Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

O djeci /

Posao dadilje

Dobar dan! Ne znam jeste li čule za stranicu dadilje.hr. To je stranica na kojoj bi roditelji trebali pronaći dadilje za čuvanje djece. No poruke možete vidjeti jedino ako imate plaćenu članarinu na stranici, što je čista glupost. Tako da ne mogu stupiti u kontakt s roditeljima. Stvarno sam zainteresirana za posao dadilje, imam iskustvo čuvanja djece i dobra sam s djecom. Zanima me znate li nekoga tko traži dadilju ili neku drugu 'normalnu' stranici gdje se mogu zaposliti kao dadilja?
2019 09 06
Bok! Radila sam kao dadilja uz studiranje prosle godine i satnica mi je bila 30kn. Cuvala sam malog djecaka kada je bio bolestan i ponekad kada je njegova mama imala neki neodgodivi posao, ugl. nekada sam znala zaraditi oko 2000kn mjesecno, sto je po mom misljenju super kada si student. Znam da nisi pitala za ove podatke, ali cisto informativno. Sada ono sto te zanima, ja sam posao dobila na preporuku, frendica me preporucila jednoj obitelji. Ali sad kad citam tvoja pitanja palo mi je na pamet da ti ne bi bilo lose posjetiti vrtice u blizini i napisati mozda nekakav oglas i dati to tetama u vrticu da zalijepe negdje na vidljivo mjesto, a uz to im predas i preporuke da vide da ne muljas. Znam da ova obitelj kojoj sam ja cuvala dijete dugo nije mogla pronaci nekoga nakon mene, tako da vjerujem da postoji jos obitelji s istim problemom. Plus ako te tete procijene kao osobu za taj posao same ce te preporuciti jer njih roditelji prve pitaju znaju li slucajno nekoga.. Nadam se da sam barem malo pomogla. Sretno! I drzim fige da nadjes nesto. 😊 Pozz!
2019 09 08
> Fismypassion: > Bok! > Radila sam kao dadilja uz studiranje prosle godine i satnica mi je bila 30kn. Cuvala sam malog djecaka kada je bio bolestan i ponekad kada je njegova mama imala neki neodgodivi posao, ugl. nekada sam znala zaraditi oko 2000kn mjesecno, sto je po mom misljenju super kada si student. Znam da nisi pitala za ove podatke, ali cisto informativno. Sada ono sto te zanima, ja sam posao dobila na preporuku, frendica me preporucila jednoj obitelji. > Ali sad kad citam tvoja pitanja palo mi je na pamet da ti ne bi bilo lose posjetiti vrtice u blizini i napisati mozda nekakav oglas i dati to tetama u vrticu da zalijepe negdje na vidljivo mjesto, a uz to im predas i preporuke da vide da ne muljas. Znam da ova obitelj kojoj sam ja cuvala dijete dugo nije mogla pronaci nekoga nakon mene, tako da vjerujem da postoji jos obitelji s istim problemom. Plus ako te tete procijene kao osobu za taj posao same ce te preporuciti jer njih roditelji prve pitaju znaju li slucajno nekoga.. > Nadam se da sam barem malo pomogla. > Sretno! I drzim fige da nadjes nesto. 😊 > Pozz! Ne mogu tete u vrtiću lijepiti što im padne na pamet (srećom) jel bi se tu našlo svega, postoje pravila i osobe koje o tome odlučuju (npr. ravnatelji i dr.). Osim toga nitko neće preporučiti osobu koju osobno ne poznaje a i to kadkad zna bit vrlo diskutabilno. Moj savjet je da se oglasite preko lokalnog radija, u mjestu u kojem živite sigurno postoje određeni punktovi gdje ljudi lijepe obavijesti tipa traže/prodaju stan i dr.pa tamo isto pokušati, stavit objavu na fejs, zamoliti prijatelje i rodbinu da razglase da ste zainteresirani za čuvanje djece
2019 09 08
Nisam znala da ne mogu,cinilo mi se kao dobra ideja. Ali nije problem pitati ni ravnatelja vrtica ako osoba dodje sa preporukama jer stranice kao sto su dadilja.hr i funkcioniraju na takav nacin da vas netko preporuci, u ovom slucaju tete bi bile samo posrednik, ipak je obitelj ta koja na kraju odlucuje i procjenjuje da li im dadilja odgovara ili ne...
2019 09 08
Ideje su super! Hvala vam curkee! ❤
2019 09 09