Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Putovanja, odmori /

Plaže Medulin, Premantura, Pula

Glamping je preko puta, Šćuza je uz cestu prema Premanturi (s lijeve strane kad se ide u tom smjeru) Također, danas smo bili kod frendice na vikendici u Peruškima, cca 30min od Pule, plaže nisu prelijepe, stjenovito je, ali nisu svugdje škrape, nema puno ljudi, more čisto, pogled prekrasan, parking blizu..
2019 08 11
Neki dobri restorani za predložiti?
2019 08 27
Kantina u centru grada, Lanterna u Pješčanoj uvali u podrumu imaju presimpatičan Tapas bar, može se fino popiti i pojesti, a gore je klasičan restoran. Stara konoba u Fažani. Opet Pula: Stari grad, Boccaporta
2019 08 27
Boccaporta je odlična, bila sam prošle godine u proljeće, a mislim da ću i sada. No samo bi predložila da nazovete unaprijed jer smo mi jedva dobili stol jer nismo rezervirali... Neki su čekali po pola sata-45min da se oslobodi stol.
2019 08 27
Radila sam u Lanterni proslo ljeto tako da ju mogu svakako preporučiti 😄 Mrvicu skuplje ali hrana za prste polizati, to vam je prilično formalan restoran & tapas (najbolje rezervirati jer je 90% dana u tjednu krcato). Boccaporta je dobra iako meni nista pretjerano, kao i Kažun. Ako ste za prefini morski street food idite u Hook&Cook u centru Pule, malo prije Foruma. Neformalna mjesta sa odličnom hranom - Ožujsko Pub Zaobilaznica, Corso na Giardinima. Pizzerie Samantha, Jupiter i Asterix. Pecenjare Porat i Dva Asa. Jedem često po Puli i otkrivam nova fina mjesta, sve sto sam navela je provjereno i uuuuuukusno 😄 > sanja85: > Kantina u centru grada, Lanterna u Pješčanoj uvali u podrumu imaju presimpatičan Tapas bar, može se fino popiti i pojesti, a gore je klasičan restoran.
2019 08 27
Da, zaboravila sam na Hook & Cook, prekul. Jedino što je to street food, ne restoran. U Samanthi nisam dugo jela, Jupiter je ok, ali usluga im je i kroz godinu loša, a kamoli u sezoni. Kao da si na pijaci, a ne u pizzerii😁😁
2019 08 27
Da, da napisala sam da je morski street food 😄 Samantha je uvijek na razini, koliko godina posluju a uvijek je hrana i posluga top. Istina, u Jupiteru su zatrpani poslom pa ne stignu sve ali je hrana je ipak dobra, od pizza do pljukanca, njoka, mesa... Sad mi je došao gušt joj 🤤
2019 08 28
Ima li koji u Premanturi/Medulinu? Bila sam van sezone kada ništa nije radilo pa ne znam ima li koji dobar
2019 08 28
Frakat u Premanturi, ostalo mi se sve čini kao klasični sezonski objekti, ništa posebno nego za nahraniti se.😁 Možda će Lorna znati bolje.
2019 08 28
Medulin: Kalavojna - restoran, imaju sve osim pizza. Cijene su ok, porcije su dosta velike. Može se i kombinirati kod nekih jela. Gužva je poslije 21h tako da bi trebalo rezervirati. Salt n Peper - cijene su malo veće ali koliko čujem klopa je vrhunska, treba se rezervirati obavezno jer ljudi čekaju i po sat vremena ispred. Uvijek je pun. Eventualno Kantun, pizzeria cijene su im ok, meni nisu baš jer nemaju krušnu peć već električnu pa mi to nisu pizze. Za pizze preporučam Ližnjan i Stari Ribar restoran. Mi smo tamo redovni i zimi i ljeti, tako da za njihove pizze garantiram.
2019 08 28
1 2