Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Šampon za masnu kosu

Pozz curke, imam pitanje. Znate li kakav dobar šampon za masnu kosu? Isprobala sam od Subrine, Olival od limuna i ružmarina, Marseilliasa od bijele gline i svaki mi bude dobar neko vrijeme i onda opet sve po starom.
2019 09 02
> AnamariaFunduk: > Pozz curke, imam pitanje. > Znate li kakav dobar šampon za masnu kosu? Isprobala sam od Subrine, Olival od limuna i ružmarina, Marseilliasa od bijele gline i svaki mi bude dobar neko vrijeme i onda opet sve po starom. Navodno alverde pomaze, i ja imam isti problem.. Moram kupit i isprobati pa javim utiske
2019 09 02
Također imam problem sa masnom kosom nema tog sampona koji bi pomogao,bar meni tako da perem kosu svaki dan ne mogu se pojavit na poslu kao beskucnik s masnom kosom pokusala sam i sa samponima za suho pranje,prije je bar malo pomoglo,sad nista probala sam Loreal,,Annyer,Nivea,Farmasi Trenutno imam novi od Schaume-fresh it up,pa cu vidjet dali od njega ima neke koristi
2019 09 02
Meni je pomogao recept (onaj zeleni) sampon iz dm. I pri kraju svakog pranja koristiti mlaku ili hladnu vodu...jer se pod vrucom vodom pore otvaraju i zato se kosa brze masti
2019 09 02
> kozmetika88: > Također imam problem sa masnom kosom > nema tog sampona koji bi pomogao,bar meni > tako da perem kosu svaki dan > ne mogu se pojavit na poslu kao beskucnik s masnom kosom > pokusala sam i sa samponima za suho pranje,prije je bar malo pomoglo,sad nista > probala sam Loreal,,Annyer,Nivea,Farmasi > Trenutno imam novi od Schaume-fresh it up,pa cu vidjet dali od njega ima neke koristi Kosa se pojačano masti uslijed hormona i tu pomoći nema. Niti jedan šampon neće riješiti problem jer šamponi djeluju izvana, a problem dolazi iznutra. Ja sam najljepšu kosu imala u trudnoći jer je tada hormonalna situacija bila skroz drukčija nego inače.
2019 09 02
Znam da nema pomoci Koristim i tinkturu od koprive.povremeno pijem i tablete za kosu Pa si s tim pomognem koliko mogu Isprobala sam stvarno svakakva cuda za kosu ali opet dodjem na isto Jos cu kupit i cejlonski cimet,da se malo kosa ojaca Imam zalihu sampona svakakvih ,tako da nece bit oskudice Pomirila sam se s tim da ju stalno perem
2019 09 02
> kozmetika88: > Znam da nema pomoci > Koristim i tinkturu od koprive.povremeno pijem i tablete za kosu > Pa si s tim pomognem koliko mogu > Isprobala sam stvarno svakakva cuda za kosu ali opet dodjem na isto > Jos cu kupit i cejlonski cimet,da se malo kosa ojaca > Imam zalihu sampona svakakvih ,tako da nece bit oskudice > Pomirila sam se s tim da ju stalno perem Meni su na pregledu vlasista preporucili Afroditin sampon od koprive
2019 09 03
> xennab: > > kozmetika88: > > Znam da nema pomoci > > Koristim i tinkturu od koprive.povremeno pijem i tablete za kosu > > Pa si s tim pomognem koliko mogu > > Isprobala sam stvarno svakakva cuda za kosu ali opet dodjem na isto > > Jos cu kupit i cejlonski cimet,da se malo kosa ojaca > > Imam zalihu sampona svakakvih ,tako da nece bit oskudice > > Pomirila sam se s tim da ju stalno perem > Meni su na pregledu vlasista preporucili Afroditin sampon od koprive Djeluje?
2019 09 03
Ja sam koristila afrodotin sampon od koprive ..nije od neke velike pomoci Kupila sam u mulleru putno pakiranje sampona za svakodnevno pranje kose pa javim ako mi sta pomogne 🙄
2019 09 04
Ovaj sam nasla na akciji u plodinama 18kn 1L. S mojom dugom kosom mi traje dosta šampon,isplati se i kvalitetno odradi posao za tu svrhu.😊
2019 09 07
Napravi piling tjemena Stavi u sampon sode bikerbone(u ruci pomjesaj) i time istrljaj tjeme Dobar je alverde samoon od koprive i nakon njega garnijer fruit mask i ako koristis ulje onda isto od garnijera kosta nekih 40kn ima u dm i mulleru
2019 09 07