Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Alverde šampon

Je li netko probao alverde šampon za masnu kosu, pomaže li?
2019 08 28
Jesam.. nista ne napravi posebno.. efekt ciste kose je ali dosta bude suha i “škripava” kako bi se reklo.. nista posebno😕
2019 08 29
> mkrpice: > Jesam.. nista ne napravi posebno.. efekt ciste kose je ali dosta bude suha i “škripava” kako bi se reklo.. nista posebno😕 Znaci ne mogu ocekivati da se vise nece tako mastiti?
2019 08 30
Max ce ti produljiti jedan dan do pranja🤗
2019 09 02
Meni je od koprive njihov jako dobar i ne mastimi se kosa,ali nakon njega dtavljam garnijer fruit mask jer ostale su s parabenima i silikonima i onda bi se kosa mastila.Cilj je uzeti obe stvari prirodne Savjet da uzmes u samoon sode bikerbine u istrljas tjeme kose jer ces time napraviti piling tjemena pa ti se nece bas mastiti Mozes to raditi 2puta mj a ako ti se jako masti mozes i 3-4puta
2019 09 07
I ja koristim njihov od koprive uz ostale prirodne proizvode i prezadovoljna sam, ali ako tek prelaziš na prirodno, možeš očekivati da će ti se kosa u nekom periodu malo perutati dok se tjeme očisti, a poslije toga ćeš tek vidjeti razliku. :)
2019 09 26
Olival ruzmarin i limun super za masnu kosu, alverde nista specijalno kao i svi ostali samponi.
2019 10 03
Stara je tema, ali moram reci - meni je ta marka otkrice samo takvo! Obozavam njihove sampone i baby liniju, kao i ulje za trudnice. Sve mi je savrseno. Kosa mi se oporavila, a mislila sam da mi je nista nece moc spasit. Alverde sampon+garnier hair food maska+balea mlijeko...dada Diamara🤣❤️
2020 01 23