Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Nestale fotke - upload radi, fotke se nisu vratile!

> soshana: > > OpetSmizla: > > > furMadchen: > > > Ovo je vrh! > > > Doslovno su mi sve fotke otišle- ali samo prve ostale. > > > Jeeeeee > > > Cure jeli vrijeme za neku novu stranicu? 😭😭😭😭 > > aukcijske grupe na Facebooku su dobra alternativa. tamo ovakva prodaja funkcionira već 10-ak godina... > Moze neki link na tu alternativu? Soshana to su vam aukcijske grupe tipa Daj babi kunu, Crvena kraljica, Baci 8 kuci da te nosam, Uzmi ili ostavi, 1 kuna do bogatuna... ima ih more. Nemaju sve ista pravila, meni osobno je najbolja Crvena kraljica i tamo dosta prodam
2019 09 13
Pokusavam slike artikala slati u privatnim porukama, ali niti to ne radi.
2019 09 13
Nis ne radi.... pale i naslovne slike profila.... :/
2019 09 13
Ja taman poslikala hrpu novih slika i idem postavljati kad ono nestale mi apsolutno sve slike. Cini mi se da mi je isplativije sve sto ne nosim donirati/odnijeti u reciklazno nego gubiti vrijeme fotkanjem i uploadanjem da bi na kraju sve bilo obrisano 😡🤬😡
2019 09 13
Mislim da su krpice kao stranica nazalost gotove
2019 09 13
Ja nemam više niti jedne :(
2019 09 13
> nati80: > Mislim da su krpice kao stranica nazalost gotove Nadam se da ne :(
2019 09 13
Ostale mi 3 slike od 38. 😭 I danas su mi nestajale...
2019 09 13
> Admin2nd: > Pozdrav svima, > Kao što vidite nestala je hrpa fotki sa sajta, a tehnička je služba isključila mogućnost uploada kako nebi došlo do novih zavrzlama. > Ovakvo će stanje potrajati barem do sutra. > Ispričavamo se zbog nastalog problema! hvala Vam na obavijesti....več sam luda od slikanja opet..pa opet...
2019 09 13
meni nisu nestale slike samo nemogu stavljati nove o:)
2019 09 13
Može pomoć? Osim što su mi slike nestale sad vidim i zašto,slika profila nije moja. Ne kužim ni što je na slici :') Kako je to moguće?
2019 09 13
Kod mene isto i danas ima samo možda 5% slika. Do kada će ovo trajati?
2019 09 13
> Marika1960: > > Admin2nd: > > Pozdrav svima, > > Kao što vidite nestala je hrpa fotki sa sajta, a tehnička je služba isključila mogućnost uploada kako nebi došlo do novih zavrzlama. > > Ovakvo će stanje potrajati barem do sutra. > > Ispričavamo se zbog nastalog problema! > hvala Vam na obavijesti....več sam luda od slikanja opet..pa opet... Zašto se slike nisu vratile danas?
2019 09 13
Dobro hoce li se vratiti te slike🙄🙄
2019 09 13
> StefiVidic: > > soshana: > > > OpetSmizla: > > > > furMadchen: > > > > Ovo je vrh! > > > > Doslovno su mi sve fotke otišle- ali samo prve ostale. > > > > Jeeeeee > > > > Cure jeli vrijeme za neku novu stranicu? 😭😭😭😭 > > > aukcijske grupe na Facebooku su dobra alternativa. tamo ovakva prodaja funkcionira već 10-ak godina... > > Moze neki link na tu alternativu? > Soshana to su vam aukcijske grupe tipa Daj babi kunu, Crvena kraljica, Baci 8 kuci da te nosam, Uzmi ili ostavi, 1 kuna do bogatuna... ima ih more. Nemaju sve ista pravila, meni osobno je najbolja Crvena kraljica i tamo dosta prodam Hvala!
2019 09 13
1 2 ... 4 5 6 7 8 9 10 ... 76