Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

DERMALNI FILERI

ĆAO, SUTRA IDEM U DENTALNU KLINIKU U PULI RADI TRETMANA S DERMALNIM FILERIMA PO PRVI PUT. IMA LI NETKO DA JE BIO JER ME ZANIMAJU NEKI DETALJI... KAKO CIJELI PROCES SVE SKUPA IZGLEDA, OD KONZULTACIJA PA NADALJE... PRIMARNI CILJ MI JE MALO POPUNITI USNICE I OSVJEŽITI LICE, IMAM 24 GODINE :) <3 <3 <3
2019 08 01
Pozdrav :) Ja sam osobno popunjavala usnice s 1 ml filera naziva Juvederm Ultra 3. U Splitu u jednoj poliklinici. Osobno jako zadovoljna rezultatima, sve je vise manje prirodan ishod, ovisi o tome sto hocete. Na konzultacijama je najbitnije reci doktoru/ici sto vi zelite, kakav oblik, volumen, punoću itd. Sve pitajte tamo sto vas zanima. Boli nema nikakve, dobijete anesteziju u obliku kreme i utrne cijela usna tako da ubod i ne osjetite. Moze malo ici krvi, to je normalno. Takodjer, dan-dva nakon uboda mozete osjetiti grudice po usni ili imati manje modrice(nista strasno). Ja sam imala modrice i nista strasno, prodju brzo, mozete ih ledom mazati. Najbitnije da znate, da usne dan nakon uboda nisu pravi pokazatelj filera. Kad oteklina splasne, prodje 2 tjedna onda nekako usne 'legnu' i dobiju dobar oblik. Za prvi put je najidealnije 1 ml, ne vise, kako bi uvidjeli da li vam odgovara taj filer, doktor itd. Nisu ni svi doktori isti, neki imaju drugaciju tehniku, ali u prinicpu sve ovisi o vasem organizmu, jer se nekome hijaluronska kiselina brze apsorbira od drugih. Sretno i nadam se da cete biti zadovoljni :) :*
2019 08 01