Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Miteseri na problematicnom mjestu

Pozdrav svima, imam vec nekoliko mjeseci problem kojeg nikako ne mogu kod kuće rijesiti. Rijec je o miteserima u ušnoj školjci. Imam ih 3,4 i čak uz naparivanje nije išlo. Nisam sigurna rade li to u pravilu svi kozmetički saloni ili ne, ako je netko imao sličan problem ili zna nekoga tko ga je imao bila bih zahvalna za neki savjet. Hvala unaprijed.. :-)
2019 08 29
Možda da probate koristiti preparate s kiselinama pa sami odu?
2019 08 29
> Kaarlaa: > Pozdrav svima, imam vec nekoliko mjeseci problem kojeg nikako ne mogu kod kuće rijesiti. Rijec je o miteserima u ušnoj školjci. Imam ih 3,4 i čak uz naparivanje nije išlo. Nisam sigurna rade li to u pravilu svi kozmetički saloni ili ne, ako je netko imao sličan problem ili zna nekoga tko ga je imao bila bih zahvalna za neki savjet. Hvala unaprijed.. :-) Rade kozmetičari. Preporučujem salon Arnika na Laništu. Vlasnica Ivana je odlična kozmetičarka i nema toga što ona ne uspije riješiti.
2019 08 29
Preporucujem za ciscenje lica i ostalih dijelova tijela Polikliniku Manolu, izvrsne i strucne djelatnice
2019 08 31