Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Nema odgovora

Help! Nakon dvije dogovorene kupnje i jedno traženje podataka za uplatu ja više od niti jedne gđe nisam dobila odgovor. Jedna je kupnja obavljena prije deset dana. Sve su ok gđe, puno pozitivnih povratnih, dogovor bez problema, ja uredno uplatila i onda muk.. Da li se još nekom dogodilo? Jel i tu nešto šteka? Hvala!
2019 07 05
Šteka jedino slanje uplaćenog artikla kako sam razumjela.Kod nekih krpičarki u zadnje vrijeme šteka slanje paketa-to je postalo"normalno".Vjerovatno si umišljaju da si mogu to dopustiti.Da li je što štekalo dok ste dogovarali kupovinu i tražili podatke za uplatu ili je tek nakon toga počelo štekati?
2019 07 06
Zanimljivo kako dok cekaju uplatu sve super Nakon uplate odmah zatisje A razlozi su uvijek,da nemaju vremena poslati,da ne zive na krpicama,pa sto drugih izlika Ako uzmes novac onda i posalji tu stvar Kakva je to glupost da netko 10 dana ceka na ono sto je platio Da je poslano ,vec bi odavno stiglo
2019 07 06
Ako se dotična redovno prijavljuje kako ste napisali a ne odgovara na Vaše poruke,niti nakon 10 dana niste dobili artikl bilo bi dobro da vidimo o kome se radi bez obzira što ima puno povratnih.Tàkvo ponašanje nije u redu i nikad mi nije bilo jasno kako može netko kada primi novce ignorirati poruke pa čak i poslàti artikl ali i dalje ne odgovarati na poruke.
2019 07 06
Može! Al pričekati ću još malo..tu sam već 2 god, kupujem redovito svaki mjesec, za cijelu obitelj i nikad nisam imala problema..gđa ima 200 poz, nijednu neg, redovito prodaje...paket putuje sa krajnjeg juga za Zg, godišnji su...možda ga je poslala tek u pon...napisala je da prodaje i na fejsu tak da možda ima tonu toga.. Javim vam u svakom slučaju i nadam se pozitivnom ishodu 😃
2019 07 06
Upravo sam skužila da nisam poslala post što sam ga prije ovog napisala. Znači jedna mi se gđa javila da je poslala, ovoj što ne šalje podatke za uplatu sam javila da odustajem ( kupila u međuvremenu) pa ni ne očekujem da se javi, a jučer sam obavila još jednu kupnju. I tu je sve ok s odgovorima. Znači niš ne šteka s odgovorima Znači ostaje mi još ova gđa od prije 10 dana..njoj sam u međuvremenu poslala još dva upita i niš.. Javim 😃
2019 07 06
Evo upravo joj piše zadnji log in prije 20 min (ajme osjećam se kao špijun 😂..). I kaj..ak ona gleda kaj ima i ne ode na razgovore mogu se slikat.. Kak uopće doprijeti do nekog? A niš čekam i dalje u nadi..
2019 07 06
Ostavite joj neutralnu ocijenu sa opisom situacije tipa da ste uredno platili robu i da ona nije isporucena i nakon 10 dana kao upozorenje drugim korisnicima čemu se mogu nadati od dotične, pa da se ne iznenade.
2019 07 07
Jučer mi se javila jedna gđa s početka teme koja mi se nije javila isto pa sam u međuvremenu odustala od kupnje. Rekla je da joj šteka mail i da uopće nije dobila poruke. Također je pokrenuta nova tema gdje se kupilici gđa ne javlja od istog dana kad i meni ova.. Još živim u nadi da možda s porukama neš ne valja Da joj stavim neutralnu i link na ovaj razgovor.. Uopće neznam što bi..
2019 07 09
Prodrmati negativnom. Kratkom i jasnom. Lako se obriše.
2019 07 09
Ovo je prešlo granice pristojnosti, čekanja i neutralne prije 5 dana.
2019 07 09
> krulc1979: > Da joj stavim neutralnu i link na ovaj razgovor.. > Uopće neznam što bi.. Ma kakva neutralna, stavite negativnu, onda reagiraju brzinom munje... link može
2019 07 09
Evo stavila sam negativnu i napisala da nakon uplate i moje adrese prije 12 dana gđa više ne odgovara na poruke niti je poslala paket.
2019 07 09
Znaci zena se uredno ulogirava.moze vidjeti sve poruke I da ne moze odgovorit.nije istina Pa zna i sama da je dogovarala prodaju,da je dobila novac za to Za 12 dana cekanja nikakav izgovor ne vrijedi Da je javila bilo sta,da ne moze poslati,da sacekate Ali ovako,jadno
2019 07 09
Užas. Toliko dana prođe čovječe, pa ima vaše ime i prezime mogla vas je i na drugi način naći do sad. Baš jadno, i to dječje stvari. Nemam riječi
2019 07 10
1 2