Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Problemi ili neproblemi kod traženja podatka za artikl?!

Pozdrav drage! Zanima me kakvo je Vaše iskustvo u pokušajima komuniciranja na stranici ukoliko nedostaje neki podatak, a Vama je važan prilikom kupnje? Naime, što mislite o tome kada se netko raspituje o veličinama i mjerama, a nešto od navedenog nije spomenuto u opisu artikla (MISLIM NA PRODAVAČE KOJI U SVOM PROFILU NAVODE DA NE ŠALJU DODATNE MJERE)? Smatrate li da je u redu ukoliko prodavač ignorira traženje takvog podatka i da li je po Vama u redu pitati za iste? Znači aktivan je, stalno se prijavljuje.... Osobno smatram da imam pravo tražiti i da je u redu tražiti nešto takvo, tipa mjere širine, dužine, dužine gazišta kada se radi o cipelama. Nikada ne nosim iste brojeve, a i razlikuju se od modela do modela i od branda do branda, te mi je to itekako bitna stavka kod kupnje. Uostalom, nismo svi isti. Imam dojam da prodavači nisu pretjerano zainteresirani za prodaju ignorirajući takve upite. Kakvo je Vaše stajalište i iskustva?
2019 08 02
Trebalo bi u svakom oglasu biti navedeno: Velicina,mjere,materijal Mislim da nije tesko navesti prilikom oglasavanja Lakse nego naknadno mjeriti kad netko trazi.ima i onih koji nece Naisla sam na profil na kojem pise,ne slikam i ne mjerim stvari Valjda znate koju velicinu nosite Od takvih nebi uzela ni da poklanjaju
2019 08 02
Smatram da od takvih koji ne mjere nebi trebalo ni kupiti.. To ti je minuta posla, a nekome mozda artikl nece pasati a on ce dati novac. Jedino me nazivcira kad sve izmjerim i ni hvala ne dobijem, ajde bar da odgovore ne odgovaraju mjere, hvala ovo ono, ali ništa..
2019 08 02
Jednostavno...ne pada mi na pamet kupovati kod onih koji ne žele odgovoriti na pitanje o mjerama ili poslati dodatne slike. i kao šta kaže kozmetika88, u svakom oglasu bi trebale pisati mjere i sastav materijala, brojevi mi ništa ne znače, nosim nekoliko različitih veličina, u zavisnosti od branda, kroja, modela...
2019 08 03
I ja mislim da bi mjere i sastav materijala trebali biti u oglasu, a ako nešto nedostaje - prodavač (ako mu je u interesu da proda) trebao bi bez mnogo natezanja poslati dodatne podatke. Pa nitko od nas ne bi baš kupovao na slijepo i navukao si nešto što mu ne odgovara. Ne razumijem zašto se neki uopće koriste ovom stranicom ako im tako teško pada mjerenje :o
2019 08 03