Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Pošta-praćenje pošiljaka

Bok svima. Zanima me ako ste nedavno slale poštom možete li vidjeti status pošiljke, tj. radi li trenutno ta aplikacija ili ne? Kad ukucam šifru stalno pokazuje da se i dalje nalazi u poštanskom uredu odakle je poslana. Da provjerim ipak i tu, znam da se pisalo o tome da nekad zašteka.
2019 08 28
Ne znam sto se desava s uslugama poste, ali dosta kasne s isporukama, tako da nebi bilo cudno da je posiljka stvarno jos uvijek u postanskom uredu odakle je poslana. Meni je nedavno jedna cura slala paket putem poste i paket je u njezinoj posti stajao 10 dana.
2019 08 28
> Eisen77: > Bok svima. > Zanima me ako ste nedavno slale poštom možete li vidjeti status pošiljke, tj. radi li trenutno ta aplikacija ili ne? > Kad ukucam šifru stalno pokazuje da se i dalje nalazi u poštanskom uredu odakle je poslana. > Da provjerim ipak i tu, znam da se pisalo o tome da nekad zašteka. Tako i meni pise vec 2 dana, tocnije od ponedjeljka.
2019 08 28
U posti su uzasno spori sto se tice isporuke posiljaka u rijetkim slucajevima bude isporuceno kroz dan-dva danima bude status samo kad je posiljka zaprimljena
2019 08 28
Status gdje je pošiljka radi..
2019 08 28
Poslala sam u subotu pošiljku i dalje stoji na istom mjestu. U posljednje vrijeme koristim samo Tisak pa me zato zanimalo, jer dugo nisam slala poštom. Očito ne treba računati na njihovo obećanje dostave unutar tri radna dana ili 48 sati...
2019 08 28
Sve sto sam do sad slala je doslo u roku dva tri dana
2019 08 28
> Sweetclothes: > Sve sto sam do sad slala je doslo u roku dva tri dana I ja isto , nikakvih problema do sada nisam imala , i slala kao paket , pismo ,preporučeno sve super prošlo😊
2019 08 28
ja već mjesecima imam problema sa poštom tako da sada svko malo šaljem zahtjev za očitovanje o statusu pošiljke na [email protected] ... nekim čudom svaki put kad to napravim, paketići mi se pojave u roku dan-dva ;) :')
2019 08 28
> Eisen77: > Bok svima. > Zanima me ako ste nedavno slale poštom možete li vidjeti status pošiljke, tj. radi li trenutno ta aplikacija ili ne? > Kad ukucam šifru stalno pokazuje da se i dalje nalazi u poštanskom uredu odakle je poslana. > Da provjerim ipak i tu, znam da se pisalo o tome da nekad zašteka. Isto i meni. Curka mi poslala paket u petak, a na trackingu status nepromijenjen; i dalje je na "posiljka zaprimljena"). :|
2019 08 29
> AntonijaSucic: > > Eisen77: > > Bok svima. > > Zanima me ako ste nedavno slale poštom možete li vidjeti status pošiljke, tj. radi li trenutno ta aplikacija ili ne? > > Kad ukucam šifru stalno pokazuje da se i dalje nalazi u poštanskom uredu odakle je poslana. > > Da provjerim ipak i tu, znam da se pisalo o tome da nekad zašteka. > Isto i meni. Curka mi poslala paket u petak, a na trackingu status nepromijenjen; i dalje je na "posiljka zaprimljena"). :| Meni je vise puta pokazivalo "posiljka zaprimljena " i tako dva- tri dana sve isto bez pomaka ,a posiljka bi vec stigla do mene..... Tako da mislim da im tu nesto šteka.....
2019 08 29
Meni pise "primite posiljku" :/
2019 08 29
Meni je prije nekoliko tjedana ta aplikacija uredno radila, a sad u zadnje vrijeme, svi paketi samo stoje zaprimljeni u pošti pošiljatelja i ništa :( A cura je provjeravala u svojoj pošti i jedan paket je zaprimljen u moju glavnu poštu prije 2 dana, ja ga naravno nisam još primila, a u aplikaciji nije ništa ažurirano. Prije bi uvijek pisalo gdje je. Baš mi nije jasno šta se to događa.
2019 08 30
Ja sam na jednoj nagradnoj igri osvojila maskaru i poslali su mi potvrdu da je poslana preporuceno 12.08. Isla sam provjeriti sto je s tim preko track&tracea i jos uvijek je u postanskom uredu odakle je poslano (?!?). Prije tog su isto slali i navodno se izgubila posiljka pa su mi slali ponovo. Poslala sam im mail na [email protected] i nikakav odgovor nisam dobila...u ponedjeljak cu otici u postu pa me bas zanima sto ce reci 🙄
2019 08 30