skidao na mjesečnoj razini - morate ispuniti neki formular i potpisati - općenito govorim, ne samo za Tisak. Oni nemaju veze sa vašim računom, paket platite kada šaljete i to je to. Provjerite sa svojom bankom koji paket usluga imate - za to se obično plaća mjesečna naknada koja se automatski skida s računa; Ako imate bankovne izvatke - piše vam svaka naplaćena transakcija i možete provjeriti preko interneta ako koristite internet bankarstvo ili mobilnu aplikaciju banke. Vjerujem da vam je 29 kn mjesečno naknada za paket koji koristite
2019 07 01
Ovakve stvari je bolje raspravljati na temi, a ne u inboxu, da bi i ostali koji se nađu u sličnoj nedoumici dobili odgovor o čemu se radi.Na koju bi vam foru Tisak išta mogao skidati s računa, oni ne mogu imati nikakve podatke s kojima bi na vaš račun uopće ušli. Ne razumijem što vam tko uzme dodatno kad plaćate karticom? Bilo kojim načinom plaćanja obavljeno slanje Tiskom uvijek ima istu cijenu.
2019 07 01
To vam je mozda trosak paketa u banci koji imate za aplikaciju,naknadu itd. Prvo nazovite svoju banku pa pitajtr njih. Ne mogu vjerovat da tri mjeseca mislite da vam uzimaju novac,a ne zovete da pitate u cemu je problem. U svakom slucaju nazovite banku jer vjerujem da oni uzimaju i javite nam ishod. Lp
2019 07 01
Trošak paketa skidan s računa nije TISAK paket. Već se radi o paketu u banci koji imate ugovoren. Ja tako imam u OTP banci njihov mini net paket i to me košta 30 kn na mjesec. U to imam uključen tekući račun, devizni, mobilno bankarstvo. Tako da to što vi govorite povezano je sa time. A ne sa tiskom.
2019 07 01
😂😂😂😂 Ajme što sve neću ovdje pročitati.
2019 07 01
da, po navedenom izgleda da je banka u pitanju. Ako zaista jest, onda ova tema zaslužuje direktan prolaz u rubriku "biseri s krpica", no najvažnije da je problem riješen:)
2019 07 01
> supergirlR31: > Trošak paketa skidan s računa nije TISAK paket. Već se radi o paketu u banci koji imate ugovoren. > Ja tako imam u OTP banci njihov mini net paket i to me košta 30 kn na mjesec. U to imam uključen tekući račun, devizni, mobilno bankarstvo. Tako da to što vi govorite povezano je sa time. A ne sa tiskom. Tako je. A vec je i bila slicna tema
2019 07 01
> Tanči14: > 😂😂😂😂 > Ajme što sve neću ovdje pročitati. Baš. Taman kad misliš da si već sve vidio, ljudska glupost dosegne novi level :,'(
2019 07 01
:)
2019 07 03