Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Osobni podatci prije svega...:)

Svaki dan se ne mali broj cura javlja da su prevarene i to je grozno!!! [:frustriran] Mislim da bi se kod kupovine ili prodaje trebali odmah razmijeniti brojevi telefona i adrese,a tko ne želi to dati sigurno ima loše namjere i po meni je sa tim bolje ne imati posla.... [:smijesi]
2013 09 25
Bas sam to htjela napisat [:smijesi]
2013 09 25
Mene je srećom samo jedna cura "prevarila" i to kod prve kupnje [:tuzan] , bila sam ljuta kao pas [:frustriran] ,nadam se da se to više neće dogoditi ali sada tražim br. mob.
2013 09 25
i onda ti trbaš provjerit i zvati odmah da vidiš jel pravi broj jel ti može napisat koji god oće
2013 09 25
ja uvijek trazim broj mobitela i provjerim ako je to ta osoba.
2013 09 25
@Jelena505 da su svi kao ti bilo bi super [:smijesi] [:smijesi] ,ti si mi uljepšala onih par dana oko razmijene [:hihot]
2013 09 25
Naravno, sve dajem. Jer sam dosla prodati i kupiti :-)
2013 09 25
To je istina da može dati bilo koji br.,ali adresa mora biti povezana sa brojem računa i imenom i prezimenom pa se u banci lako provijeri [:smijesi]
2013 09 25
Ja sam jednoj ženskici slučajno dala krivi br. paketa i kada mi je javila da je paket otišao na drugu stranu odmah sam je zamolila za br.mob. i dali je mogu nazvati i sve smo riješile u pet min. [:hihot]
2013 09 25
mislim da sam i ja prevarena.... prvi puta! nisam još sigurna, prošlo je malo više od tjedan dana..neznam... možda da još malo pricekam....?!?!
2013 09 25
Ma užas [:frustriran]
2013 09 25
Ja kao prodavač sama napišem broj mobitela. Samim time ulijem jednu dozu povjerenja :)
2013 09 25
Br.mobitela ne vrijedi,jer uzmes karticu i bacis..a mnoge imaju adresu,ali sta ce s njom? Prijavit policiji? Ja sam eto isto prevarena..
2013 09 25
ja nisam baš za davanje br moba. ne zato što varam nekoga, nego jednostavno ne volim davati broj nepoznatima. i inače se uopće ne javljam na nepoznate brojeve. znam da dajem adresu i br računa, ali teško da će mi netko doma doći a preko moba me mogu daviti. mislim, nz svakakvih ljudi ima. ako tu varaju i kradu, tko mi garantira da me neće maltretirati preko moba, slati por, pravitr se da je netko dr, prijetiti i slično. vjerojatno sam paranoična ali tako ja na to gledam. za sve me mogu pitati preko poruka, na svaku ću odgovoriti, ali ne dajem br moba. doduše, još me do sada, nitko nije ni tražio
2013 09 25