Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Cure pomoć!!

bokić drage krpičarke potreban mi je vaš savjet. Ima jedna krpičarka koja se zainteresirala za jednu majicu i ja tada nisam mogla poslati odmah majicu jer sam bila u inozemstvu. i tako je proslo neko vrijeme ja ju pitam jeste li jos zainteresirana i kaze da je. opet prođe neko vrijeme od nje ni traga ni glasa. opet ju pitam dali je zainteresirana kaze da je i pita me broj racuna.ja joj ga dam i opet ni traga ni glasa od nje.ne znam vise sta napraviti iskreno.zao mi je dati joj neutralnu zbog uzimanja podataka jer mi je izasla u susret ali ovo se vec oteglo cak i previse. imate li koji pametan savjet za dati? Neiskusna krpičarka ,:(
2019 08 29
Pusti i piči dalje.
2019 08 29
Molim vas tu sam nova ..kako se tu kupuje..svodila mi se jedna haljina..pozz
2019 08 29
> VeraCubric: > Molim vas tu sam nova ..kako se tu kupuje..svodila mi se jedna haljina..pozz Otvorite oglas sa tom haljinom i vidjet cete rozi kvadratic gdje pise "želim to!". To pritisnite i otvorit ce vam se prozorcic sa upitom. Tu mozete napisati da ste zainteresirani za kupnju ili postaviti pitanje vezano za taj artikl. Nakon toga stisnite "pošalji" i to vam je to. Nadam se da dam pomogla.🙂
2019 08 29
> Pegasus: > Pusti i piči dalje. Znaš i ja sam to mislila. Nikad mi neće biti jasno zašto ljudi to rade. Bez obzira na to hvala na savjetu!!
2019 08 29