Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Upravo prevarena :(

Evo, htjela sam kupiti predmet od korisnice "pinguu". Naravno, profil je nestao, kao i ona. Upozoravam cure da ne salju novce na: "Pinguu , prije 23 sata HPB Filip Biočić 2390001-3213112059" Evo razg: Pinguu , prije 2 sata ej oprosite meni uplata nije vidljiva. ne znam.bila sam sad u banci i nema..ako želite pokažem vam i ispis. ako može nazovite molim vas banku i recite dal je moguće da ste uplatili na krivi račun da povuku nazad novac da vam vrate pikica93 , prije 1 sat Evo, zvala sam svoju banku.. Bas se neka nepristojna gospoda javila. Rekla sam da sam vjerojatno na krivi racun uplatila, makar neznam kako je to moguce jer nisam prepisivala vec samo kopirala vase podatke. Poslala sam vase i svoje podatke, oni ce zvati vasu banku za povrat, pa cu cekat da me kontaktiraju.
2013 09 24
Poslije ni traga ni glasa, zbrisan profil.. A tak se cinila simpaticna, ostavljala pozitivne komentare ostalima i tako..
2013 09 24
..užas..ježim se takvih ljudi..kak mogu biti takvi..žao mi je..nadam se da nije puno novaca u pitanju..iako danas nam je svima sve puno.. [:tuzan] [:place]
2013 09 24
nadam se da nisi puno novaca uplatila! [:place]
2013 09 24
A gle, 250kn... Mislim iskreno, necu propasti zbog toga, moglo je biti gore.. Al stvar je u principu, najradije bih sad do hpb-a otisla, trazila ime i adresu primatelja i poslala nekog da ju/njega izlema ! [:frustriran]
2013 09 24
Nisam shvatila, ti si uplatila na krivi račun na kraju ili? Ako račun ne odgovara imenu, banka će ti vratiti novce..
2013 09 24
i da, htjela jos neki dan reci za te pozitivne komentare! da, stoje pozitivni komentari, ali nisu nikad jamstvo da ce i sa drugom trecom ...osobom biti isto! ljudi nisu univerzalna roba!
2013 09 24
ako se uplati slucajno na krivi racun, zato postoje reklamacije, to se rjesava povratom sredstava u svakom slucaju, provjereno. sigurno nema nitko pravo zadrzati novce koji nisu njemu namjenjeni!
2013 09 24
iako mi nije jasno, novci na krivi racun a profil se izbrisao?
2013 09 24
Nisam ja curke rekla da je krivi racun. Vjerojatno je pravi, ona je podigla novce i nestala. Ja sam zvala banku i rekli su da se jedino moze kao privatna tuzba podici ako primatelj odbija vratiti novce koji nisu njegovi i koje nije opravdao.. A sad zbog 250 kn podizati tuzbu? -hmm [:sokiran] Ali ja bi otisla do hpb-a i pogledala ko stoji iza toga i dali se to poklapa sve..
2013 09 24
suncokret, nema šanse da me zaposlenica zezne i da je te novc ene vidim više [:kesi]
2013 09 24
Neće ti u banci dati podatke od korisnika.. Znači, ako je ime krivo odnosno različito od onoga na čije je ime registriran broj računa koji se daje za plaćanje - taj novac niti ne sjeda toj osobi nego stoji na međuračunu i vraća se osobi koja je krivo uplatila. Dogodilo mi se, ne pričam na pamet..
2013 09 24
No isto tako ako se pravilno uplati novac, možeš se fućkat, kad su mene prevarili za 400 kn zvala sam odmah nakom 10 min jer sam baš vidjela temu na forumu, ali su mi rekli da jednom kad sam autorizirala taj novac postaje od te osobe, bez obzira što je 10 min prije bio moj [:place]
2013 09 24
Mislim da je skoro nemoguće da krivo pošalješ... jer kada daš IBAN oni te pitaju da li je to ta osoba čiji je IBAN i da li želiš uplatiti... tako bar kod nas rade. Moguće je, naravno, da je zaposlenik banke pogriješio, krivo stisnuo ili nešto slično... ali mislim da su šanse za to minimalne.
2013 09 24
banka ti je duzna vratiti novce! oni moraju kontaktirati svog korisnika i objasniti u sitaciju te on mora otpisati da taj novac banka moze dignuti i prebaciti na pravi racun! ako korisnik ne zeli potpisati, oni te rijesavaju unutar banke nekako.. i na kraju dobijes novce mojoj susjedi su tako vratili novce odi do banke i raspitaj se
2013 09 24
1 2